Oldal 84, Össz.:114 ElsőElső ... 3474828384858694 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 831 től 840-ig , össz: 1132

Téma: Travian 3.6 újdonságok, vélemények..

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Dec
    kor
    32

Alapértelmezett

H5N1, a szerver sem ingyen üzemel, örülj hogy ingyen használhatjátok és vannak játékosok akik fenntartják nektek, különben nem lenne hol játszanotok, cserébe el kell viselnetek hogy ők előnyben lesznek a játékban...

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Dec
    kor
    32

Alapértelmezett

Szöszi, a travian ingyenesen is játszható, nem kötelező fizetni érte...

Nagyon ellettek kényeztetve az emberek azzal hogy betették az aranyfalukat, most meg háborognak hogy elvették az ingyen aranyat...röhej...

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Kihalni nem fog, mert mindíg lehet kevesebb szervet indítani, de sztem s6on már most se nézik jó szemmel,hogy még van 20 nap a natarok érkezéséig, és van kb 2500 aktív player.
    Sajnos én asszem ,hogy sokan töröltek ott is a kevés játékosszám miatt.Aki meg maradt, mint pl én, az unja...és reménykedik a dec.17ei megváltásban.

Most a traviannak egy törzsbázisa lett tökönlőve..akik már nem fognak új severre regelni...most hagyjuk hogy jogosan vagy jogtalanul....de nem fog közel sem annyi új ember jönni, hogy az ő lelépésüket ellensúlyozzák.
    Honnan is jönne? A travi már közel nincs annyi helyen reklámozva, mint volt anno pár éve...A játékosokat az aranyfalvasok linkjei(más oldalakon is láttam csomószor) is sokszor idevonzották.

Ha kevesebb a player az senkinek sem jó...A mostani helyzetben pedig nem sokan érzik úgy,hogy jó ötlet a törzstagok elüldözése.

Quote Eredetileg írta: Gnerlan Hozzászólás megtekintése
    H5N1, a szerver sem ingyen üzemel, örülj hogy ingyen használhatjátok és vannak játékosok akik fenntartják nektek, különben nem lenne hol játszanotok, cserébe el kell viselnetek hogy ők előnyben lesznek a játékban...
    Hol tükrözik az aranyárak a szerverfentartási kölségeket?
    Sokszor több szever fut 1 gépről cseszdmeg.....Nézted már az online játékok havidíjait? Olcsóban kijössz...És ott nem is egy szervert veszel iénybe,mert pl wownál 3000 ruppóért külön szerver van az instáknak,battlegroundoknak, Northrendnek, és vagy együtt vagy külön 1-1 vanilla wownak,meg BCnek....Azaz te amikor játszol 3000Ftért minimum 4 servert veszel igénybe.Travian esetében meg egy felet sem.Mégis valahogy nagyobbak állítólag azok a fenntartási költségek.

Biztos vannak fenntarátsi költségeik, de nem gondolkodtál még el azon, hogy az arany árra akkora pofátlan hasznot pakoltak,amit eddig senki más nem mert meglépni még?
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-11-27 17:08.

Regisztrált felhasználó már tud valamit szöszilány's Avatar
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

a való életben is igy müxik ,ha van lóvéd mindent elérsz és ezt a játékban is megcsinálták
    itt már csak az érvényesül akinek van mit a tejbe aprítani

hallottam egy tagról,aki a speed szerveren 2 milliót költött el
    szerinted ez normális ????én nemcsináltam olyan sok aranyat ,de nem is vagyok bent a top 100 ban játszottál egyáltalán a speed szerveren ?
    én 550 .vagyok ,de az én seregem száma is már meghaladja a 40 000 .t szerinted az elsőknek mennyi van ???

Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Gnerlan ,te nagyon el vagy tájolódva .....

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Csak azt hiszi szegény,hogy minden travi szerónak külön szervergépje van, meg hogy 1 traviant elbíró szevergép fenntartás költsége 100.000Ftos havi magasságokba emelkedik.

Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

hinni nem itt kell ,hanem a templomban ...

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gnerlan Hozzászólás megtekintése
    Szöszi, a travian ingyenesen is játszható, nem kötelező fizetni érte...

Nagyon ellettek kényeztetve az emberek azzal hogy betették az aranyfalukat, most meg háborognak hogy elvették az ingyen aranyat...röhej...
    Na gyere, csak te meg én, arany nélkül. Majd meglátjuk, mikor is érünk el valamit.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

5 év, 5 szerver játéka (s1. speed1. s3. s5. s4.) után, egy éppen folyó szerver játéka(s1.) után, a szerverről törölni fogom a 15 falumat és búcsúzom a Traviantól! Nagyon szerettem a játékot, de ezekkel a szabályokkal már ezt nem lehet se élvezni, se játszani! Egyáltalán hogy lehet egy szervert menet közben megváltoztatni??? Az még elfogadható, hogy kellő beharangozás után egy induló szerveren más szabályok lépnek életbe (még ha ez alaposan meg is fogja csappantani a játékos állományt) de egy éppen üzemelő szerverre újdonságokat hoznak, az egy kissé felháborító! Egy TOP 2. klánban vagyok és a társak már sorban kezdik elindítani a törlést! Köszönjük a szerver vezetőinek, a s1. hamarosan le is lehet zárni, nem fog rajta játékos maradni!
    The End

Regisztrált felhasználó már tud valamit Rémségek's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Sziasztok!

Én az s8 szerveren a topp 1 klán vezetője vagyok.
    Régi játékos, igen szoktam venni aranyat nem is keveset de mellette ha időm úgy engedte azért egy két arany falut is betoltam. de soha nem használtam botot vagy egyéb más programot, mondom én játszani szerettem.
    Mélységesen felháborít az hogy mindent arany függővé tettek.
    Elvették a játék élvezetét most már aranyért kitér a sereg lehet nyugodtan aludni nevetséges semmi izgalom csak nyomd az aranyat.
    Nem csak nekem ez az utolsó szerverem hanem biztos vagyok benne, hogy nagyon sok társamnak is.
    Míg régebben egy égtájon volt 7-8 nagyon jó klán, most ha össze tudsz kaparni 4 klánra valót akkor már, nagyon ügyes vagy, és igen csak oda kel figyelned, hogy a saját égtájadat ne üsd szét.
    Ez már nem játék több a bosszúság vele mint az igalom, amit régebben adott.

Rém
    Legutolsó módosítás Rémségek által; dátum: 2009-11-27 17:52.
    Uram adj türelmet, mert ha erőt adsz... akkor küldj óvadékot is!

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett