Oldal 21, Össz.:114 ElsőElső ... 1119202122233171 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 201 től 210-ig , össz: 1132

Téma: Travian 3.6 újdonságok, vélemények..

Travian Admin otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: brillmm Hozzászólás megtekintése
    A "csapatmozgás" az a kimenő és a bejövő csapatok összessége, nem a kimenő támadások száma.
    Az amiről te beszélsz, az a támadás.

A mozgó csapatok az érkező és a "távozó", azaz a támogató és a támadó csapatok.

Mindazonáltal szerintem a kitétel a JÁTÉKOS CSAPATAIRA vonatkozik, nem az összes érkező csapatra, pont a Szuszi által írt bénító hatás miatt.

mel
    pontosan.. a játékos saját csapatairól van szó.
    There are only 10 types of people in the world:
    Those who understand binary and those who don`t!
    DarkBlog: http://dblog.dark-central.com

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: inad Hozzászólás megtekintése
    FrankSlade: a 80 támadás egy nagy kupac szamóca, szinte semmi, én a mostani, 140-es népű accommal is el tudnám érni gondok nélkül.
    igazad van, de a célzás arra vonatkozott, hogy jobb lenne egy egységes szám, mint az elején nagyon korlátozni. pont a 140-es népesség az, amikor még baromira nincs 20-as gyülitered, de már elég sok támadás mehet kifele. Én mindig az elején fosztottam sokat, utána kevésbé. a fakelések miatt mondjuk megint szívás, hogy nem tudsz akármennyit fakelni, a köztudottan sereges faludból. ettől függeltenül még mindig az elején lenne a legerősebb korlátozás, sztem. más kérdés, hogy s4 után sztem eleve abbahagyom most, végigjátszottam jópár szervert, és már nem köt le annyira a játék. a változtatások pont ezért lennének jók, csak nem ebben az irányban...

szerk: főleg, hogy az elején amikor csak germánnak van kéme, és minden nem germánhoz 1 kémekkel jár az ember, az is 5-10-20 támadás...

a játékos saját csapatai eddig nem szerepelt.

a másik saját faluból érkező támogatás számít?

Regisztrált felhasználó már tud valamit brillmm's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Szerintem (de majd Darkman megmondja pontosan, remélem), a falu csapatai számítanak, mert a módosítás célja az lenne, hogy maximálja az adott faluból egy időben indítható támadások számát, a botos-scriptes mókák miatt.

Büntetésben
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Wazav Hozzászólás megtekintése
    Aki az ereklyék után regisztrál, az már úgyse nagyon szólhatna bele a játékba, ezért mondtam, hogy logikus.
    Nem szólhat bele de vissza szeretet volna menni játszani attól még akit lekatáztak és újra kezdené hol van a lehetösége rá? Sehol szar újitás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És csak a s3 van ahol vigasztalodhat persze gondolj bele ha nem inditanak új szervert mert ugye nem indul akkor hol játszunk ha az adott szerveren nem jött össze? Sehol mert mindegyik szerot lezárják félidőnél?
    Ez egy nagy baromság és kicseszés a játszani akarokkal. Bocs Kléni a csúnya szavakért de ez az ereklyés szerver lezárás engem is nagyon idegesit én a s7 miatt akadtam ki oda szeretem volna vissza regizni a klánom vissza is vett volna és segitett is volna csak hát lezárták a szervert ugye a drága ereklyék miatt. Roppant igazságtalan.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    36

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: brillmm Hozzászólás megtekintése
    Szerintem (de majd Darkman megmondja pontosan, remélem), a falu csapatai számítanak, mert a módosítás célja az lenne, hogy maximálja az adott faluból egy időben indítható támadások számát, a botos-scriptes mókák miatt.
    Már 20 perccel előtted megmondta.

Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Olvass már egy kicsit figyelmesebben....

Nem szokásom beidézgetni azokat hozzászólásokat amiket rögtön követve válaszolok meg, feltételezem hogy az emberek tudnak olvasni, felülről, lefelé...
    De tessék, külön a kedvedért, erre reagáltam:

Quote Eredetileg írta: FrankSlade Hozzászólás megtekintése
    (...)

a játékos saját csapatai eddig nem szerepelt.

a másik saját faluból érkező támogatás számít?
    Darkman pedig csak azt erősítette meg, hogy a saját csapatok, azt nem, hogy a falu csapatai.

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    36

Alapértelmezett

Erre énis tudok válaszolni minden előismeret nélkül...Mivel hogyha a más játékostól indított támadás/támogatás nem az én limitembe számít bele, akkor a saját külömböző faluim se...Ez mondjuk eléggé logikus.Márcsak azért is,mert ha jóltudom minden falunak saját gyülekezőtere van. vagy tévedek?
    Ha számítana, akkor ha magamnak indítok támogatást az lefoglal 2 slotot...az indító faluban,meg ahová indítottam.
    Ezt most itt 100%ra mondom,hogy az adott falu csapatmozgásai számítanak.Legyen 110%

Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Én is ezt írtam.
    De attól hogy ez a logikus attól még nem biztos, hogy így van, ezért írtam feltételesbe.

Ha tudsz akkor válaszoljál, és ne kötözködj hülyeségeken, --elméletben-- a játékos saját csapatai <> falu csapataival.

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    36

Alapértelmezett

Ez nem elmélet, ez így van.De jó vedd kötözködésnek.

Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

no comment

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •