Oldal 106, Össz.:114 ElsőElső ... 65696104105106107108 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1.051 től 1.060-ig , össz: 1132

Téma: Travian 3.6 újdonságok, vélemények..

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Igen, és majd vasárnap is 4-500 nyersi lesz a top1 meg a top 5 között pl... Nemár, láttam épp elég top10 listát (voltam is épp elégszer top10-ben), hétfőn még szoros a rablólista, hétvégére meg lesznek akkora különbségek is, hogy csak na... Persze van amikor vasárnap éjfélkor is szoros még. : ) Egyszer volt olyan (15. hét körül, s4-en), hogy egész héten 5-10ezer difi volt köztem és egy másik srác között 1-2. helyen...
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Bezúziux's Avatar
    Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Az tényleg nem sok, de ez asszem az első hét végén és szinte végig, legalábbis alattunk 6-700 as külömbségekkel voltak lemaradva egymástól, és sokszor cseréltek helyet..

Regisztrált felhasználó már tud valamit qwer's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Borzalmas mennyiségű multigyanús accot hozott magával s1-re ez az egész változás... Naponta több ilyet találok. Már értem, hogy az MH-k miért csak 25 óra elteltével válaszoltak nekem...

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Azt írták a németek dolgoznak valamiféle bot szűrőn.
    Csoda lenne ha sikerülne nekik. Ha meg igen akkor majd átnézem és szerintem nem csak én a js üket, ha túl kíváncsi fel is dobom őket a legtöbb virirt és tűzes fal gyártónál. (na ha ott tiltó listára kerülnek kb ugyan annyi esélyük lesz lekerülni róla mint a játékosoknak itt arra hogy visszavonják a változásokat.)

Játékos szám csökkenéshez!
    Az adott populáci adott % fogékony a netes stratégia játékra, nagy részük már járt erre bármit tehetnek nem fognak visszajönni. Kár azt hinni majd jön rengeteg kezdő, a reklám és a reflink már kb a célcsoport nagy részét elérte, ideje lenne a megmaradt accok megtartására összpontosítani. (mindenki az hiszi ez egy korlátlan piac, pedig nem és egyre több a versenyző a vásárlók izé a támogatók kegyeiért)

Aki mostanában vett aranyat nincs veszve semmi elvileg az ASZF szerint elállhat a szerződéstől és kérheti vissza az aranyat. (rég olvastam az ÁSZF-et, akit érint olvassa el)

Quote Eredetileg írta: dzsanee Hozzászólás megtekintése
    Botszűrés egyik legjobb módja lehetne a gyültérkorlát. Ugyanis ezzel egy minimális gondolkodásra lennének késztetve a germánok a szerver elején.
    Te akkor még nem láttál jó Bot ot. Van ami kiszámolja mennyi a termelése a falunak és pont annyi katonát küld.

Quote Eredetileg írta: kis-szaki Hozzászólás megtekintése
    Ő azt javasolta, h minden aranyfalu befejezése után nőjön a köv. aranyfalu népe.
    Vagyis ha az 1. aranyfalut csak 50 népig vitted, addig a 2.-t már 52-ig(csak pl)
    De aztán lehet, h csak a bőrét próbálja menteni !!!!!
    Nem hiszem. Köszönöm Dark látom néha nem pusztába kiáltott szó.

Arany falukról normális hogy csökkentik miért kelljen erősebb vas egy egy szerver alá csak az arany faluk miatt? Igen vallamenyire korlátozni kell kellet volna.
    De ez a mostani változásne szűri ki a gold falu építő programot és scripteket.
    Egyre nagyobb pop elérése eléggé alávághatott volna azoknak akik 2k feletti goldot termeltek.

Quote Eredetileg írta: Purode0188 Hozzászólás megtekintése
    Sőt..., ezt fel lehetne turbózni még azzal is, hogy a regisztrációnál bekérik, hogy ki mennyi idős..., illetve férfi, vagy nő..., így a reklámcégek sokkal irányítottabban tudnának reklámokat küldeni az egyes embereknek, akik így szereznek aranyat..., illetve lehetnének itt is különböző "tarifák", hogy pl. a 20 éves Pista bácsi rákattint arra, hogy Ő aranyat szeretne venni és akkor választhatna, hogy pénzért szeretné venni, vagy pedig 100-200-300-400-500 arany értékben fog az adott hónapban reklámlinkeket kapni, amit legalább 5 mp-ig az oldalon tartózkodva néznie kell.
    Ha ha, szerinted mennyi idő múlva lenne rá GM script ami eltünteti?

Quote Eredetileg írta: Armania PPL Hozzászólás megtekintése
    A 3.6, arany reg változás és a traviannal játszó emberek jelleme vezet együttesen ahhoz, hogy kevesebb lesz az ember.
    Tökre egyetértek, csak nem úgy ahogy gondolod.
    1 kém accok, nagyon sok ember kedvét vették el.
    2 az indokolatlan MH büntetések szintén.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik sylvanor's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    kor
    26

Alapértelmezett

Most nézegettem a népességet, hogy pontosabban lássam. hát mondom azt a rohadt.
    Méghozzá az arany miatt. Merthogy:
    A 75 népesség lehet, hogy kicsit kevés volt, de a 2. falu felépítése meg egyenesen kicseszés... -.-
    Előbb néztem s9en. Egyetlen játékosnak(az első népességben) van 2 faluja(amit ma alapított, mer az új falunak csak 19 népessége van) és a népessége véletlenül sem 75, nem, dehogy. 271!!!!! Már elnézést, de bekaphatják a németek az új verziójukkal.(vagyis nem a verzióval van a gond, hanem ezzel az egyetlen egy változtatással.)

ez a hirtelen dühkitörés muszáj volt. ; )
    (szeretem az aranyat, de nem bosszankodok, ha épp nincs(fizetni úgy se fogok érte, legfeljebb csinálgatok aranyfalukat), de ez a 2 falus változtatás komolyan szemétség)

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Forchalad's Avatar
    Regisztrált
    2007. Apr
    kor
    35

Thumbs down

Remélem, az adminkák és minden okos, aki ebben részt vett, most már látja, hogy rohadtul kivágta maga alatt a fát. Évről évre jellemző volt az érdeklődés csökkenő tendenciája, sokan végleg befejezték, még többen gondolkodtak a befejezésen, de ez a még több ember, passzióból, függőségből, a barátai kedvéért csak visszajött még egy menetre. Na, kedveseim, ez most nem lesz. Az is csoda, ha valaki nem töröl Karácsony előtt, nem hogy újra regeljen. Készíthetitek a koszorút és a keresztet, rajta a szöveg:

"Magyar Travian
    Élt: 2006-2010"

Hihetetlen, hogy a görcsös akarásotokkal csak rosszabb és rosszabb megoldásokat találtok. Ennyire nem lehettek tehetségtelenek. A 3.6 volt az utolsó koporsószeg. Itt voltam a születésénél, nem hittem, hogy látom a halálát... Majd mondok verset a temetésen. Már ha az nem kerül aranyba...
    "A stílus maga az ember." ("Le style, c'est l'homme.")

Comte de Buffon (1707-1783)

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Forchalad Hozzászólás megtekintése
    Remélem, az adminkák és minden okos, aki ebben részt vett, most már látja, hogy rohadtul kivágta maga alatt a fát. Évről évre jellemző volt az érdeklődés csökkenő tendenciája, sokan végleg befejezték, még többen gondolkodtak a befejezésen, de ez a még több ember, passzióból, függőségből, a barátai kedvéért csak visszajött még egy menetre.
    Szerintem az adminoknak kb 0 beleszólásuk lehetett.
    Nekem van egy sanda gyanúm, hogy olyanok döntenek az ilyen kérdésekben akik nem játszanak. (Nem mintha feltételezném hogy az adminok tudnának játszani)
    Travit nem kell temetni, viszonylag olcsón üzemeltethető, 1 szerveren kb 6-10 szerver fut, (ez a különböző leállásoknál szépen kiderül amikor 6-10 ország 1-1 szervere ugyan akkor lesz elérhetetlen)
    Több oka is van annak, hogy esik a játékos szám.
    1 a potenciális célközönség jórészt már járt itt.

2 sokan beláttak már a kuliszsák mögé (volt Mh-k egyebek na ők sem mindig keltik jóirét a játéknak, nem véletlen.)

3 a Travian GMBH szarik mindenre, pofátlan cég, ikariamba épp most mentegetik magukat egy hasonló elhibázott verzió váltás miatt, egy kis idézet "a játék fejlesztő csapat nagy része többek között- ennek is köszönhetően lecserélésre került." Itt elmondom mi a hozzáállás, ha nem tetszik, akkor ne játssz vele. Azért van különbség a kettő között.

4 Az Mh-k adminok és a travian GMBH hozzáállása, abban a játékba nyilvánosságra hoztak egy bugot azzal a felkiáltással hogy ha mindenki ismeri akkor nem csalás mert mindenki egyformán ki tudja használni. Na itt mélyen halgatnak róla(ha van bug), ellenben az Mh-k ismerik valszeg ki is használják, sőt a saját baráti körük is ismeri, verik is rá magukat jobban ismerik a játékot mint a többi acc (ezért) ez a szememben csalás, ahol a MH akik a törvény és az igazság őrei csalnak ott nagy gond van.

Egy kicsit vissza a 3 ponthoz egy normális cégnél aki, ilyet mond ill. ír (húzz el, ne használd a termékünket) az ahogy ez kiderül kétlem hogy másnap ott dolgozna. Mivel itt nem ez van ebből következik mélyen lenézik a játékosokat, és azok értelmi színvonalát. Jobb lenne ha a tükörbe néznének és elgondolkodnának a sajátjukról. Ahol egy ilyen játékot 150 alkalmazottal fejlesztenek (ebbe gondolom nincsenek benne az Adminok) hát ott nagy baj van.

Én már rég megfogadtam minél nagyobb hülyeséget csinálnak annál jobban örülök neki, remélem visszaesik a bevétel és nem lesz 150 dolgozó marad majd 5 azoknak már muszáj lesz gondolkodni. Mellesleg utuom honnan vették a sereg visszahívás ötletét. Most azzal játszom de nem soká rém uncsi.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Dec

Alapértelmezett Első postocska

Sziasztok!

--Topic ON--
    Van pár hasznos funkciója a 3.6-nak (azonnali NPC) és pár kevésbé hasznos (épíőmester).
    Én folyamatosan aranyozok, októberben indult s3-on eddig kb 1000 aranyat szórtam el amit abszolút nem sajnálok. Nekem ennyit ér, ennyit költök rá. Van aki többet, van aki kevesebbet és van, aki semennyit.
    Egyedüli esetlegesen továbbítandó kérésem az a szerencsétlen építőmester kivétele lenne, vagy legalább kérdezzen rá, mielőtt levonja a zsetont. Sokszor nyomok rá véletlenül, pl ha hajnalban felkelek és még teljesen be vagyok kómázva + csipás a szemem.

--Topic OFF--

Tényleg-tényleg komolyan gondolom, hogy amivel lehetne tisztábbá, kiegyensúlyozottabbá tenni a játékot, az a scriptelés akadályozása. A környékemen már most 2 hónappal az indulás után ALIG van kisebb játékos, akihez ne támadnának be óránként 10 buzogányossal, ezzel ledarálva az épülő 1-2 katonáját. El nem tudnám képzelni, hogy most induljak neki ennek a szervernek, mert futószalagon jönnének apránként fosztogatni.

Sajnos képtelen vagyok elhinni, hogy valaki 1 percenként indít támadást 10 órán keresztül 30-40 különböző faluba 10-10 buzogányossal, akik alkalmanklént 20-20 nyersit rabolnak. Ez nagyon megnehezíti a többi kisjátékos dolgát és természetesen a normálisan farmolóakét is, mivel ők napi 8 támadással kevesebb nyersit tudnak bekaszálni a 8 farmjukról.

JAVALLAT: szerintem X támadásonként (mondjuk 10) egy CAPTCHA-t kellene kirakni. Meg nem szünteti, de megnehezíti a botok használatát.

Adminok olvassák ezt a topikot?

Üdv,
    Zokka

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Az azonnali NPC az 3.6os újítás?

A utánakövetkezőben kifejtett probémádat meg a támadáslimittel megoldották.

A captchás ötletedhez van itt 111 oldalnyi fejtegetés http://forum.travian.hu/showthread.php?t=307
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-12-10 12:50.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt petike99's Avatar
    Regisztrált
    2009. Aug

Alapértelmezett

Tudod, mire gondolt azonnali npc-ben? Nem hiszem, mert szerintem nem játszol 3.6-os szerón. azonnali npc= az épületek mellett(ha van aranyad) van egy kis aranytallérkupac, amellett egy jobbra mutató nyíl(ha nem tudod akkor építeni azt az épületet), ha arra kattintasz, automatikusan el npc-zi a nyersit olyan arányban, h építhesd az épületet. ezt értette az alatt.

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett