Oldal 10, Össz.:15 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 91 től 100-ig , össz: 142

Téma: Falualapítás

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett Falu alapítása

Sziasztok, a dél-afrikai szerveren játszom germánnal, és tervezem a 2. falum alapítását (már van 2 telepesem). Az a kérdésem, hogy milyen nyersanyagleosztású helyre érdemes 2. falut alapítani?
    70. vagyok jelen pillanatban, a környéken az én klánom az úr. mellettem van egy 15 búzás de csak 1 búzaoázist tudnék hozzácsatolni. Nem messze a szürke terület mellett van egy 7 búzás 100%-nyi búzaoázissal 4-4-3-7-es leosztással. Nem aranyozok. Mit érdemes ilyenkor még figyelembe venni?
    A másik, még elég sok kultúrpont kell, hogyan tudnám felgyorsítani a termelést? Építsek tanácsházát?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Sereggel hogy állsz? Mi a célod a szerverre nézve? Támadó vagy védő lennél?
    Germánnál a támadó szokott bejönni, én egy minimum 75%-os 15b-st ajánlok. 9 búzást csak akkor, ha minimum 150%-ot lehet csatolni hozzá. 7 búzást felejtsd el.

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

seregem nagyjából 350 buzogányos, 10 lándzsás, 15 paladin. Azért kérdeztem, mert ha 15 búzásat foglalok, akkor termelésben le fogok maradni, és többen írták, hogy aki nem aranyozik, az csak 3-4. falunak foglaljon 15 búzásat. A szerver 2 hete indult. De ha tényleg ilyen fontos a 15 búzás,akkor keresek egy jót, még ha messze is van.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte galator's Avatar
    Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: misafeco Hozzászólás megtekintése
    seregem nagyjából 350 buzogányos, 10 lándzsás, 15 paladin. Azért kérdeztem, mert ha 15 búzásat foglalok, akkor termelésben le fogok maradni, és többen írták, hogy aki nem aranyozik, az csak 3-4. falunak foglaljon 15 búzásat. A szerver 2 hete indult. De ha tényleg ilyen fontos a 15 búzás,akkor keresek egy jót, még ha messze is van.
    2dik héten felesleges 15 buzásat foglalnod még ha van főnemesed akkor is. Annyira a szero elején vagy, hogy ráérsz de nagyon ráérsz. 3-4diknek menjen a 15buzás amikor 2-3 táp falud van mellette. 2dik héten 2 falus accok vannak max de még azok se igy kötve hiszem, hogy érdemes lenne egy 10-80 népességű 15 buzás falut elfoglalni. Alapitani meg megint csak nem mert az is ugye 2 röl indul és nagyon lassú mire kifejleszted annyira épp azért kell legalább 1 táp falu mellé amiből nyomod mint az atom a nyersit bele
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Nem foglalásra gondolt, hanem alapításra.

Ha nem aranyozol, akkor véletlenül se legyen 15 búzás főfalud. Germán támadónak igenis lehet 6 vagy 7 búzás főfaluja, kellő mennyiségű oázissal persze, ezt mi már s1-en bebizonyítottuk.
    Azért egy aranyklubot nem baj, ha be tudsz szerezni, ugyanis a natar faluk farmolásából nem kevés búzát be lehet söpörni. Bár miután elkezdik foglalgatni a csodákat, picit észbe kapnak és néha sereget gyártanak [a külső natar falvak], de addig rengeteg idő van még.

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dire Wolf Hozzászólás megtekintése
    Nem foglalásra gondolt, hanem alapításra.

Ha nem aranyozol, akkor véletlenül se legyen 15 búzás főfalud. Germán támadónak igenis lehet 6 vagy 7 búzás főfaluja, kellő mennyiségű oázissal persze, ezt mi már s1-en bebizonyítottuk.
    Azért egy aranyklubot nem baj, ha be tudsz szerezni, ugyanis a natar faluk farmolásából nem kevés búzát be lehet söpörni. Bár miután elkezdik foglalgatni a csodákat, picit észbe kapnak és néha sereget gyártanak [a külső natar falvak], de addig rengeteg idő van még.
    Akkor ez mi ha nem foglalásra gondoltt?

mert ha 15 búzásat foglalok, akkor termelésben le fogok maradni, és többen írták, hogy aki nem aranyozik, az csak 3-4. falunak foglaljon

Olvasd már el még egyszer mit irt
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Kérlek, nézd meg a téma címét, illetve a témaindító hozzászólást. Ugyanúgy, ahogy a travianozók felének gőze sincs arról, hogy mi a fene az a "főnemes", így ő is rosszul írhatta. Ettől függetlenül nem erről van szó.

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Én pontosan tudom mi az a "Főnemes" Az meg,hogy rosszul irta az nem számít a lényeg az amit lert
    Örült vagyok nem hülye

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Hát ezt tényleg elírtam, bocsi Hol van még a falufoglalás.
    Ha 7 búzásat foglalok, akkor melyik nyersanyagból legyen kevesebb?

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: misafeco Hozzászólás megtekintése
    Hát ezt tényleg elírtam, bocsi Hol van még a falufoglalás.
    Ha 7 búzásat foglalok, akkor melyik nyersanyagból legyen kevesebb?
    Má megen a foglalokot irtad Ne foglalj , alapíts
    Örült vagyok nem hülye

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett