Oldal 3, Össz.:6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 54

Téma: Travian Aranyklub

Büntetésben
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett jó dolgok vannak benne

Ha már BOT van benne az már nem jó a arany klúb azt adja amit eddig tiltva volt tehát
    most már akkor lehet csalni is? Komolyan mondom röhej!!!!!! Dark a fönöke a magyarországi
    Travi játéknak leülhetne elgondolkodhatna hogy annyira kiszúrás ez az egész újitás játékosok 1000
    eivel, hogy csak na és én a helyében már a németekkel vitatkoznák és nem állandóan csak a kezeimet mossogatnám, bocs de ez kikivánkozott belölem már régota!

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

Én s8-n játszom, TOP 20 klán tagja, és most nyomtam be vagy 5 aranyfalut. Már 50-60 népnél jártam, amikor bevezették ezt a hülye rendszert, h 2 faluig kell elvinni !!!!!

Üzenem a travian szerkesztőinek, kitalálóinak és mindenkinek, aki bevezette ezt az ostoba 3,6-os hülyeséget, h elmehettek haza, mert így senki nem fog játszani.

Kezdjük ott, szépen az elején, h a már futó szerverekre is felrakott 3.6-os travian rendszerben az aranyfaluk szabálya megváltozott, de a Plusz-számla lehetősége nem. Míg az s9-sen 10 aranyért lehet aktiválni egy hétre, addig az s8-as szerveren még mindig 15 arany/hét.

Most erősen gondolkodom rajta, h befejezzem-e travis pályafutásom ezzel az s8-as szerverrel, de még gondolkodom rajta.

Üzenem DARK-nak, h gyorsan intézkedjen, mert így rohamosan csökkenni fog a travis-felhasználók száma !!!! Ha annyira akarják, akkor legyen az aranyfalu 2. faluig, de ne 20, hanem min. 120 aranyért !!!!! DARK, KÉRLEK INTÉZKEDJ !!!!!!

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

De Chicago nyitotta és ezen megy most a diskura.Jól csináltad ,hogy megnyítottad!
    Valakinek Te is nagyon fontos vagy! Nem kell mindent elhinnnnni.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Mi lenne,ha felnéznél a travian 3.6 ujdonságok topikba?..ez a diskura nem ma reggel,és nem csikágóval kezdődött.És jó lenne,ha mindenki oda írná a gondját, hogy egy helyen legyen..ne több topikban...ott már van 60 akárhány oldal.
    És azt látszólag olvassák az illetékesek..ezt nem.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-11-27 12:19.

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

travian 3.6 ujdonságok topik...onan jövök.a téma hasonló de sokkal élesebb

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. May

Alapértelmezett

Sziasztok!

Nem értem mi itt a gond!

Az, hogy nyomattad magadnak az aranyat az aranyfalukkal, az
    SZABÁLYTALAN volt!

Ha a békéért kérted az aranyreget, az is!

Ezen nem kell meglepődni, hogy próbálják kiszűrni a csalókat.
    Persze fel lehet háborodni, de azt csak a csalók teszik!

Amiért más fizetett, azt te a kis kapuk kihasználásával szerezted meg!

Lázadozzál nyugodtan! E miatt nem hat meg a nyomorod!
    Meg szerintem senkit a csalótársaidon kívül.

Én viszont örülök, hogy a nagypofájú csalóknak nem tetszik a rendszer és lépnek!

Köszönöm a Travian GMBH-nak, hogy tisztábbá teszik a játékot!

Menjél klánháborúzni!
    2 hónap játék azzal és egy életre elmegy a kedved az online stratégiától.
    Főleg, ha majd 6 falud full serege (6*15k) kenődik fel 1 falun és nem szerzel vele 100 támadópontot.
    Ott még annyit sem tudsz csalni, mint itt!
    De legalább ingyenes!

Sok sikert!

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Mér volt szabálytalan,hogy nyomhattad magadnak az aranyfalukat?Egy szabályzatpont sincs,ami tiltaná.

Amugy a botozók/multizó nem fognak lelépni..és ők az igazi csalók.De ha te az aranyfalusokban látod a csalókat.akik ellen fel kell lépni,akkor nagyon érdekes ember lehetsz.

Énsztem a bottal/multuifalvakkal messze nagyobb előnyre teszel szert, így inkább ezekre kellett volna megoldást keresni...nem az aranyfalusokra.Örülök hogy van olyan,aki szerint az aranyfalusok az elsődleges, és a többi csaló a másodlagos probléma.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-11-27 12:27.

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

Leírnám sorba a 3.6-os ökörségeit:

1: Ez az újítás már nem a játék élményének a jobbítására szolgál, hanem épp ellenkezőleg. Ez az új rendszer csak azért kellett, h az aranyfaluk szabályát átalakítsák !!!!!

2: Ki találta ki azt a baromságot, h el lehessen rejteni a sereget az erdőben ??? Ez egy óriási baklövés. Egy háborús játékban ilyet csinálni ??? Nem normális. Ezt is csak azért találták ki, h 1-el több dolog legyen, amiért aranyat lehet felhasználni !!!!

3: Egyértelműen az aranyfelhasználásra ment ki a játék !!!!

Nekem lenne egy kézenfekvő ötletem, erre az arany-problémára:

Azzal van a legnagyobb probléma, h a nagyobb játékosok, azért, h ne támadják a kicsiket, aranyfalukat csináltatnak velük. Többek között ezért is változott meg a már jól megszokott rendszer.

Ezért én azt javasolnám, h az aranyfaluk rendszere változzon meg kissé, olyan szinten, h ne legyen érdeked, h más csináljon neked falukat.
    Lehetne egy olyan rendszer, ahol az 1. aranyfalut 50 népig kell elvinned. Majd minden 2. aranyfalu után + 5 néppel többet kell elérned. Szerintem ez már korrektabb változás lenne, ha minden áron változást akarnak, hiszen a végjátékban már 100-150 népig is kéne vinni egy falut.

kis-szaki

ui.: Ennél a 2 falus rendszernél(ha marad) csak az lesz, h mindenki speedre fogja nyomtani(egyszerre 5-6 falut) és ott próbál minél hamarabb eljutni, ebből meg majd az következik, h az MH-nak vége lesz, mert a fél szerót zárolni fogja !!!!

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Amúgy ez kinek probléma,hogy a nagy játékos a kisebekkel csináltatott aranyfalukat?

A nagynak probléma volt? Nem, hiszen aranyhoz jutott.
    A kicsinek probléma volt? Dehogy volt,hiszen így játszhatott tovább nyugodtan.

Most mivel nincs aranyfalu inkább befamolja a kicsit...a kérdés ..Ki járt jól?Aki erre a kérdésre azt a választ adja, hogy a játékosok,az huzza le magát a klotyón.

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

Egyébként igazad van !!!!