Oldal 23, Össz.:114 ElsőElső ... 1321222324253373 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 221 től 230-ig , össz: 1132

Téma: Travian 3.6 újdonságok, vélemények..

Regisztrált felhasználó már tud valamit brillmm's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Igen, a no comment is egy komment, tényleg helyes meglátás...
    Legutolsó módosítás brillmm által; dátum: 2009-11-01 16:04.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: brillmm Hozzászólás megtekintése
    A "csapatmozgás" az a kimenő és a bejövő csapatok összessége, nem a kimenő támadások száma.
    Az amiről te beszélsz, az a támadás.

A mozgó csapatok az érkező és a "távozó", azaz a támogató és a támadó csapatok.

Mindazonáltal szerintem a kitétel a JÁTÉKOS CSAPATAIRA vonatkozik, nem az összes érkező csapatra, pont a Szuszi által írt bénító hatás miatt.

mel
    Ezen olyan jót röhögtem (nem a hozzászóláson hanem a hibaüzenet gondolatára:
    Ha a beérkező támadást a pirost is csapatmozgásnak veszi a 81. emmber kap egy hibaüzenetet:
    A faliuba vezető út zsúfolásig van csapatokkal, a tied már nem fér el.
    Erre a felhasználó:
    Erdő, mező nincs???? Adok nekik GPSt h ne tévedjenek el XD
    LooooL

Nade komolyan...
    Nem lehet elküldeni nem lehet... Majd máskép taktikázol.. Tökződ...
    Pl a mellettem levő farmot egy kedves germán 3 és fél óráról farmolta naponta 4-5 alkalommal...
    ha megnyerte had vigye...

Panaszkodtok itt arra h nem lehet sok támadást csinálni, aztán meg arra h sokba kerül visszagyártani a sereget... Debazzz... mi értelme van farmolni ha veszteséges? Mikor kiküldesz kis20millió farmoló csapatot akkor meséld már el nekem h miből szűröd le h meik veszteséges, és meik nem? Mert erre negyon kiváncsi lennék... Jahhh h nem nézed meg? Hát most meg fogod... loptuk a nyersit (velem együtt annak idején XD) h aztán elkültsük újra seregre, elkótyavetyéljük piacon búzáért (mert az feneminuszban kéne h legyen) De ha levezetnéd papirra h meik farm mennyit ad, és mennyi a minuszod akkor azt mondod h debazz farmoljon akinek 2 anyja van... Vagy nem XD Traviánhoz nem csak tudás kell hanem szerencse is... Mert ha olyan mellé kerülsz aki két órával hamarabb jön fel mint te akkor máris csak üres falut találsz mire bekékülsz... Jahh h feszt kékek vagyunk? Akkor meg nem ráérsz megvárni amig visszajön a sereg? Ezdefuj... Relax mán... megszoktatok valamit, és konzervativ maradi banda vagytok. Az USB sticket is kiröhögte mindenki mikor megjelent... (itt legalábbis) aztán már annak is van aki fel se tudja rootolni XD Szidtok valamit amit ki se próbáltatok... Mert megszoktatok valami mást... Üdvözlet a gondolkodásmódotoknak. Nem a játékot kell szidni hanem a játékost, és nem a játékost kell utálni hanem a játékot... Annyira azért nem bonyolult... SZerintem... Bár lehet csak én vagyok egy relax kocka...

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Persze ***** meg, mert el****uk, a mi hibánk, hogy tönkrevágják a játék régi hangulatát... hát tényleg... miért is a készítők hibája lenne? Hát kit érdekel, hogy ők csinálják, úgyis mi rontjuk el...
    Megint valami vasárnap délutánonként unatkozó tökfej regelt be a fórumra... gratulálok.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    36

Alapértelmezett

Yó lenne,hogyha mindenki felfogná, hogy a legtöbbeknek az nem tetszik, hogy még jobban az aranyhasználat fog dominálni(nekem legalábbis).Mert ha most feltesszük ,hogy oké jó lesz a támadáslimit...de akinek van pénze aranyra, az 2szer annyit tud farmolni, mint akinek nincs....Eddig az így volt? NEM....És ez jóval nagyobb előny lesz,mint az NPC kereskedelem...Irónia a dologban,hgy akinek a pénze seregvisszahívásra, annak van pénze NPCre is.
    Mindenki azzal jön,hogy majd stratégiázni kell jobban...Hát ja inkább mondjuk úgy KELLENE, ha nem vezettek volna be pár ostoba plus funkcót.

Ahogy egy kedves kolléga leírta, lehetséges,hogy azért vezették be a támadáslimitet, hogy aztán berakhassák plus funkcióként a sereghazahívást.
    Komolyan kérdezze meg magától minndeki, hogyha megtudták nézni egy serveren mennyi a csaló és uj ellenőrző rendszer is lesz, akkor minek kell ugyanerre hivatkozva még a támadáslimitet is berakni?

Merthogy addig oké,hogy ti a kezdők védelmét látjátok az egészben...De ha szépen elolvassátok a .comos forumban az indoklást rájöttök, hogy a bevezetésénkk köze nincs a kezdők védelméhez, vagy a stratégiázáshoz.Egyáltalán amikor olyan funkciót lehet venni,hogy sereg elől kitérés ne sratégiázzon itt nekem senki.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-11-01 16:28.

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    Mindenki azzal jön,hogy majd stratégiázni kell jobban
    Egy lényege van a Travian 3.6-nak: Fizetni kell, mégpedig, mint a katonatiszt.

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    36

Alapértelmezett

Travian 3.7ben meg bevezetik a travian Fun Clubbot, ami 100 arany 1 évre, és 1 aranyért rögtön beérnek a támadásaid.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Azt a támadásos visszahívót nem biztos, hogy bevezetik, eléggé sokan fognak miatta háborogni, szeritnem sem lesz bevezetve. Azon kívül a többi funkciónak nem látom akkora nagy előnyét. (ez nem azt jelenti, hogy nem baromság) (kivéve a seregfigyelőst, az úgy ahogy van baromság..)

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Védőként neked nem kell annyira a gyültér, de ezzel nem mindenki van így. Tudom, hogy egy szerveren van 70% farm, 15% védő és 15% támadó, tehát gyakorlatilag 15% gyülterezik intenzíven, de attól még figyelembe kell őket venni.

Regisztrált felhasználó
    Regisztrált
    2009. May

Alapértelmezett

A travian v3.8-ban pedig 10 aranyért ki lehet majd képezni mindent 1 mp alatt, ami a kaszárnyába, istállóban, műhelyben be van nyomva (ezek után bármit el tudok képzelni). Nem jó irányba halad ez a játék...

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    36

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kléni Hozzászólás megtekintése
    Azt a támadásos visszahívót nem biztos, hogy bevezetik, eléggé sokan fognak miatta háborogni, szeritnem sem lesz bevezetve. Azon kívül a többi funkciónak nem látom akkora nagy előnyét. (ez nem azt jelenti, hogy nem baromság) (kivéve a seregfigyelőst, az úgy ahogy van baromság..)

Ya csak vajon a háborgás számít majd, vagy hogy a 10es.comon(tesztserver) mennyi aranybevétel származik az új funkcióból?
    .comba beleolasva a háborgással már most sincs gond.

A németeknél amugy miért nincs hír erről a egészről?

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett