Oldal 66, Össz.:114 ElsőElső ... 1656646566676876 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 651 től 660-ig , össz: 1132

Téma: Travian 3.6 újdonságok, vélemények..

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Aug

Alapértelmezett

Ez az egész a pénzre megy..Nagyon sokan abba fogják hagyni.Aki nem ölt bele pénzt ,annak úgy volt valami esélye ha más szerveren csinált pár aranyfalut..Ennek is vége,,

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Sziasztok. Én azt szeretném kérdezni, hogy vannak az aranyklubnak úgynevezett ingyenes funkciói. Ilyen például a kereskedő 3* fordul. Ezek az ingyenes funkciók, hogy ingyenesek? Hogy be kell kapcsolni néhányhoz a travian pluszt, vagy anélkül is megy?

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Travian aranyklub mit jelent.Ha befizetek 100 aranyot akkor a játék végéig lehet a nyersi termelésem 25%magasabb.
    Ez komoly???

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Törölték a hozzászóhásaimat,meg kiddét is,épp az aranyszerzésről meg aranyböjtről dumáltunk...

Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kléni Hozzászólás megtekintése
    igen
    Nincs, mivel darkmannak nem volt információja (mint ahogy a többi szervereknek sem) így nem lett bejelentve.
    Igen (bár ez nem tudi)
    A hírek 3.6os alfórumában találod a leírást.
    Tuti. Nekem most ért (volna) be 3 aranyaccom is! Most lövésem nincs, mit kezdjek velük...

Próbáltunk az este összehozni egy legális módszert az aranyaccozáshoz, legalább egy heti 20 arany beessen címszóval! Nos... 5 szerverrel számolva sem megy.

Az aranyregek aránya, a mostani ~10-25%-ról 2-5% körüli értékre fog csökkenni. Aminek 99%-a mellékesen multiacc is. Senki ne higgye, hogy azok, akik eddig is több tucat accot futtattak egyetlen szerveren, csak aranyregből, azt különösebben megrázza ez a szabályváltozás! Kevesebb lesz az arannyal játszók száma, tehát kevesebb lesz a középmezőny. Ami jelenleg is már valahol a top200 körül kezdődik. Én nem tartom magam top játékosnak, pedig ekörül ugrálok!

Anno a kezdőknek könnyebb dolguk volt, mert csak olyanokkal kellet megküzdeniük, akik maguk is kb ugyanakkor kezdték. Manapság a top farmerek mindenhol ott vannak. Mellettük azok, akik épp ismerkednek a játékkal, és még egyedül is maradnak, esélytelenek! Nekem ebben is szerencsém volt, nagyon jó társaságba keveredtem.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Kléni egyébként te játszol a Traviannal?

Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Sharki Hozzászólás megtekintése
    Kléni egyébként te játszol a Traviannal?
    Amennyi ostobaságot összehord, kétlem. Esetleg egy jó kis farm. Hihi... Csak tolja a propagandaszöveget állandóan, a szemünkbe hazudva. Aludtam a dologra egyet, és rájöttem, hogy tényleg jót tett nekem ez a változás. Sokkal több időm lesz a családomra, nem fogok költeni aranyvásárlásra... Nekem tényleg jobb lesz. De magukkal alaposan ki..sztak a németek. Ez viszont már legyen az ő bajuk. Úgy is virágzik az online játék piac, biztosan lesz olyan, ami tetszik és kiváltja számomra a traviant.

Ennyire rossz üzletpolitikát rég láttam. Negatív példaként lehetne mutogatni az ilyen irányú iskolákban. Ezen kívül nem győzöm ismételgetni: frissen induló szerveren elfogadom, ez van, max. nem regelek be rá. De már futó szerverre ráhúzni ezt a módosítást akkora görénység volt, amilyet keveset láttam eddig az életben.

Regisztrált
    2008. Feb

Alapértelmezett

Az első S6-ot játszottam végig, tetszett ez az ingyenesként hirdetett játék, de már akkor feltűnt, hogy arany nélkül csak farm lehetek. A minimálisan szükséges arany megvétele is megterhelő volt, az aranyfalus kiskaput nem ismertem, valamint egyedül vittem az acc.-ot, minden létező szabályt gondosan betartva...
    Sikerült oda fejlődnöm, hogy - úgy érzem- hasznos tagja lehettem a szervergyőztes klánnak. (Szép volt TROOP!!!)
    A szerver befejezés után nem regeltem újra, de rendszeresen olvasgattam a fórumot, hátha - már csak marketingből is - indítanak egy TÉNYLEGESEN ingyenes szervert...ahol mindenki egyforma eséllyel játszhat...

A Natar ereklyék érdekelni kezdtek, és az "arany kiskapu" megismerése lehetővé tette (volna immár), hogy kipróbálhassak egy érdekesnek tűnő fejlesztést.
    ERRE NESZE, JÁTSSZÁL....INGYENESEN...
    Legutolsó módosítás Jati által; dátum: 2009-11-27 08:26.

Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Nos, van egy másik német online játék, ahol szintén állandóan megy a "fejlesztés" és az állandó bugokat egy újabb verzióval "javítják", ami rosszabb lesz. De eddig nyelés és maradtunk, de most hasonló változásokat akarnak behozni csatákban. Na itt már kiverte a biztosítékot mindenkinél és hatalmas ellenállás indult meg, egyenlőre ezért halasztva is lett a dolog. Már most is alig van élet és játékos, a hírre sokan töröltek, tehát nyugodjatok meg, hogy itt is az lesz! Az pedig, hogy mi van más országok szerverein, az itt lévőket baromira nem érdekli! Nem lesz aranyfalu. Ez nem csak annak hátrány, aki nem tudja csinálni, de azoknak is, akik onnan sokat farmoltak, kicsiként. Mert egy TOP jáékos nem fog pár száz, ezer nyersi miatt odajárni, ezt inkább a kezdők látogatták.
    DE semmi gond ezzel, vegyék el a játékot és keresünk másikat, nem csak ez az egy online játék létezik. Persze a "hivatalban" lévőknek az a dolga, hogy védje a mundér becsületét és szajkózza a gazdi érveit.
    Biztos nem fél év alatt épül le a játék, kell legalább egy év hozzá.
    Én tuti nem veszek aranyat, és nem is csinálok 2 falut ezért, ha nem tudom fenntartani, megy a törlés oszt jónapot. legalább lesz újabb 14 üres kocka
    De ettől nem leszek ideges, ha a németeknek ez kell, hát megkapják, legalább kevesebb szervert kell indítani
    Legutolsó módosítás mókuska1 által; dátum: 2009-11-27 08:18.

Regisztrált
    2008. Sep

Alapértelmezett

megvettem ezt az aranyklubbot, s van egy opció, amire órák óta nem jövök rá hogyan működik:

"Seregek elrejtése az erdőben támadás esetén
    (csak akkor lehetséges, ha az elmúlt 10 másodpercen belül nem volt visszaérkezés)"

Hol találom ezt az opciót ha be szeretném állítani hogy működjön?

Mivel plusz aranyba kerül az aranyklubbon felül, NAGYON nem szeretném ha automatikus lenne

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett