Oldal 3, Össz.:7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 64

Téma: Védekezés

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Aug

Alapértelmezett

Germán vagyok

Regisztrált
    2009. Aug

Alapértelmezett

Hogy lehet "hazahívni?

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

A gyülekezőtéren lehet kiküldeni, és visszahívni.

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

az nem jó védő bár a lándzsást ha kifejlesztenéd...és hirtelen tudnál venni vagy 40 et akkor talán még vissza is verhetsz egy támadást és így egy kis időd van ujra venni a katonákat és talán egyszer békén hag vagy húzz fel vagy 5 db 10 szintű relyteket és egy dőmulva abbahagy én a relytekhelyeset választanám

Regisztrált felhasználó
    Regisztrált
    2009. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: barika Hozzászólás megtekintése
    Ha pl Római vagy akkor szükséged van 12 db 10-es szintü rejtekhelyre és a magtárad, raktárad nem lehet több 7800-nál Ha ez meg van akkor a germán se tud elvinni semmit. Igy elég nyersid lessz a Rezit felhúzni és a telepeseket legyártani. Utána költözés kivülre. Ha klánba vagy akkor lehet találni olyan Gall falu gazdát aki vigyázz a telepeseidre.
    A csapda nagyon jó alkalmatosság erre a célra.
    Lehet a raktár,magtár 9600 is, mert nem 66%, hanem csak 80% a germán nép fosztóbónusza.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

hát csak az a baj, ha nálad sokkal nagyobb támad, hogy ha nem visz semmit vagy védekezel akkor simán lekatáz!
    Ha segíteni szeretnél nekem akkor gyere fel a gralu.eoldal.hu ra és kattints a hirdetésre. Előre is köszönöm

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Bubbancs Hozzászólás megtekintése
    Germán vagyok
    72 óra indítás.
    Nem fog békénhagyni.
    A germánok irtják a konkurenciát.

Quote Eredetileg írta: Bejk01 Hozzászólás megtekintése
    hát csak az a baj, ha nálad sokkal nagyobb támad, hogy ha nem visz semmit vagy védekezel akkor simán lekatáz!
    Mintha arról lett volna szó, hogy emiatt kell kitelepedni.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. Jul

Cool

Quote Eredetileg írta: Bubbancs Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Segítsetek nekem legyetek szívesek!
    Elértem addig, hogy nem tudok több rejtekhelyet építeni, de hetek óta nem tudok továbbfejlődni, mert mire elérném a szükséges mennyiséget, mindig kirabolnak. Nem tudom napi 24 órában nézni a játékot, és a rabló általában hajnalban érkezik.
    mit tudok tenni? Nem tudok már nyersanyagtermelőt sem építeni mert nem érem el hozzá a szükséges mennyiségeket.
    Istenem. Komolyan mondom nem lehet igaz. Ember! A lényeget nem érted!
    Kb 1000 kommentet írtam ez ügyben már. Szinte minden második megszólalásom ilyen. De nem baj, elmagyarázom még egyszer. Lehet hogy beképzelt leszek, talán nagyképű is. De hidd el nem vagyok az, neked akarok segíteni.

Rejtekhelyből KEVÉS kell. Egészen kevés. Ha gall vagy akkor kettő elég. Rómaival és germánnak mondjuk három. esetleg speeden kell több. DE ez a maximum. A több többet árt mint használ. Miért?
    Mert rejtekhelyfalu leszel. Ez bizony a hülyegyerek travian megfelelője. Az ilyet én le szoktam rombolni teljesen. És bizony ezzel nem vagyok egyedül. A mechanizmus nagyjából úgy néz ki hogy a rejtekhelyet akarom csak lerombolni de azt nem tudom becélozni. ezért mindent ütök. Sőt egy idő után már kifejezetten arra megyek hogy az egészet eltöröljem. Mi a megoldás? Tudoldonképpen minden más. Tehát ne csak rejtekhelyet és falat építs, hanem bármi mást. Raktár, magtár, kaszárnya, akadémia,istálló, nyersanyagmezők. És képezz hadsereget! Persze erre azt mondod az a kevés úgyis megsemmisül az első támadáskor. Igaz, ezért kell gyűjteni. Elküldöd támogatásba. Ha máshova nem a támadódhoz. Legfeljebb visszaküldi.
    Tehát ha azt látom hogy nő a népesség VAGY hadsereg van ott akkor nem rombolok, csak szimplán támadgatok. A legbosszantóbb az ha teljesen megteli ka raktár és a magtár. Egyébként a kevés egységre még annyit hogy kémből 1 is elég lehet mert farmhoz csak egyet szoktak küldeni és így az rögtön meg is hal. Ha meg látod hogy jö na támadás térj ki előle! Szóval mindenképpen próbálkozz és akkor egy idő után nem farmolnak többé. Vagy maga a farmoló hagyja abba vagy bevesznek egy erős klánba. Esetleg akad támogatód.
    És igenis aktívnak kell lenni. Azt írtad hajnalban támad. Akkor kelj fel 3 órakor reggel! Ott az ébresztőóra.
    Nem kell napi 24 órában onlinenak lenni, de naponta kétszer legalább be kell jelentkezni.

Na minden jót,
    wilo
    Én vagyok wilo.

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

ez beválhat

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

hát én aki fejlődik, és ráadásul germán, azt mindenféle képpen lekatázom....
    Amúgy nálam szoktak olyan ajánlatot tenni hogy adóznak, vagy regelnek aranyat.

Próbálj meg te is ilyen ajánlatot tenni nála, de ez csak akkor válik be hogyha nem visz tőled semmit, mert ha visz akkor úgy se fogja elkérni az 1 óraidat. Hanem inkább lefarmol akár a dupláját is elviheti, és neki is jobb ha szerez egy rabló medált.
    Ha segíteni szeretnél nekem akkor gyere fel a gralu.eoldal.hu ra és kattints a hirdetésre. Előre is köszönöm

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett