Oldal 28, Össz.:55 ElsőElső ... 18262728293038 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 271 től 280-ig , össz: 543

Téma: Palota vagy Rezidencia

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Én azt mondom hogy a második falunak kell 15 búzás főfalunak lenni 2 aztán tömőfalu,esetleg még egy 9 búzás,és úgy jöhet a másodiki 15-ös ,azt lehetőleg törzsivel.
    Ha az ellenség lőtávolságon belül van,akkor te is.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: LEZSER
    Én azt mondom hogy a második falunak kell 15 búzás főfalunak lenni 2 aztán tömőfalu,esetleg még egy 9 búzás,és úgy jöhet a másodiki 15-ös ,azt lehetőleg törzsivel.
    Én meg azt, hogy kell 4falu egymás mellé, azaz az alap falud mellé még 3. Utána lehet keresni 15búzást, vagy amit akarsz, ha már el tudod látni nyerssel. Mert az magától nem fog fejlődni.
    Ingyen VALÓDI pénz online pókerezéshez (amit nyersz utána zsebre teheted!), bővebb infót privátban nyújtok:
    http://www.http://www.pokerstrategy.com/uWDYJN
    Ha megsasolod azzal nem veszítesz semmit

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: IT
    Quote Eredetileg írta: LEZSER
    Én meg azt, hogy kell 4falu egymás mellé, azaz az alap falud mellé még 3. Utána lehet keresni 15búzást, vagy amit akarsz, ha már el tudod látni nyerssel. Mert az magától nem fog fejlődni.
    Szerintem is az a jó taktika, amit IT javasol... viszont ha sokáig kínlódsz, elfoygnak a sokbúzás helyek (mondjuk erre való a szenátor... )

u.i.: wtf? (IT aláírása)... bezzeg nekem ki kellett venni a reklámot az aláírásomból (én is a PS-t reklámoztam )

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Sziasztok.

Elnézést, ha hülyeséget kérdezek, vagy ha már volt szó róla, de nem találtam kérdésemre választ:

Rezidencia 10-es szint után 3 telepes új falut alapit. Eddig ok. Aztán kiirja nekem, hogy 15-ös szintü rezidencia kell új falu alapitásához, majd mikor végre valahára felépül 15-ös szintig, hirtelen már 20-as szintü kell. Ez miért van????? Kevés a kultúrpont? Vagy miért?

Előre is köszi

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Rezidenciánál csak 10/20as szimteken csinálhatsz telepest. Valamit szerintem elnéztél.
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Nem, az biztos, hogy nem néztem el, ugyanis ezt már észrevettem több falumban is, és másik szerveren is, tehát nem első észrevétel után irtam ide.

Köszönöm.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik imported_Connylg's Avatar
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Green Velvet
    Nem, az biztos, hogy nem néztem el, ugyanis ezt már észrevettem több falumban is, és másik szerveren is, tehát nem első észrevétel után irtam ide.

Köszönöm.
    Márpedig biztos elnézted. A palota az, ahol 10/15/20 szinteken lehet alapítani.
    http://www.travian.hu/?uc=hu2_8368
    Az egyetlen jó az új fórumban: visszatérhettem. :]
    A spammereknek meg a qrva anyját.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik sylvanor's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Green Velvet
    Sziasztok.

Elnézést, ha hülyeséget kérdezek, vagy ha már volt szó róla, de nem találtam kérdésemre választ:

Rezidencia 10-es szint után 3 telepes új falut alapit. Eddig ok. Aztán kiirja nekem, hogy 15-ös szintü rezidencia kell új falu alapitásához, majd mikor végre valahára felépül 15-ös szintig, hirtelen már 20-as szintü kell. Ez miért van????? Kevés a kultúrpont? Vagy miért?

Előre is köszi

Mindenki okos :P.

Tehát megcsinálod a 3 telepest.
    Térképen kijelolod a helyet ahol falut akarsz csinálni.
    És zold szinűszoveg: Új falu alapítása.

Egyébként roszul ételmezted. 10-dik sznten igen tudsz csinálni uj falut ha mármegvan a 3telepes és azért irt ki hogy 20as szinten tudsz ujab flut alapitani, mert akkor birsz ujjbb 3-at csinálni, azt a 3-at ami kész azt bármikor eltodküldeni falualapításra, ha nem küldod és 20as szinten csinálsz ujbb 3-at akkor már lesz 6 telepesed. 3-3 tehát 2 új falu.
    Ennyi. Nemtudom mit nem értettél.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik sylvanor's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    kor
    26

Alapértelmezett

ja de nem is erre voltálkiváncsi amit leirtam....namindegy.

PAlota 10-15-20
    Rezi10-20

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett Re: Főfalu csere

Quote Eredetileg írta: Connylg
    Quote Eredetileg írta: Leonidaszp
    Sziasztok!
    Ha ki akarom cserélni a főfalumat egy másik faluval, akkor lebontom a főfaluban a palotát és a kiszemelt másik faluban felépítem.
    Ám, a 10 fölé épített nyersanyag lelőhelyeim akkor visszaesnek 10-es szintre a volt főfaluban? És a Kőfaragó leomlik magától?
    Ki tudja a választ?
    kösz, előre is!
    Leon
    Igen, kőfaragó leomlik, bányák visszaesnek 10-es szintre, és minden más (bár nem hiszem, hogy van olyan ezen kívül) főfaluval járó bónusz eltűnik.
    EZ biztos? Valaki már kpróbálta? Azért kérdem, mert a help.travian.hu-n ezáll:

"Additionally the stonemason will be destroyed, furthermore the great barracks and great stable will be lost if they existed in the new capital village."

webfordítás.hu-ra küldve:
    "Továbbá a kőfaragót meg fogják semmisíteni, továbbá a nagy barakkok és nagy istálló el fognak veszni, ha léteztek az új fő faluban."

Nem értem pontosan. Ha az új főfalumba nincs (elvileg nem is lehet) kőfaragó, akkor megmarad a régiben, vagy ott mindenképpen törlödik fog?