Oldal 16, Össz.:114 ElsőElső ... 614151617182666 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 151 től 160-ig , össz: 1132

Téma: Travian 3.6 újdonságok, vélemények..

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Sziasztok!

A germán top játékosoknak tényleg nagy érvágás ez, noha személy szerint úgy gondolom, hogy aránytalanságot korrigálnak vele. Ha megnézem most speeden a top farmoló annyit gyüjtött be eddig a héten, mintha közel +12falu teljes termelése állna mögötte.

Ha ezt 4-500 támadással éri el és az lecsökken 80-ra... nos +2,+3 falunyi termelés az szerintem már versenyképes a többi nép számára, ettől még megmaradnak neki az olcsó gyorsan kiképezhető egységek, amivel továbbra is rettegésben tarthatja a környéket. Nyilván más taktikát kell alkalmazni, de okos emberek ők, majd megoldják.

Egyébként hány farmoló gép van egy szerveren? 20-30? Ha ők el is pártolnak a travitól azt hiszem a Travian Gmbh-nak megéri ez a vezéráldozat.

Ami sokkal aggasztóbb számomra az az aranyklub... most tényleg megalkotják ezzel a fizetős-ingyenes játékot? Azaz aki nem lesz klub tag megint hátrányba kerül...

Nem lesz botozás... hehehe. 1hét-10nap és lesz mindenre script, bot s olyan is lesz amit nem szűr ki a szuperbiztos szuper-új rendszer, egészen egyszerűen ilyen az informatika. Az egyik ötletből jön a másik... s a fagyi visszanyal, ugyanis ezzel a 100 aranyas minimum vásárlással az árak igencsak felfele tolódnak el, s hát lássuk be nem csak a németeknél van válság. S azt is tudjuk, hogy ilyenkor a magyar ember kiskaput keres, ha másban nem is, de ebben biztos nagyon jók vagyunk.

A többi változás egyébként jónak tűnik, bár nem tudom, hogy van-e értelme a támadó/védő bónuszt eltörölni, ha az aranyklubbal egy még nagyobb aránytalanságot vezetnek be.

Arra is kíváncsi lennék, hogy a gallal mikor csinálnak már valami értelmes változtatást... (400 csapda... normálon még talán oké, de speeden mi az?)

Ja és két személyes dolog:
    Kléni, Te úgy véded a Travian Gmbh-t mintha pénzt kapnál érte.

Priamossz, milyen alternatívája van annak, aki a speeden játszik?

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete Laci1969's Avatar
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Sziasztok
    el-á-esz-el-ó vagyok ha így jobban ismernétek

Csak azért is most már beregisztráltam ide, hogy leírhassam, hogy borzalmasan nagy baromságnak találom a T3.6 ot. Hányingerem van attól, hogy a gyülekező teret módosítsátok ennyire. most az rendben van, hogy a gyengéket ezzel erősíteni akarjátok és minket meg lehúzni.
    Úgy tudom ezt Elképzelni mint egy autó sebesség váltóját. az első top 100 5. vagy 6. sebességben van. de mivel az "unom agyam" ezért beregisztrálok meg még 3. sebességbe csak kapcsoltak ezért vegyük vissza a sebességünket 2. be. így mindenki egy szinten lesz.

Most a drága Vezetőségnek mondanám, hogy milyen érzés lenne neked úgy programozni, hogy melletted 2 koldus ülne és koldulna. Nem azért nyomom már a speedet 2-3 éve, hogy egyszer csak azt kapjam, "köszi a fáradságodat" már nem tartunk a tapasztalatodra nagy igényt.... kicsiké a jövő.

Akik meg nem aranyoznak: ugyan annyi lehetőségetek van mint nekem. Nem engedhetem meg, hogy aranyat vásároljak, de ott a Ref link. 3 nap alatt 60 aranyat tudok bezsebelni. NEm kell lehúzni ezzel az Arany klubbot. jó ötletnek találom és nem kell mindent beállítani. együk fel a sereg kiküldésénél...

Szerintem a Kedves vezetőség minden szerveren kérdeze meg a top 20-at hogy ők hogy gondolják.

a viszont látásra:
    el-á-esz-el-ó

Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

1-t felejtesz el, hogy a farmolás közben a sereg nagyon hullik. Amit lopsz annak nagy részét a sereg újra gyártására és etetésére is használod. Kívülről sokan azt látják hu ba*dmeg mennyit lop mennyit költhet seregre. Közel sem így van, a nagy része a vissza gyártásra valamint etetésre megy el. Ezzel, hogy a gyülekező teret limitálják teljes mértékben tönkre vágják a népet. Nem tudod magad megvédeni, de a támadással se bírod a biztonságodat növelni. Marad az amit rengetegen csinálnak multi és védő regek. 1 jó játékos, játszi könnyedséggel kijátsza az MH-t főleg, ha kezdő. Ezzel a változással csak a csalás lesz több. Amit leírtam fent megismételték, ti hozzátok a programot ami kiszűri a botot pár hét vagy nap és jön az a bot, aminek a verzióját nem ismeri fel a program ilyen egyszerű.

Classic szerver, nem vagyok egyedül, aki 1 hónap után megunja a pötyögést. Lassú, unalmas és nem lehet olyan szép seregeket csinálni, mint a speedeken. 50k sereget 1 full klán etet, ha csodára mész ebben mi a jó?

Nyugdíjasoknak és idő hiányban küszködőknek való a normál szerver. A speed mindig is azoknak a szervere volt akik a travian "kockái" és ettől voltak szép nagy csaták olykor. )

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte priamossz's Avatar
    Regisztrált
    2009. Oct
    kor
    25

Exclamation

Quote Eredetileg írta: kislojzi Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

A germán top játékosoknak tényleg nagy érvágás ez, noha személy szerint úgy gondolom, hogy aránytalanságot korrigálnak vele. Ha megnézem most speeden a top farmoló annyit gyüjtött be eddig a héten, mintha közel +12falu teljes termelése állna mögötte.

Ha ezt 4-500 támadással éri el és az lecsökken 80-ra... nos +2,+3 falunyi termelés az szerintem már versenyképes a többi nép számára, ettől még megmaradnak neki az olcsó gyorsan kiképezhető egységek, amivel továbbra is rettegésben tarthatja a környéket. Nyilván más taktikát kell alkalmazni, de okos emberek ők, majd megoldják.

Egyébként hány farmoló gép van egy szerveren? 20-30? Ha ők el is pártolnak a travitól azt hiszem a Travian Gmbh-nak megéri ez a vezéráldozat.

Ami sokkal aggasztóbb számomra az az aranyklub... most tényleg megalkotják ezzel a fizetős-ingyenes játékot? Azaz aki nem lesz klub tag megint hátrányba kerül...

Nem lesz botozás... hehehe. 1hét-10nap és lesz mindenre script, bot s olyan is lesz amit nem szűr ki a szuperbiztos szuper-új rendszer, egészen egyszerűen ilyen az informatika. Az egyik ötletből jön a másik... s a fagyi visszanyal, ugyanis ezzel a 100 aranyas minimum vásárlással az árak igencsak felfele tolódnak el, s hát lássuk be nem csak a németeknél van válság. S azt is tudjuk, hogy ilyenkor a magyar ember kiskaput keres, ha másban nem is, de ebben biztos nagyon jók vagyunk.

A többi változás egyébként jónak tűnik, bár nem tudom, hogy van-e értelme a támadó/védő bónuszt eltörölni, ha az aranyklubbal egy még nagyobb aránytalanságot vezetnek be.

Arra is kíváncsi lennék, hogy a gallal mikor csinálnak már valami értelmes változtatást... (400 csapda... normálon még talán oké, de speeden mi az?)

Ja és két személyes dolog:
    Kléni, Te úgy véded a Travian Gmbh-t mintha pénzt kapnál érte.

Priamossz, milyen alternatívája van annak, aki a speeden játszik?

a csapdák ténylg semmik kéne valami ujj.
    kléni-t meg tuti fizetik rendesen.
    aki speeden játszik annak vagy vissza kell szoknia a normálhoz ( akkor kevesebb dualfalu lenne és lenne egy kis ideje magánéletre mivel nem nonsztop ott ül a gép elött és tönkreteszi magát ) vagy hogy a függöség nonsztop játék meglegyen kéne nekik csinálni egy classic speedet amugy is tul sok szerver van átalakitják teszemazt az s8-at classic speedre és ott lehet tovább fügösködni és tönkretenie magát.

u.i talán erősen fogalmaztam elnézést.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete Laci1969's Avatar
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Ebben Teljes mértékben igazad van!

az én napi 1500 támadásomnak a 3/4 e a sereg ellátására megy, mert már most nagy a mínusz(-50K feletti)

Feleslegesnek tartom az a sok-sok változtatást... Én nem ebbe a traviánba Lettem Szerelmes ami majd mos lesz! Már most a T3.5 ön is kivan nyalva a felhasználó feneke....

Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Armania..Nem tudom, hogy nekem írtad-e de végülis...

Hullik a sereg, de azért míg 8000 teutonról a héten láttam jelentést a speeden, addig nem láttam 8000 villámot, vagy 8000 impit. Azaz annyira azért mégsem fogy az a sereg, hogy egyensúlyban legyen. De ezt nyilván Te is tudod, hiszen nem véletlenül regelnek a top játékosok germánt.

Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: priamossz Hozzászólás megtekintése
    a csapdák ténylg semmik kéne valami ujj.
    kléni-t meg tuti fizetik rendesen.
    aki speeden játszik annak vagy vissza kell szoknia a normálhoz ( akkor kevesebb dualfalu lenne és lenne egy kis ideje magánéletre mivel nem nonsztop ott ül a gép elött és tönkreteszi magát ) vagy hogy a függöség nonsztop játék meglegyen kéne nekik csinálni egy classic speedet amugy is tul sok szerver van átalakitják teszemazt az s8-at classic speedre és ott lehet tovább fügösködni és tönkretenie magát.

u.i talán erősen fogalmaztam elnézést.

Nem fogalmaztál erősen, csak nincs igazad.
    A speeden játszom, mert nincs időm várni a normálra... ha leülök a travi elé egy órára, akkor aktív elfoglaltságot akarok és nem azt, hogy 15 perc alatt készüljön el egy 2-es vasbánya.
    Láttam én már olyan embert aki normálon játszott mégis az egész életét igazította a travianhoz.

Ui.: mennyire hiteles ez így, hogy mind a ketten itt ülünk a travian fórumot böngészve szombaton hajnali kettőkor?

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte priamossz's Avatar
    Regisztrált
    2009. Oct
    kor
    25

Exclamation

Quote Eredetileg írta: kislojzi Hozzászólás megtekintése
    Nem fogalmaztál erősen, csak nincs igazad.
    A speeden játszom, mert nincs időm várni a normálra... ha leülök a travi elé egy órára, akkor aktív elfoglaltságot akarok és nem azt, hogy 15 perc alatt készüljön el egy 2-es vasbánya.
    Láttam én már olyan embert aki normálon játszott mégis az egész életét igazította a travianhoz.

Ui.: mennyire hiteles ez így, hogy mind a ketten itt ülünk a travian fórumot böngészve szombaton hajnali kettőkor?

tudod szabad vagyok jelenleg megtehetem.
    és ugy megkérdezem hányan viszitek az accot?
    szerintem minimum 4 ha még egyáltalán szakitasz időt magánéletre.
    az aki meg az életét rendezte be igy akkor az pcihologiai eset nem rám tartozik.

Regisztrált felhasználó már tud valamit Rémségek's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Kléni ezek a cinikus megjegyzéseid nem nagyon jönnek be.

Hidd el, hogy rómaival is vagyok olyan jó mint germánnal, és hiszem azt hogy az összes topp germán ugyan így van vele. Hisz ismerjük a saját népünk gyengeségeit, amit egy rómaival simán ki tudunk használni.
    Ha ezek a változások maradnak, akkor a germánt kinyírtátok mint népet.

De ez a max 80 egységmozgást engedélyező dolog, bele gondoltatok már úgy valójában mit is jelent?
    Mondjuk egy háború esetén mi van a támogatások fogadásával?

Egy normálisabb támadást el sem tudsz indítani, egy példa: jelenleg 1 falura megyek 6 hullámban, mellette fakelek még 5 falut ugyan úgy mert ugye 20 óra a táv tehát nem indulhatok neki csak úgy.
    A saját támadásom jelenleg 36 kimenőt jelent. + ugye a kötelező fake támadások ami még minimum 20-30 támadást jelent. 40 óráig úton a seregem tehát addig se farmolni sem egyéb akciót nem tudok kezdeményezni.
    Mivel ez egy stratégiai játék lenne... ugye van, hogy nem is indulok egyből el megy ez a 36 támadás megtörténnek a védő bekérések, és aztán jó 2-3 óra múlva újra kimegy minimum ennyi amiben már lehet van éles is. És itt ezen a szinten már mindegy is milyen néppel vagy....

Rém
    Uram adj türelmet, mert ha erőt adsz... akkor küldj óvadékot is!

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Üdv!
    Előre is bocs, hogy hosszú lesz...
    Egy 80-as csapatmozgás limit szerintem is elég sz*r lenne, NEMCSAK A GERMÁNOKNAK (remélem nem lesz, vagy jóval magasabb lesz). Egy ilyen szűk mozgástérrel sokkal kevesebb lehetőség lenne a játékban.
    "Néhány részlet, abból ami kiderült a com5 elemzése után:
    Mindössze 31 játékost akadályozna a módosítás
    Pontosan 12 ebből, aki nem használ semmilyen segédeszközt.
    Ez azt jelenti tehát, hogy a kb. 25000 játékosból, csak 12 csalás nélkül játszó játékost érint a korlátozás."

Az adott héten... Egy háborús időszakban szerintem is sokaknak jelentene gondot, hogy a fake-ből sem küldhetsz annyit amennyit akarsz.
    A heti rabló TOP10-ben is van mozgás, ez a 10-15 ember, akit érint lehet más és más hetente. Összességében 30-50 farmoló játékos egy adott szerver során mindenképpen néhányszor beleütközne egy ilyen korlátba.
    Az itt felháborodók/reklamálók népes tábora is mutatja, hogy azért nem is olyan keveseket érint ez....

A célját eléri? Szerintem nem, aki farm lenne enélkül, az farm lesz eztán is. (ritkábban lehet nyírni az egységeit, gyakrabban meg előbb kap katát... vissza is fordult a dolog)

Arra senki nem gondolt, hogy a kezdőket erősebb supporttal meg több infoval kéne támogatni? (pl. küldetések során több és részletesebb leírásokat kapnak, pár hasznos linkkel kiegészítve, stb.)
    Egy erősebb mezőnynek mindenki örülne, de ezek a változtatások nem oda vezetnek, sőt...

Ami szerintem nagyon durva:
    Aranyklub 4-es pont:
    ""Támadásfigyelő", elküldi a seregeket a támadás beérkezése előtt (180 másodpercig vannak távol a katonák), 2 arany minden egyes alkalommal."
    Eztán kiírhatjuk a profilunkba, hogy "Aranyklub és még van 2 aranyam", aztán senki nem fog hazakísérni és mi sem fogunk senkit visszakövetni...
    Ezzel az egyik legizgalmasabb elem veszik ki a játékból... (nomeg ezt is a kicsik szívják majd meg, mivel a nagyok, amíg nincs kata, nem ütik majd egymást...)

Üdv, M

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett