Oldal 85, Össz.:114 ElsőElső ... 3575838485868795 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 841 től 850-ig , össz: 1132

Téma: Travian 3.6 újdonságok, vélemények..

Regisztrált felhasználó már tud valamit szöszilány's Avatar
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

a speeden sokkal több arany kell ,mint a normálra ,hidd el nem csak az s1 -nek lesz vége

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kléni Hozzászólás megtekintése
    Ha mindenki elmegy, szabad az út előttem
    Hát, igen, mert ameddig egy valamirevaló játékos is van itt, addig semmit sem tudsz elérni.^^

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Dec
    kor
    32

Alapértelmezett

Csak nem a szerverteremben dolgozol, hogy ennyire tisztában vagy a dolgokkal?

Azonkívűl hogy a szervereket össze kell rakni, üzemeltetni kell, karbantartást kell végezni rajtuk, ezeket a dolgozókat fizetni kell, fizetni kell a programozókat, fizetni kell darkmant, továbbá számoljunk egyéb költségekkel, például az SMS rendszert sem ingyen használják... és még egy csomó minden amire nem is gondolnátok, és természetesen még hasznot is kell rátenniük, különben nem lenne értelme csinálniuk ezt az egészet.
    Szerintetek a nagy áruházak mennyiért szerzik be a termékeket amiket aztán rásóznak a vevőre?
    Ott is többszörös áron adják tovább a cuccost...mégse panaszkodik senki.

Szöszike, nyiss egy számítógépes játéktermet (régen mennyit jártunk ilyenekbe, mikor még nem hogy internet, de még számítógépe se volt az embernek), szóval nyiss egy ilyet és mindenki játszhasson ingyen...kíváncsi vagyok meddig üzemeltetnéd : D

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Rájöttem, nem is a szervezők hozták be az újdonságokat, hanem a Natar...innentől kezdve az összes szervert ők nyerik, hisz rendszeresen be fogják ütni a csodákat, ennyi játékos és védelem mellett:P

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gnerlan Hozzászólás megtekintése
    Csak nem a szerverteremben dolgozol
    De igen. Tartalékos noobfeldolgozói minőségben.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Jockey's Avatar
    Regisztrált
    2009. Aug

Alapértelmezett

Azonkívűl hogy a szervereket össze kell rakni, üzemeltetni kell, karbantartást kell végezni rajtuk, ezeket a dolgozókat fizetni kell, fizetni kell a programozókat, fizetni kell darkmant, továbbá számoljunk egyéb költségekkel, például az SMS rendszert sem ingyen használják... és még egy csomó minden amire nem is gondolnátok, és természetesen még hasznot is kell rátenniük, különben nem lenne értelme csinálniuk ezt az egészet.
    Szerintetek a nagy áruházak mennyiért szerzik be a termékeket amiket aztán rásóznak a vevőre?

Szöszike, nyiss egy számítógépes játéktermet (régen mennyit jártunk ilyenekbe, mikor még nem hogy internet, de még számítógépe se volt az embernek), szóval nyiss egy ilyet és mindenki játszhasson ingyen...kíváncsi vagyok meddig üzemeltetnéd : D
    Rossz az üzletpolitikád.Ha viszaolvastál itt sokan vannak akik az aranyfalu mellett vették az aranyat.Most ezek törölnek akik maradnak azok idáig se vették.Tehát a németek ezzel a lépésel nem gazdagodni fognak hanem csődbe menni.Átestek a ló másik oldalára.Az,hogy kit mikor,hogy kell fizetniük nem kötelező,hogy érdekeljen engem.De ezzel egy hatalmas öngolt adtak maguknak.

Regisztrált felhasználó már tud valamit szöszilány's Avatar
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

és ezt mind mi fizessük ????
    ha mindent aranyfüggővé tesznek ,szerinted ez sokáig fog működni ???

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Dec
    kor
    32

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: inad Hozzászólás megtekintése
    Na gyere, csak te meg én, arany nélkül. Majd meglátjuk, mikor is érünk el valamit.
    Top1,top1,top1...miért hiszi mindenki azt hogy csak akkor lehet élvezni a játékot ha top játékos vagy?

Inad, hidd el nekem ha pár értelmes játékos összefog, igenis jót játszhatna, és nem egy aranyjátékosnak szorongathatnánk meg a tökét, hanem bárkinek...igaz egyenként nem lennénk sehol, de nem az számít, hanem hogy mennyire tudunk összedolgozni...lehet hogy elbuknánk, de míg mi ingyen szórakoztunk, ők addig több száz aranyat költöttek arra hogy lenyomjanak minket.
    Nem beszélve arról hogy az ingyen játszók nagy többségben vannak, így bőven lehetne kivel taktikázni, ekkora túlerővel szemben meg nem sokat ér az arany.
    Legutolsó módosítás Gnerlan által; dátum: 2009-11-27 18:11.

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Top1,top1,top1...miért hiszi mindenki azt hogy csak akkor lehet élvezni a játékot ha top játékos vagy?
    Hol írtam én, hogy csak a TOP 1 számít eredménynek?

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Inad, hidd el nekem ha pár értelmes játékos összefog, igenis jót játszhatna, és nem egy aranyjátékosnak szorongathatnánk meg a tökét, hanem bárkinek...igaz egyenként nem lennénk sehol, de nem az számít, hanem hogy mennyire tudunk összedolgozni...lehet hogy elbuknánk, de míg mi ingyen szórakoztunk, ők addig több száz aranyat költöttek arra hogy lenyomjanak minket.
    Nem beszélve arról hogy az ingyen játszók nagy többségben vannak, így bőven lehetne kivel taktikázni, ekkora túlerővel szemben meg nem sokat ér az arany.
    Örülhetnek a n00bok, mert végre nem lesznek prok, akik visszafogják őket. Tudod az aranyozóknak pontosan ugyanazok a lehetőségek állnak rendelkezésre, mint a csóróknak, de nekik ott van az aranyozás is. A pénzesek is tudnak összefogni és taktikázni, ésakkor b*szhatod az egészet, mert 2 aranyozó elver 4-5 csóró által összefogott sereget, ha mindkét fél kihasználja az összes elérhető lehetőséget. Egyébként valamennyire egyetértek, fenn kell tartani a szerókat meg minden, de eddig miből tartották fenn őket?^^
    Az meg nem igaz, hogy jót lehet játszani arany nélkül. Nem tudod ki venni a részed a játék lényegéből, mert egy aranyozó a serege tizedével katázza 0-ra az accodat. Nem elég a 25% termelés, de az npc-zés miatt sokkal nagyobb sereged lehet, mint npc nélkül(nem akarok hülyeséget mondani, de 4-5x biztos nagyobb lehet).

Neked talán móka, hogy a 2387. helyedet próbálod megtartani, miközben egyetlen aranyozó ember katázza végig a csóró spanjaid védőit afaludban, de vannak olyanok is, akik hasznosan akarják tölteni az idejüket.

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett