Oldal 1, Össz.:25 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 248

Téma: Hogyan kezdjünk el egy szervert, hogy sikeresek legyünk, akár kezdőként is

krisz2
    Guest

Alapértelmezett Hogyan kezdjünk el egy szervert, hogy sikeresek legyünk, akár kezdőként is

Ide mindenki leírhatja tanácsait, hogy hogyan is lett sikeres a szerveren az első naptól fogva.
    Hogyan legyünk top farmolók, miként építkezzünk, hogy a top játékosok közzé kerülhessünk.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Akkor kérek al támakát népek szerint. Mert ez itt kusza lesz.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Már másfél évvel a kérésed előtt megnyitották ezeket.

Krisz szem olyan ötletekre gondolt, amik minden népnek jók...kapásból tudok egyet. Ne regeljen senki se szerverinduláskor ,ha jót akar..várjon pár napot.
    Na pl ilyenek...meg kell hagyni ezekből nincs sok, szal hogy hosszútávon életképese a téma ,azt nemtom.Sztem nem, de engem nem zavar, hogy ide is lehet írni, ha épp ugy tartja vki kedve.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-09-15 10:01.

krisz2
    Guest

Alapértelmezett

Legfőképpen a kezdőknek akarok kedvezni, akik a fórumra tévednek.
    Hogyan is maradjanak életben akármilyen néppel, esetleg valaki leírja saját sikerét hogyan érte el és milyen néppel.
    Nem a sikeres fejlődés a topic címe, hanem "hogyan kezdjük el".
    Ugyanis szerény véleményem szerint nagyon nem mindegy.
    Az utóbbi időkben sokan rájöttek germán mennyire jól rabol az olcsó egységek miatt.
    Így egy szerver kezdés tele van germánokkal, de a fele nem tudja hogyan is kell a germán néppel játszani.
    Nem minden az, hogy germánok vagyunk és nem minden, hogy a gallnak csapdája van...
    Gondolom ezzel minden érthető.

H5N1, igen, arra gondoltam, amire Te is.

Na akkor segítsünk a kezdőknek és segítsünk mindenkinek.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. May

Alapértelmezett

sziasztok!

Na nekem van egy taktikám amit minden speeden alkalmazni szoktam.Ez akkor indul amint lejár a kezdő védelmed. Vagyis tudsz rabolni.

1. nap : 350 buzga, 3 as bányák, 5-7 es kaszi ez attól függ menyire vagytok aktívak.

2. nap : 700 buzogányos, 10 es kaszi és berakni 1 ünnepet.

3. nap : 1000 buzógányos, és új falu alapítása (rezi+telepesek)

Ehhez a taktikához rengeted idő kell de meglehet csinálni. Azután már csak 1 a fontos ha farmolni akartok nem legozni hogy folyamatosan menyen az ünnepség és amint új falu van tele nyomni sok sok buzival A faluknak legalább 2 óra járóföldnyi területe legyen vagyis ne érjenek össze a farmkörzetek. Na ez a kezdéshez elég . Bővebben is tudom. Ezt én már leteszteltem.

krisz2
    Guest

Alapértelmezett

Ilyenre gondoltam, köszönöm.
    Bár ez csak ez speedre érvényes.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. May

Alapértelmezett

szia!

Igen sajnos csak speedre érvényes. Idáig egyetlen lassún játszottam komolyan. A mostani s2 ön Spartacus néven. Oda csak olyan taktikát tudok mondani ami nem ennyire kidolgozott hanem csak az alapelvek hasonlóak.

Szóval nekem én úgy csináltam hogy egyböl ahogy lejár a védelem farmoltam és első nap folyamatosan csak buzogányos. Nem állt semmi. Utánna már kicsit több lett a rabolt nyersi így amint tudtam beraktam az első ünnepet. És onnantól kezdve mindig ugy időzítettem hogy mire lejár benn legyen a következő. Ugye összesen 3 ünnep kell. Nekem az utolsó ünnep ugy jött ki hogy éjjel kellett beraknom asziszem 4 kor. Így azon az éjjel legyártottam 1 telepest és berektam 1 ünnepet. A farmkörzetek ugyanazok csak ott nem járást nézek hanem azt hogy 35*35 ös területe legyen miden falunak. És ami még fontosabb mint speeden az hogy minden farmkörzet 15 búzás legyen mivel képtelenség lassún még a minimális farmsereget is etetni. ÉS AMI A LEGFONTOSABB: Sereg 24 órában menjen és minden más csak utánna. Mert így nagyon sok nyersid lesz . hét kb és elkezdödik a népességed is nagyon nőni mivel épületeket építed folyamatosan de akkora már a sereg biztos benn van. Mégegy dolog ami fontos: Ünnep is folyamatosan menjen.

Remélem tudtam segíteni.

avelix

krisz2
    Guest

Alapértelmezett

Köszönjük szépen, várjuk a többi érdemleges hozzászólást.
    reméljük többen életben tudnak maradni az elkövetkezendő szervereken.

Regisztrált felhasználó már tud valamit Alfa101's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Ha teljesen kezdő vagy, vagy nem vagy agresszív támadó típus, vagy egyszerűen csak nem tudsz napi 24 órában a gép előtt ülni, akkor az elején érdemes védekező taktikát alkalmazni. A lényege, hogy soha ne tudjanak tőled elvinni semmit, még akkor se ha nem vagy a gép előtt, és megtelik a raktárad. Mindig több legyen a rejtekhelyed 66 vagy 80 %-a, mint a raktárad. Ha szerencséd van, megunják, hogy nem visznek semmit, és békén hagynak de legalább is ritkábban jönnek. Ha nincs szerencséd, akkor katapultokkal jönnek. Ebben az esetben falu törlése, és új kezdése. Ha szerencsés vagy, és nem katapultoznak le, akkor ha a termőföldek elérik a 6-7-8-9. szintet, nekiállhatsz katonákat képezni, és a rejtekhelyeket lebontani. Innentől kezdve pedig bármit csinálhatsz, amit az időd és a képességeid engednek.
    Always look on the brigth side of life...

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt petike99's Avatar
    Regisztrált
    2009. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: avelix Hozzászólás megtekintése
    Na nekem van egy taktikám amit minden speeden alkalmazni szoktam.Ez akkor indul amint lejár a kezdő védelmed. Vagyis tudsz rabolni.

1. nap : 350 buzga, 3 as bányák, 5-7 es kaszi ez attól függ menyire vagytok aktívak.

2. nap : 700 buzogányos, 10 es kaszi és berakni 1 ünnepet.

3. nap : 1000 buzógányos, és új falu alapítása (rezi+telepesek)

Ehhez a taktikához rengeted idő kell de meglehet csinálni. Azután már csak 1 a fontos ha farmolni akartok nem legozni hogy folyamatosan menyen az ünnepség és amint új falu van tele nyomni sok sok buzival A faluknak legalább 2 óra járóföldnyi területe legyen vagyis ne érjenek össze a farmkörzetek. Na ez a kezdéshez elég . Bővebben is tudom. Ezt én már leteszteltem.
    Igen, ez eddig jó, de a kezdőknek szerintem nem fog sikerülni.gondolj bele, hogy egy kezdő az első nap 350 buzogányost csinál 3-as bányákat és 7-es kaszit. ha megtámad a buzgerekkel meg fogsz lepődni! ja meg farmok is kellenek , hogy ez jó legyen.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett