Oldal 4, Össz.:4 ElsőElső ... 234
Eredmény 31 től 37-ig , össz: 37

Téma: Közös számítógép használat

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Nem érdemel semmit,ha nem szegte meg azt a szabályt,hogy egy órai termelésednél többet küldött....A többi a magánügyetek.Erkölcsi/etikai vitákban az MH nem érintett, a szabályzat meg főleg nem. Azt nektek kell lerendezni.

Ha megszegte az egy órai küldést,akkor sem ő lesz egyébként zárolva,hanem te...Mert a helyetteseid tevékenységéért te vagy a felelős,csakis te,senki más...Szal ezt mérlegeld,mielőtt futnál az MHhoz.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2010-01-27 11:35.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

Én beregisztráétam a 8-as szerverre ahol pont a bátyám is volt és leároltak de nem támogattam őt semmi vell meg nem is kültem neki nyersanyaott!Csak egy gépről játszottunk !

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

És beírtátok a közös gép használatot?Éjszakánként nem zsiványodtatok azzal,hogy beléptetek egymáshoz is,ha épp a másik aludt?

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Csak puszta kíváncsiságból kérdem, mert én egyedül játszom itthon.
    HA valakivel közös gépről megyek egy szerverre és az már baj, ha éjjel oda-vissza megnézem a felhasználókat, ez elkerülhető, ha beírom helyettesnek?
    Illetve én azt mondom, hogy nem állíthatja senki biztosan azt, hogy éjjel nem egyszerre néztek rá a falura, hanem csak 1 valaki mindkettőre. Mert szerintem mindaddig ártatlan valaki, amíg be nem bizonyítják róla, hogy bűnös. Sajnos travianban nem így megy, mert nekem kell bebizonyítanom, hogy ártatlan vagyok...
    És az MH-k ma már azt sem hiszik el, ha igazat mondasz.

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Az a baj,ha éjjel oda-vissza kóddal megnézed a felhasználókat.Ha beírod helyettesnek akkor is baj.
    A közös gép használat nem erre van, más kérdés,hogy a közösgépesek nagy része erre használja.

Akár véletlenül is beléphetnek egymáshoz kóddal. A firefox ugye alapból megjegyzi a felhasználónevet meg a kódot. Ha hosszu neved van, akkor elég csak az első vagy 2-3 betűt megadni,és listából kidobja a választási lehetőségeket....ha ott nyomsz rá, akkor a kódot is átváltja. Theát asszed,hogy helyettesként lépsz be, de aztán rohadtul nem.
    Na és persze vannak olyanok is,akik nagyon jól tudják,hogy kóddal lépegetnek be egymáshoz. Csak ugy gondolják,hogy az MH ezt biztosra nem tudhatja(és tényleg nem), ezért elkezdenek háborogni.

A közösgépesek igazán játszhatnának külön szerón, vagy egy akkban egymással. Ha meg nem akarnak, akkor sajnos erre oda kell figyelniük,hogy lehetőleg éjjel ne váltsák egymást.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2010-02-04 08:49.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jan
    kor
    30

Alapértelmezett

Én is úgy tudom, az a baj, ha ki-be lépegettek egymás accából a másikéba. Logikus úton ez olyan, mintha elvégeznéd a betervezett dolgod az egyik felhasználónál, utána kilépnél és be a másikba, tehát multigyanús. Bár azt nem igazán értem, mi köze van az éjszakához, de gondolom az, hogy akkor nem olyan mértékben aktív a játékosok többsége. És ha jól tudom ilyenkor, ki-be lépésnél mutatódik ki az IP cím, valamint kereskedelemkor. (bár előbbiben nem vagyok biztos) Egyébként még sokat segít(het), ha a közös gépesek külön böngészőt használnak, ez főleg a cookie-k miatt.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Jan

Alapértelmezett

H5N1

A közös számítógép használatot akkor is be kell írni, ha 5 gép van egy háztartásban. Valójában 5 külön gépről játszanak, de mégis közös gépet kell beírni. Miért játszanának külön szerveren? Vacsora közben megbeszélik, hogy ketten hogy vernek el valakit stb.. Egy ilyen előnyt felesleges elpocsékolni. Akkora csalások vannak ebben a játékban ti meg ilyen apróságokon akadtok fent. Ha tényleg 1 gép van a házban pl 2 emberre akkor az egyik játsszon firefoxxal a másik meg internet explorerrel. Egyszerre vagy belépve 2 helyre, ha az egyik felkel a székből a másik ül oda. Az a lényeg, hogy 1 ember 1 accot vigyen. Erre van a szabály is. Látszik a játékstíluson ha ugyanaz az ember viszi. Nem azt kellene betiltani, hogy több ember 1 gépről, hanem hogy több ember 1 accból. Bár saját magukat szivatják meg, mert 4 külön acc erősebb mint 1, de akkor is dúrva így az előny.

Ha valaki miskolcbon lakik a társa meg szegeden akkor ne írjanak be közösgépet. Mert ez a divat. De egy háztartásban élők nyugodtan használják ki az előnyüket. Ez egy csapatjáték, azért vannak klánok és azért több száz ember támogatja a csodákat is.