Oldal 6, Össz.:6 ElsőElső ... 456
Eredmény 51 től 54-ig , össz: 54

Téma: Travian Aranyklub

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Amúgy szerintem is egyértelmű...ez az intézkedés nem a "csalók" kiszűrésére van, nem a játék igazságosabbá tételére...k..vára nem.

Nyilvánvalóan a bevétel növelése. Így majd a pénzesek vérszemet kapnak, hogy a pénzükért még nagyobb előnnyel bírhatnak, a Travian GMBH meg szerintem egyszerűen úgy gondolkodik, hogy tudja, a travi már csak vergődik, és még mielőtt végleg elpártolnak tőle az emberek, még lehúzzák a maradék bőrt akiről lehet, aztán lehúzzák a rolót is...végül is ott van az Imperion nekik, ami még új, és jelenleg feltörekvő.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Ördögföld:
    Mert vége van a szervernek, öcsi.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Hát ez tényleg jó ötlet volt elvenni az aranyfalut !
    Sokakban még ezt tartotta a lelket,hogy folytassák tovább a játékot, azokkal szemben akik megtehetik és több ezret költenek,hogy jóval előrébb legyenek !
    Hát így már én sem fogom folytatni belesz....rok az egészbe,mert nekem nincs több ezer forintom,hogy a ranglistán ne 1500adik legyek,hanem 250-edik!
    lehúzhatjátok a rolót! srákok,mert az eddig is csökkent a travi játékosok száma ezután alig lesz !
    köszönöm

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Angry

Quote Eredetileg írta: Sokéves Hozzászólás megtekintése
    Mióta változott az aranyszerzés 75 lakosról második falura? Sehol nem láttam nyomát, de most pár falut potyára csináltam. EZ KISZÚRÁS!!! Legalább az infoboxba kiírták volna a változást. 50 lakosnál el szoktam indítani a törlést, így a 75 elérése után 10-12 órával törlődik a falu. És regelhetek újra... Ez egyáltalán nem volt korrekt eljárás! Előzetes bejelentés nélkül... Így tényleg csak a lóvés/burzsúj kölykök fognak csak travizni!
    Basszus, ez egy nagy kicseszés! Van vagy 6 olyan falu amik aranyfaluk... és most építsem mindegyiket 2 faluig??? megbuggyantak?? Szemétség a köbön.

Ez a Megmutatjuk hogy hogyan basszuk el a játékot!!!