Oldal 3, Össz.:4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 37

Téma: Közös számítógép használat

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. Dec

Alapértelmezett

Védőket állomásoztatni közös gépesnél lehet. Ezt nem tiltja semmi. Nyersikerekedelem 1:1 arányban lehetséges.
    Hogy etetheted e búzával a közösgépes regnél lévő seregedet, arról nem rendelkezik a szabály.
    Én sosem mertem búzát küldeni a testvéremnek mikor nála voltak az egységeim, de nem is lett belőle sosem zárolás. S1-en egyszer zároltak, rá egy fél napra feloldottak és elnézést kért az MH. Nekem az a véleményem, hogy aki betartja a szabályokat, és nem kisérti a sorsot, azt csak nagyon ritka esetben érheti igazságtalan zárolás.
    Nagyon sokan nem törődnek a szabályokkal, és ha csalnak is, még a látszatra sem ügyelnek legalább.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

De jó neked,engem 3szor zároltak,mindháromszor bünti nélkül,és sosem kértek elnézést a napokig tartó zárolásért!

A szabályokat mindenki úgy csűri csavarja ahogy akarja,de tisztán érthetően le van írva,aki meg kiskaput akar látni bele,az látni is fog és arra hivatkozik hogy nem egyértelmű(bár szerintem is hiányoznak belőle lényeges dolgok)!

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Jelzem, ez nem átlagos panaszkodó téma, hanem kérdésnek van, és ha csak ennyit írsz, nem tudunk még ezen se segíteni.

Büntetésben
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett közösgépkasználat

Magyarázza meg nekem valaki ha egy családba egy számítógép van, hogy játszanak rajta a
    közösgépesek, hogy ne legyen multizás. Mert ha én kilépek törlöm a cookikat
    és a tesom belép mindjárt utánam az már múltizás és az Mh szerint az én multi accom.
    Ilyenkor hogy lehet bizonyitani hogy két különböző személyről van szó?
    Mert ilyenért már vagy tucatszor záróltak holott tényleg két különböző személy vagyunk.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Bizonyítani sehogy sem tudod.
    De általábnan akkor szokta ilyen miatt tiltani, ha éjjel is megegyeznek ezek a váltási ütemek.tehát hogy te kilépsz,ő meg be.

Én ha lenne olyan,akivel közösgépről tolom,sosem mennék ugyanarra a serverre.

Na meg sokszor beüt az is,hogy a másik közösgépes "rosszalkodik".

Büntetésben
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Amostani speedről azért töröltem mert a haveromal közösgépeztünk és
    anyázott egy támadásért.Erre a Mh szerint én voltam és a haverom accja az én multi accom
    volt. A haveromnak nincs gépe most netkévézokból Travizik erről ennyit. Én top3 as klánból
    töröltem most megnyerhetem volna a speedet. Ilyen az élet...És azért töröltem mert annyit bontott az Mh, hogy elvette a kedvem a játéktól.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2010. Jan

Alapértelmezett

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne nekem is.

Ugyebár szabályzatban az van hogy közös gépest támadni tilos.
    Viszont olyat nem találtam benne hogy ez vonatkozik-e ereklyére is?

Közösgépestöl ilyenkor el lehet-e hozni az ereklyét vagy sem?

Üdv:Speed

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Ha nem vonatkozna rájuk is a szabály, az fel lenne tüntetve, de mivel nincs, így nem lehet tőlük elhozni.

Az ilyenkor érvényes, ha elmegyek egy kávézóba, onnan betámadom, majd tovább játszok vele otthon?

Regisztrált
    2009. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: juk Hozzászólás megtekintése
    Magyarázza meg nekem valaki ha egy családba egy számítógép van, hogy játszanak rajta a
    közösgépesek, hogy ne legyen multizás. Mert ha én kilépek törlöm a cookikat
    és a tesom belép mindjárt utánam az már múltizás és az Mh szerint az én multi accom.
    Ilyenkor hogy lehet bizonyitani hogy két különböző személyről van szó?
    Mert ilyenért már vagy tucatszor záróltak holott tényleg két különböző személy vagyunk.
    Annyi multifalut csinálsz magadnak amennyit szeretnél. Ha beírod a közösgépet békén hagynak. Alig van idejük a Multiknak. Feldolgozzák a feljelentéseket és ennyi . Ritka hogy valakit azért zárolnának mert 2 ember 1 gépről játszik. Ebben semmi szabálytalan sincs. Erre van a közösgép használat. Dr House szerint mindenki hazudik. Te is elhallgatsz valamit mert ilyenért nem zárolnak.

Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

Szisztok Mit érdemel az a helyettes aki a szomszédba lévő klántársamnak át küldi az én nyesimet, nem sokat, de napjába többször, hát helyettes az ilyen ? más kérdés, hogy a klántárs elfogadja , nem jár szankciokkal, ez megengedett ezt elnézi az MH, vagy nem is veszi észre ? Mert szerintem ez lopás, jó klánon belől marad ,de akkor is, és amikor szová tettem mert a skypen elkaptam a levelezésüket a chet szobába, még a helyettesem állt feljebb azzal de skot vagyok, sajnálom a kisebb klántársamtol, mindanyian egy klánba vagyunk, a helyettesitésből azonnal felfügggesztettem, és még ő duzzogott napokig! Jelenteni nem mertem az MH-nak mert a hekyettes az apja volt a klán vezetőnek, és féltem ,hogy ha megtudják kirugnak a klánbol ! Várom a válaszotokat ! Köszi!