Oldal 2, Össz.:8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 73

Téma: Több támadás egyszerre

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Akkor én most meg fordítom a kérdést: Több védés egyszerre ?

H5N1 kedvért: Hogy szeded ki a szenátort, a törlő, meg a katák mögül ? (ha azok azonos másod percben érkeznek)

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Ha nem ugyanabból a faluból jön szenikkel, akkor elképzelhető a dolog.Vagy nem csak abból a faluból.

A fősereges falujából indul először, így az adott másodpercben az fog először történni.Ezellen tenni semmit sem tudsz.Ha épp helyezkedik el ugy falud, vagy van valakinél olyan falu, ahonnan előbb kellene védőket indítani az adott másodpercre, minthogy a másik falujából a vezéreket berakná a tisztogató sereg mögé, hát na..így ennyi is...akkor meg van oldva.
    Fizikailag lehetséges, a gyakorlatban már kevésbé, mert túl sok tényezőnek kell közrejátszania, hogy ez megvalósíható legyen.

Kiemelném, hogy ezen a BOT sem képes változtatni.Sem a tényezőkön, sem a sorrendiségen. szal ha mégis megtörténik, akkor az nem bizonyíték botozásra.Inkább a támadó noobsága az ami közrejátszik, mert ezernyi módja van annak, hogy a védő ne tudja melyik a fősereg.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-09-16 16:57.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

valószínűleg igazad van....
    Ha segíteni szeretnél nekem akkor gyere fel a gralu.eoldal.hu ra és kattints a hirdetésre. Előre is köszönöm

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Mad_Snake Hozzászólás megtekintése
    H5N1 kedvért: Hogy szeded ki a szenátort, a törlő, meg a katák mögül ? (ha azok azonos másod percben érkeznek)
    Kiképezteted kommandósnak, s az így szerzett ultraérzékeny reflexeid segítségével századmásodpercre pontosan elindítod a védőket.
    Vagyis egyszerűen mákod van, és pont jókor kapja meg a server az indítási parancsot, a védők pont beérnek...

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

H5N1 én köszönöm, a többiek nevében.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Aug

Alapértelmezett

sereg indítás 1mp-en bellül firefox-szal.

ahogy eddig mindenki leírta berakod az oldalakba a támadást csak nem indítod el. bal felső sarok fejlécben "kapcsolat nélküli munka" rányomsz, aztán az összes lapon amiről indítani akarsz. kiirja, hogy "hiba az oldal betöltése közben"

a lapoknál job egérgomb "összes lap frissítése" eggyesével leok-ozod. majd kapcsolat nélküli munkád leOK-ézod és összes lap frissítése. kijön az első rákérdezés. Én a billentyűzet két enterével szoktam nyomni, valaki egérrel gyorsabb. Ész nélkül nyomod míg ránem fríssitett mindegyiken, és gyorsan bezárod a többi oldalt. Én a 30mbites szervernettel 7-8at el tudok küldeni 1 mp-en bellül, sima 4mb-es nettel 3-4 simán elküldhető.

Ne tévesszen meg a lapoknál, hogy kiválaszthatod mindeg a sereget, el kell osztani, ha vlahol 1-el több már összekeveredik az egész. És ha azonos sereget küldesz 1szerre fog beérni. teszemfel ha első beütő germánnál küldessz pl 1000 csatást 100 teuton-t és 50 katapultot, az ugyanakkora csapodik be mint a többi falu hiába csak 50 csata 50 kata. Midnen támadásnál a leglassabb egyszerre elindított egység sebessége a mérvadó.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent Unasz's Avatar
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Azért az összes ilyen elmélet feltételezni, hogy egy másodpercen belül 8 - 10 szer megnyomsz egy gombot, hát minden tiszteletem annak, aki ezt véghezviszi... főleg az ablakváltogatós módszerrel, ott még szinkronban a másik kezeddel az ctrl+w vagy ctrl+tab, teljesen mindegy milyen géped, neted ezt egy másodpercben... , keresem nincs-e erről valami Guiness rekord, érdekelne

Regisztrált
    2008. Apr

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Ez a videó azt bizonyítja, hogy nem 15,5 a world record.Azt nem mondja meg, hogy mennyi lehet.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-09-21 14:10.

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Ennyi idő alatt ezt sikerült előássam, az azért jól látszik, hogy a 10 környéke is húzós, nem hogy még a bal kezeddel egy bill kombit is nyomogass szinkronban

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett