Oldal 19, Össz.:114 ElsőElső ... 917181920212969 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 181 től 190-ig , össz: 1132

Téma: Travian 3.6 újdonságok, vélemények..

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    36

Alapértelmezett

Én úgy értelmezem, hogy 80 kimenő támadásod lehet egyszerre...Azaz a visszaérkezők nem számítanak bele a 80ba...Nagy szopás lenne,ha nem így lenne, mert akkor a "támadásfigyelő" nélkül nem is lehet megélni normálisan..

Regisztrált felhasználó már tud valamit brillmm's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Szerintem a fosztogatásból jövő-menő csapatok össz darabszáma a 80, a megfogalmazásban direkt kitérnek erre, hogy "csapatmozgás" és nem "támadás" .
    Valószínűleg a saját csapatmozgásokról van szó, különben 80 buzival akármelyik toprablót lebéníthatnád, ha a térkép másik széléről befakeled : )

mel

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    36

Alapértelmezett

Azt énis gondoltam,hogy csak saját csapatmozgás..

De ha úgy van,ahogy te mondod, akkor a rettentő nagy szopás.Nem hiszem el,hogy ilyet meglépnek.

Regisztrált felhasználó már tud valamit brillmm's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Én így értelmeztem, de reméljük valóban nem.

Ellenben ez a támadásfigyelő sereggel kiálló dolog ez nagyon durva, mi lesz a következő, a nyersiköltő? Fellépni kell majd egyáltalán ha van aranyad?

mel

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    36

Alapértelmezett

Travian.comon is csapatmozgás van.
    Hát ez így szar...Normálon sem lehet arany nélkül már majd top rablónak lenni.
    De azért megkérdezném őket mit mértek,akkor azt állították,hogy egy 25.000es serveren csak 32 játékosnak van 80nál több csapatmozgása.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte priamossz's Avatar
    Regisztrált
    2009. Oct
    kor
    26

Exclamation

Quote Eredetileg írta: brillmm Hozzászólás megtekintése
    Engem spec a gyülekezőtér módosítás annyira nem érdekel, ez egy körülmény, ehhez is lehet alkalmazkodni jó stratégiával. Fognak is.

Két dolog viszont nagyon nem tetszik:
    "Seregek azonnali visszavonása (és azonnali visszatérése a faluba) - 3 arany az ára (ez CSAK visszatérő egységekre vonatkozik és csak akkor, ha a seregben nincsen katapult és/vagy főnök/szenátor). A visszatérés NEM használható ha a falu támadás alatt áll és a támadás beér 3 órán belül. <-- Ez a funkció teljes formában valószínűleg nem lesz bevezetve."

Na ez teljesen életszerűtlen, és pont a 80-as támadási limit miatt rohadt sok aranyat fognak költeni a farmolók arra, hogy azt az 1-2-3-4 órát megspórolják amíg a seregük visszatér. Nyilván ez is a lényege

"támadásfigyelő", elküldi a seregeket a támadás beérkezése előtt (180 másodpercig vannak távol a katonák), 2 arany minden egyes alkalommal (a faluban beállítható hány alkalommal legyen aktív ez a funkció)"
    No ez viszont nagyon gáz!
    Szvsz a traviban az aktivitás/előrelátás a lényeg, tök jó dolog vadászgatni a lámák által benthagyott seregekre... szerintem ezt nagyon nem kéne.

(Amúgy az egész bejelentésből az a félmondat keserít el a legjobban, hogy s9 meg s10 ezzel induljon újra... Ezek szerint még mindig 10 szerveren játszhatunk majd, 4-5K valós player per szerver, gratulálok....
    Akkor lesz a legszebb amikor leszedik az aranyfalukat is és majd pislogunk egymásra : )

Kishazánk tekintetében még mindig azzal áltatják magukat, hogy annyi az érdeklődés, mint a comon. Összességében tán öt szerverre vagyunk elegen )

mel
    nem lesz aranyfaluzás?!
    akkor a következő hidjétek el az lesz hogy minden honapban 1 kicsit fizetni kell aztán lassanként egyre többet kell fizetni.
    a támadásfigyelő meg tényleg hülyeség ha az ember bekapcsolva hadja nagy számban jönnek a fake-k és volt arany nincs arany.
    és az aranyszámlárol még 1 dolgot ki kéne venni mégpedig a plusz 25% termelés azért elég durva elöny tud lenni a pénzes emberkék szerver végéig bevásárolják és nagyob nyersanyag=nagyobb sereg.

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    36

Alapértelmezett

A plus 25% termelést heti 1 aranyfaluval be tudod/tudtad nyomni...azzal semmi gond nincs.Mindezt tök ingyen.
    A gond ott van, hogy már nem lheet koránt sem annyi aranyfalut gyártani hogy kihasználd a travian fizetős dolgait....Heti 5el jól elvolt az ember...de most...egy germánnak óriási előny lesz,ha fizet az azonnali csapatvisszahívásért.Azt pedig nemtudod aranyfalakból fedezni, mert 1 aranyfalu 20 arany..20 seregvisszahívás meg még napiszinten is semmi.

Nekem semmi bajom az olyan pénzért vehető szolgáltatásokkal,amiket egyszer megveszel,aztán nemkell fizetni érte egy darabig.
    Azokkal van bajom,amiket minnél többször nyomod, annál jobb leszel.Eddig is volak ilyenek (NPC, azonnali befejezés). Ezeket még lenyeli az ember, mert hát istenem....de most beraktak hozzá még 2 ilyet.Ráadásul mondom... a seregsszahívás fontossága túltesz minden NPC,meg azonnali befejezésen.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-11-01 11:30.

Regisztrált
    2009. Oct
    kor
    26

Angry

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    A plus 25% termelést heti 1 aranyfaluval be tudod/tudtad nyomni...azzal semmi gond nincs.Mindezt tök ingyen.
    A gond ott van, hogy már nem lheet koránt sem annyi aranyfalut gyártani hogy kihasználd a travian fizetős dolgait....Heti 5el jól elvolt az ember...de most...egy germánnak óriási előny lesz,ha fizet az azonnali csapatvisszahívásért.Azt pedig nemtudod aranyfalakból fedezni, mert 1 aranyfalu 20 arany..20 seregvisszahívás meg még napiszinten is semmi.
    tudom szerintem az egész aranyat beszüntethetnék és lehetne helyete néhány normális reklám.
    és azt a boszantó rejtett reklámot is mivel a raktártartalmam néha egy sky cimet mutat valamelyik országbol: ez nem rendszeres csak már jópárszor volt.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Az nem a travi reklámja... a böngésződben kell kikapcsolni, hogy ne szivárogjon bele a skype.

Regisztrált
    2009. Oct
    kor
    26

Question

Quote Eredetileg írta: inad Hozzászólás megtekintése
    Az nem a travi reklámja... a böngésződben kell kikapcsolni, hogy ne szivárogjon bele a skype.
    és konkrétan hol lehet kikapcsolni?

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett