Oldal 20, Össz.:114 ElsőElső ... 1018192021223070 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 191 től 200-ig , össz: 1132

Téma: Travian 3.6 újdonságok, vélemények..

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Jun

Alapértelmezett

Szóval én csak az első 6-7oldalt olvastam el, a gyültereshez azt tudom mondani, hogy speeden 1nap után megvan minden top germánnak a 2.faluja, végre nem az lesz hogy 6órányira alapít a germán ahol szintén lesz egy 5órás farmolókörzete (ahogy az első falujánál is). Ergo a többi népnek is lesz esélye farmolásra és nem is annyi player lesz elnyomva... Ha ugyebár magad mellé alapítasz, akkor ugyanarra a farmkörzetre már 160támadás jut. Az meg aki siránkozik hogy jajj meg kell változtatni a stratégiát.... pont ő mondta hogy ez egy háborús játék márpedig a háborúban gyakran kell stratégiát változtatni

Nem farm vagyok. Hu2 Sünike top farmoló germán accból jöttem (már törölve).

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

nem olvastam végig az eddigi hsz-eket. azért azt vegyétek már hozzá, hogy a 20 as gyülitér 80 támadását még el lehet fogadni, de a játék elején, 1-2-3-as gyülitérnél, egy rendes germán scriptek nélkül is 10-15 támadást küld ki, sokszor csak 5-ösével a megszokott farmjaira... ezzel meg ezt megölitek szerintem. akkor már legyen összességénen korlátozva. nem is beszélve arról, hogy a visszatérők is beleszámítanak, sőt, ha támogatás jön hozzám, elvileg az is. akkor ha már jön felém 4 támogatás, nem indíthatnak el támogatást felém? egy csoda fele nem jöhet 4nél több támogatás egyszerre? mert most pl 3-400 jön, és csodában senki nem húz 1-es fölé gyüliteret...

illetve, ha 1-es gyüliterem van, akkor csak 4 támadás érkezhet rám? úgy szinte nem is lehet foglalni 1 körben...
    Legutolsó módosítás FrankSlade által; dátum: 2009-11-01 12:01.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: juk Hozzászólás megtekintése
    Végre valami változtatás az meg nem baj ha a vérprófik végre lelépnek én is akarok végre abba a bizonyos labdába belerúgni és hála az égnek a scripteket szigorúban szürni fogják mert valjuk be összintén az összes top player tuti,hogy használja, esetleg az lenne még klasz ha bevezetésre kerülne,hogy a rejtekhelyeket a véletlen katapultozással se lehessen lerombolni pont azért hogy vissza tudjam épiteni a falumat úgy igazságosabb lenne és nem 0 ra lönek és kénytelen vagyok újra regelni
    Akarjál helyettem is. Nem a játék szétcseszésével kell a kicsiknek esélyt adni, hanem pl. jobb informálással (RTFM, gyerekek, hiába van 3.5, az még a 3.0-át írja, a help fele még mindig angol...)
    Persze, nyomják ezerrel a scripteket, egész nap a gép előtt ülve a programoznak, mi? Nem olyan kockák a topok sem, mint gondolod. Rejtekhely lerombolhatatlanság totális baromság lenne... minden falumba berakok 1 db-ot 1-es szinten, és máris nem tudjátok kilőni alólam a falukat, mi?
    A travi úgy igazságos volt, ahogy volt, ha nem figyeltél eléggé, akkor meg is érdemled, hogy szétlőjenek, nem a szabályokkal kell védetni magad, hanem a sarkadra álllni, my little noob.
    FrankSlade: a 80 támadás egy nagy kupac szamóca, szinte semmi, én a mostani, 140-es népű accommal is el tudnám érni gondok nélkül.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Jun

Alapértelmezett

Újabb dolog, itt sírtok hogy jajj a rómaik egy hét alatt behozzák majd a germán előnyt. Nemtom lehet vak vagyok, de ha a megnézitek a top500nak, még a szerver végén is legalább a fele germán, ez nem gyanús? És mint ahogy az előbb is írtam, nem fogtok kevesebb támadást kiküldeni... Csak kisebb területen fogtok tudni farmolni a játék elején, ennyi a változás és nem több ha meg itt is lesz állomásoztatás, akkor ez pláne igaz lesz am meg, ezzel végre kicsit életszerűbbé teszik a játékot (el tudjátok képzelni ahogy egy római kori 100lakosú germán faluból 421412támadás megy kifele és 42124támogatás jön be? ugyan kérlek, még viccnek is rossz Nizdam/Madzin nem fog sírni így(pedig Őt tényleg érinti ez), hanem majd kitalál valamit(tudom is, hogy mit, hála imperionnakxD), hogy jól jöjjön ki ebből a helyzetből és ezt kéne tennie minden topnak, nem ész nélkül játszani (mert amit a toppok csinálnak az az, tudom, már fenn is írtam, én is voltam top). Jah és még valami, azért nem lehettem top mert nem volt időm tovább játszani a suli miatt, ennyi támadással simán lehet akár EGYEDÜL/KETTEN (hűha, hallott már ilyenről az a sok a TOP?) topnak lenni.

Sünike

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: priamossz Hozzászólás megtekintése
    és konkrétan hol lehet kikapcsolni?
    van jobb felül egy skype ikon (kék) a firefoxban, és ott arra kattintva az optionsnál be tudod lőni, hogy ne alakítsa automatikusan telefonszámmá.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Sünike, hidd el, bennünk is (legalábbis bennem) érlelődik a megoldás, de ilyen módosítások után alaposan át kell gondoljam, hogy egyáltalán megéri-e nekem a traviannal játszani.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2009. May

Alapértelmezett

Quote:
    Eredetileg írta: szuszi Hozzászólás megtekintése
    1 kérdésem lenne azokhoz a játékosokhoz akik egyetértenek a gyülitérrel?
    "
    Változások

1. Gyülekezőtér: egyszerre négy támadás, épület szintenként ( CSAK új szervereken) A támadás nem pontos, ugyanis csapatmozgásról van szó."

nézzük az elejét tételezzük fel gyorsan felhúzom 10 re a gyülteret!az 40 támadás támadok 1 farmot aki klánban van !védenek ellenem?minek küldenek óránként 1 támadást és már le is korlátoznak a támadásban!másik direktbe beregelnek majd több felhasználót mondjuk másik égtájra és onnan fakel?
    mondjuk 60 óráról?mivel ha egységmozgásra nézik akkor az támadás ki -be és támogatás ,tehát meglőttek nem tudok semmit csinálni akár napokig is!jól gondolják át ezt a dolgot!
    Többet fognak vele veszíteni mint nyerni állni fog a server!
    minél többet gondolkozok annál szarabb a dolog

Csak a kimenő támadásokra érvényes,szóval küldhetik,attól még te tudsz támadni.Gondolkodj,és csak aztán beszélj.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Olvasd el és értelmezd !!!!!!!!!!!
    A támadás nem pontos ugyanis csapatmozgásról van szóA csapatmozgásba minden bele tartozik
    akkor miért lennék süsü és nem gondolkodtam?
    Legutolsó módosítás kléni által; dátum: 2009-11-01 13:25.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    36

Alapértelmezett

Madzinnak volt pénze aranyra.Én ezt nem ítélem el, nem azért mondom. Viszont ő könyebben talál megoldást....Főleg mivel mint már kifejetttem, és rohadtul nem fogom mégegyszer, a 80as limit miatt a seregvisszahívás nagy előny. Akinek van pénze rá, az top lesz..Kész.
    Viszont akinek nincs pénze? Hogy mondhatsz neki olyat, hogy vegyen példát madzinról , és keressen megoldást?
    Figy azért jó lenne ,ha beleolvasnál madzin blogjába, hogy mennyi aranyat költött el.És mondm nem azért íram,mert bajom lenne vele...Csak ez egyáltalán nem átlagos dolog..Szal nem lehet az mondani,hogyha Madzin talál kiutat,akkor mindenki talál.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent Barakun's Avatar
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: szuszi Hozzászólás megtekintése
    Quote:
    Eredetileg írta: szuszi Hozzászólás megtekintése
    1 kérdésem lenne azokhoz a játékosokhoz akik egyetértenek a gyülitérrel?
    "
    Változások

1. Gyülekezőtér: egyszerre négy támadás, épület szintenként ( CSAK új szervereken) A támadás nem pontos, ugyanis csapatmozgásról van szó."

nézzük az elejét tételezzük fel gyorsan felhúzom 10 re a gyülteret!az 40 támadás támadok 1 farmot aki klánban van !védenek ellenem?minek küldenek óránként 1 támadást és már le is korlátoznak a támadásban!másik direktbe beregelnek majd több felhasználót mondjuk másik égtájra és onnan fakel?
    mondjuk 60 óráról?mivel ha egységmozgásra nézik akkor az támadás ki -be és támogatás ,tehát meglőttek nem tudok semmit csinálni akár napokig is!jól gondolják át ezt a dolgot!
    Többet fognak vele veszíteni mint nyerni állni fog a server!
    minél többet gondolkozok annál szarabb a dolog

Csak a kimenő támadásokra érvényes,szóval küldhetik,attól még te tudsz támadni.Gondolkodj,és csak aztán beszélj.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Olvasd el és értelmezd !!!!!!!!!!!
    A támadás nem pontos ugyanis csapatmozgásról van szóA csapatmozgásba minden bele tartozik
    akkor miért lennék süsü és nem gondolkodtam?
    Csapatmozgás.A csapatmozgás az,amikor elküldesz katonákat fosztani,támogatni.Szóval nem az ami hozzád jön.Süsü.
    Legutolsó módosítás kléni által; dátum: 2009-11-01 13:25.

Regisztrált felhasználó már tud valamit brillmm's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

A "csapatmozgás" az a kimenő és a bejövő csapatok összessége, nem a kimenő támadások száma.
    Az amiről te beszélsz, az a támadás.

A mozgó csapatok az érkező és a "távozó", azaz a támogató és a támadó csapatok.

Mindazonáltal szerintem a kitétel a JÁTÉKOS CSAPATAIRA vonatkozik, nem az összes érkező csapatra, pont a Szuszi által írt bénító hatás miatt.

mel

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett