Oldal 25, Össz.:114 ElsőElső ... 1523242526273575 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 241 től 250-ig , össz: 1132

Téma: Travian 3.6 újdonságok, vélemények..

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent Barakun's Avatar
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Csak saját számít.

Regisztrált felhasználó már tud valamit brillmm's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Barakun nem Te voltál aki pont az ellenkezője mellett kardoskodott? : )

Viccet félretéve, az a baj ezzel a "tesztszerverrel", amire még akár szívesen be is néznék, szívem csücske a com, hogy ahhoz, hogy az új funkciókat leteszteld nekik, az neked is kemény forintokba (eurókba) kerül. Comon, ha jól tudom, nincs aranyfalu, aztán azért fizessek, hogy kipróbálhassak egy-két dolgot? ...

Csak azt akarom ezzel mondani, hogy a 80-as limitet leszámítva az összes újdonság fizetős, tehát egyre inkább WoW irányba fordulnak a dolgok.
    Azért az arany nélkül játszóknak is dobhatnának valami koncot.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent Barakun's Avatar
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Hmmm...Kardoskodtam?Az ellenkezőze mellet?Ez új,megmutatnád azt a HSZ-t,amelyikben én az ellenkezőjét állítottam?Lehet,hogy félreértetted,lehet hogy én írtam félreérthetően,de hogy csak a saját számit az tuti.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    36

Alapértelmezett

A WoW olcsóbb, és havidíjas...olyan dolgokat nem tudsz külön venni pénzért, amivel profitálhatsz is a játékban.Ha olyan játékot keresel,akkor ajánlom az Atlantica Onlinet...Ott bármilyen cuccot meg tudsz venni online valódi pénzért.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-11-01 20:20.

Regisztrált felhasználó már tud valamit brillmm's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Arra gondoltam hogy kizárólag pénzért igénybe vehető, és nem takarózik az ingyenesség látszatával.

Találtam com fórumon egy ilyet:

Features formerly in the PLUS Account, now free for all players:

* Enough resources at.... shown without PLUS (also for academy, armory and blacksmith)
    * "Capacity" after raids shown without PLUS

ezt nem láttam az itteni kiírásban.

Ja, és dehogy keresek fizetős online játékot, nem őrültem meg, traviban is csak azért aranyozok mert lusta vagyok, bevallom : )

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    36

Alapértelmezett

4es pont:Elegendő nyersanyag ...kor és "Kapacitás" fosztogatás után PLUSZ számla nélkül is látható (Az akadémiánál, a fegyver és páncélkovácsnál is)

Az ingyenességnek az az ára, hogyha minden funkciót ki akarsz használni, akkor jóval drágábban jössz ki, mintha fix díjas nem ingyenes játékkal játszanál...és a jóval az azt jelenti,hogy nagyon sokkal.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-11-01 20:24.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Calmarius's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    33

Alapértelmezett

Az azonnali seregvisszahívásos dolog, amit a comon olvastam remélem nem kerül bele, mert az tényleg hülyeség...

A gyüliterenkénti 4 támadás, meg egyrészt azért jó, mert a szervert nem terheli túl, mert falunként 80 támadás mehet ki.
    Másrészt, a germán se lesz annyira radioaktív, hogy az 100×100-át lepusztítsa nullára... Csak a legjobb farmokhoz megy.

Az antibotot meg az antiscript cuccokat azért megnézném... A legjobb megoldás egy reCaptcha lenne, mert az a legkevésbé olvasható a botnak, és az ember viszonylag könnyen olvassa na meg könyvek digitalizálásában is segít (mert azokat a szavakat rakják bele, amit nem tud az ocr progijuk elolvasni egy már megfejtett szó társaságában.)
    Remélem nem lesz túl paranoid, de ha valami javascript kekk lesz, akkor simán ki lehet törni majd... És egy hónap múlva, nem fog semmit se érni...

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Ez a gyülekezőtér szintenkénti 4 kimenő támadás szart nem ér. Ha van huszas gyüliterem 80 támadás mehet kifelé egyszerre. De az a sereg vissza is ér mondjuk 2-8 óra múlva újra és kiküldhetem őket újra és idővel egy top farmolónak sok faluban lesz sok farmoló serege így aztán egyáltalán nem lesz neki gond mindenhol a gyüliteret huszra építeni és nem is lesz gond mindenkit szétfarmolni ezek után sem.
    A katapultos támadás ugyanilyen, nekem 5 falumban vannak katapultok és kísérő seregek szóval ezek után is könnyen lebontom bárki faluját mint ahogy sokszor meg is tettem. A kimenő sereg maximalizálása itt sem ér semmit.
    A bot: én nem használom mégis top farmer vagyok. Nekem sem éri meg kockáztatni hogy ezért töröljék a játékom...pedig messze nem vagyok olyan jó mint mondjuk Daw.
    És ha már a bot tulajdonságait építik be a játékba akkor tegyék bele az összes dolgot amit lehet vele csinálni ne csak felét...
    Nem lopok, nem iszom, nem drogozom és nem mondok igazat.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: inad Hozzászólás megtekintése
    Persze ***** meg, mert el****uk, a mi hibánk, hogy tönkrevágják a játék régi hangulatát... hát tényleg... miért is a készítők hibája lenne? Hát kit érdekel, hogy ők csinálják, úgyis mi rontjuk el...
    Megint valami vasárnap délutánonként unatkozó tökfej regelt be a fórumra... gratulálok.
    A délutánonként unatkozó tökfej egy EA gamesnek dolgozó hiperkocka...
    Én is szeretlek ne aggódj...

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    36

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: cdx Hozzászólás megtekintése
    Ez a gyülekezőtér szintenkénti 4 kimenő támadás szart nem ér. Ha van huszas gyüliterem 80 támadás mehet kifelé egyszerre. De az a sereg vissza is ér mondjuk 2-8 óra múlva újra és kiküldhetem őket újra és idővel egy top farmolónak sok faluban lesz sok farmoló serege így aztán egyáltalán nem lesz neki gond mindenhol a gyüliteret huszra építeni és nem is lesz gond mindenkit szétfarmolni ezek után sem.
    A katapultos támadás ugyanilyen, nekem 5 falumban vannak katapultok és kísérő seregek szóval ezek után is könnyen lebontom bárki faluját mint ahogy sokszor meg is tettem. A kimenő sereg maximalizálása itt sem ér semmit.
    A bot: én nem használom mégis top farmer vagyok. Nekem sem éri meg kockáztatni hogy ezért töröljék a játékom...pedig messze nem vagyok olyan jó mint mondjuk Daw.
    És ha már a bot tulajdonságait építik be a játékba akkor tegyék bele az összes dolgot amit lehet vele csinálni ne csak felét...
    4 csapatmozgásod lehet.20as szinten 80...így nagyjából 40 kimenő, és 40 visszatérőd.Eddig ok, csak akinek van pénze aranyra, az megveszi az azonnali visszatérést, és akkor neki tényleg lehet 80 kimenője.
    Aszondod a top farmolónak sok faluban lesz sok serege...Csakhogy főleg az elején lenne ez fontos,amikor mindenkinek kevés faluja van.Egy bizonyos szakasztól már, pont amikor sok falud van ugysem tudsz sok embert támadni.Ott meg a fake miatt lenne fontos, de valszeg kiszúrják melyik a termelőfalud,és melyik nem....És nem is a limittel van a baj,hanem hogy arannyal megduplázhatod a kimenőid számát egy nem aranyozóhoz képest.
    A másik azt írod,hogy szart sem ér...mert ezután is le tudsz katázni/farmolni bárkit...egyetértek,csakhogy ez nem azért lett bevezetve, hogy ezek közül bármit meggátoljon.Tehát olyan mintha a fogamzásgátlóra azt mondod,hogy szart sem ér,mert nem szünteti meg az AIDSet.

Utolsó mondatodat gondolom nem gondoltad komolyan, csak felháborodásod jeleként írtad.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-11-02 06:07.

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett