Oldal 2, Össz.:6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 54

Téma: Travian Aranyklub

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

Ámen !

Várunk mindenkit a: http://klanhaboru.hu/ -ra

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

Ja, még annyit, hogy leírnám a véleményem.... de szinte mindent leírt Velvet De egy biztos: A 10 szerverből levehet 8-at Dark, mert biztos, hogy más 10 játékosból 9 más játék után néz.... ezek után.....

Mint pl. én is

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Jan

Alapértelmezett

Szintén befejezem a travizást! Az s1-en megindokoltam és részletesen kifejtettem a véleményem az egészről. Ez a játék csak a csalóknak jó akikkel gyakran az mh is bratyizik. Tőlünk meg az aranyfalu lehetőségét is elveszik??? Idióták!!!

Regisztrált felhasználó most érkezett dettituning's Avatar
    Regisztrált
    2008. Feb

Alapértelmezett

az a két falus cucc egy kicsit kiborított :s mért nem elég a 75 fő? szerintem emiatt páran abba fogják hagyni a traviant. :s
    YURI forever Anime fanok tudják =)

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Hát itt is minden a pénzről szól. Csak szóljon. Az a hülye aki fizet egy játékért. Ennyi volt nekem is.Keresek mást biztos találok.Akinek van esze az töröl!Rajtam nem fognak meggazdagodni)

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Sziasztok!

Ez "csodás" hír...
    Tök jó, hogy jól megvolt hirdetve ez az "aprócska" változás az aranyfaluknál. (Ráadásul, amikor ezt olvastam, akkorra minden falum 47 órára volt a törléstől...) Szerintem, amikor beregeltem az aranyfalukat, akkor még 75 fő volt kiírva, és utána változott meg. Kíváncsi vagyok, hogy lesznek-e olyan pofátlanok, hogy aki még a változás előtt regelte be az aranyfalukat, arra is az új szabályt érvényesítik.Bár van egy olyan erős gyanúm, hogy lesznek...
    Most akartam pedig belehúzni az aranyszerzésbe, de a fenének sincs kedve és ideje így aranyfaluzni. Így a travian most már valóban a pénzesek kiváltsága lesz, mert nem hiszem, hogy túl sok olyan játékos van, aki időmilliomos és elég türelmes ahhoz, hogy sorozatban gyártsa a két falukat. Ahogy írta más is, ez egy újabb szög - az eddigi talán legnagyobb - a travian koporsójába. Még a 75 főt viszonylag kisebb ráfordítással el lehetett érni, így aki valamelyest komolyabban vette a játékot az tudott elegendő aranyat gyűjteni. Bár szerény véleményem szerint, az lett volna a legjobb, ha sosem vezetik be az aranyat (legalábbis nem mindegyik szerveren). Sosem szerettem, ha egy játékban nem egyenlőek a feltételek, és nem csak a játékbéli tudás dönt. Jó, hogy ki nem találják majd a sakkban, hogyha elegendő pénzt fizetsz, akkor kétszer léphetsz egymás után...
    Gratulálhatnak maguknak, akik ezt kitalálták! Sikerült egy újabb dolgot a pénzhajhászással tönkre tenni. De r*hadtul elegem lett most ebből a pénzközpontú világból! Kívánom, hogy az ilyen embereknek, akik bármit alárendelnek a pénznek legyenek nagyon gazdagok, de az igazi értékeket (család, barátok, hétköznapok örömei, egészség...), amik valóban boldoggá tesznek (és közben nem kell másokon átgázolni), azokat sose tapasztalják meg!
    Nekem így is, úgy is az utolsó szerverem (időhiány miatt). De szomorú vagyok, hogy rengeteg ember játékát elrontották, és magát a játékot is; mert ez így már nem játék, ez már sajnos szinte csak a pénzről szól...

Üdv: Lw

Ui.: Akit csak tudok, azt lebeszélem a travianról. Majd meglátjuk, hogy mennyi pénzt tudnak kiszapulni, ha üresek lesznek a szerverek...

Regisztrált felhasználó most érkezett dettituning's Avatar
    Regisztrált
    2008. Feb

Alapértelmezett

Asszem' nekem is ez az utolsó serverem. GRT azoknak akik bevezették ezt a 2 falusat! tönkretették az egész Traviant! ui: pedig régebben tök jó játék volt :-/
    YURI forever Anime fanok tudják =)

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

WoW elég nagy port kavartam ezzel a fórummal de igazatok van... sajnos=(

batorsag
    Guest

Alapértelmezett

sziasztok!

ez a ket falus huzas tenyleg eleg sok. ahhoz alapbol kell min 200 lak es szerencse hogy nem valsz farmma. egy aranyfalum hiaba torlodott...
    azt az egyet meg tudom erteni, hogy az aranyfaluk azert vannak hogy uj jatekosokat hozzanak.
    a legnagyobb baj, hogy igy most mar tenyleg arrol szol hogy az kap oriasi elonyt aki fizet. hat errol csak ennyit hogy GRAT
    befejezem a szervereimet es en is abbahagyom

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Chicago Hozzászólás megtekintése
    WoW elég nagy port kavartam ezzel a fórummal de igazatok van... sajnos=(
    Ezt nem te kavartad, ennyire nem vagy fontos ember: )..már több napja erről megy a vita kb 3 különböző forumban.
    A többi téma meg szinte kihalt.