Oldal 1, Össz.:24 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 248

Téma: Hogyan kezdjünk el egy szervert, hogy sikeresek legyünk, akár kezdőként is

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    krisz2
    Guest

Alapértelmezett Hogyan kezdjünk el egy szervert, hogy sikeresek legyünk, akár kezdőként is

Ide mindenki leírhatja tanácsait, hogy hogyan is lett sikeres a szerveren az első naptól fogva.
    Hogyan legyünk top farmolók, miként építkezzünk, hogy a top játékosok közzé kerülhessünk.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Akkor kérek al támakát népek szerint. Mert ez itt kusza lesz.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Már másfél évvel a kérésed előtt megnyitották ezeket.

Krisz szem olyan ötletekre gondolt, amik minden népnek jók...kapásból tudok egyet. Ne regeljen senki se szerverinduláskor ,ha jót akar..várjon pár napot.
    Na pl ilyenek...meg kell hagyni ezekből nincs sok, szal hogy hosszútávon életképese a téma ,azt nemtom.Sztem nem, de engem nem zavar, hogy ide is lehet írni, ha épp ugy tartja vki kedve.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-09-15 10:01.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2013. Apr

Alapértelmezett

Sziasztok én most kezdem a játékot és nem nagyon értek pár dolgot, igazából nehez találok meg dolgokat. nem tudnátok segíteni ezt hogy tudom megcsinálni?„Kalandozni csak a hőssel lehet. Nézz körül a térképen, keress egy kalandot a közelben. térképen belül hol lehet megcsinálni? köszönöm a válaszokat.

krisz2
    Guest

Alapértelmezett

Legfőképpen a kezdőknek akarok kedvezni, akik a fórumra tévednek.
    Hogyan is maradjanak életben akármilyen néppel, esetleg valaki leírja saját sikerét hogyan érte el és milyen néppel.
    Nem a sikeres fejlődés a topic címe, hanem "hogyan kezdjük el".
    Ugyanis szerény véleményem szerint nagyon nem mindegy.
    Az utóbbi időkben sokan rájöttek germán mennyire jól rabol az olcsó egységek miatt.
    Így egy szerver kezdés tele van germánokkal, de a fele nem tudja hogyan is kell a germán néppel játszani.
    Nem minden az, hogy germánok vagyunk és nem minden, hogy a gallnak csapdája van...
    Gondolom ezzel minden érthető.

H5N1, igen, arra gondoltam, amire Te is.

Na akkor segítsünk a kezdőknek és segítsünk mindenkinek.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. May

Alapértelmezett

sziasztok!

Na nekem van egy taktikám amit minden speeden alkalmazni szoktam.Ez akkor indul amint lejár a kezdő védelmed. Vagyis tudsz rabolni.

1. nap : 350 buzga, 3 as bányák, 5-7 es kaszi ez attól függ menyire vagytok aktívak.

2. nap : 700 buzogányos, 10 es kaszi és berakni 1 ünnepet.

3. nap : 1000 buzógányos, és új falu alapítása (rezi+telepesek)

Ehhez a taktikához rengeted idő kell de meglehet csinálni. Azután már csak 1 a fontos ha farmolni akartok nem legozni hogy folyamatosan menyen az ünnepség és amint új falu van tele nyomni sok sok buzival A faluknak legalább 2 óra járóföldnyi területe legyen vagyis ne érjenek össze a farmkörzetek. Na ez a kezdéshez elég . Bővebben is tudom. Ezt én már leteszteltem.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt petike99's Avatar
    Regisztrált
    2009. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: avelix Hozzászólás megtekintése
    Na nekem van egy taktikám amit minden speeden alkalmazni szoktam.Ez akkor indul amint lejár a kezdő védelmed. Vagyis tudsz rabolni.

1. nap : 350 buzga, 3 as bányák, 5-7 es kaszi ez attól függ menyire vagytok aktívak.

2. nap : 700 buzogányos, 10 es kaszi és berakni 1 ünnepet.

3. nap : 1000 buzógányos, és új falu alapítása (rezi+telepesek)

Ehhez a taktikához rengeted idő kell de meglehet csinálni. Azután már csak 1 a fontos ha farmolni akartok nem legozni hogy folyamatosan menyen az ünnepség és amint új falu van tele nyomni sok sok buzival A faluknak legalább 2 óra járóföldnyi területe legyen vagyis ne érjenek össze a farmkörzetek. Na ez a kezdéshez elég . Bővebben is tudom. Ezt én már leteszteltem.
    Igen, ez eddig jó, de a kezdőknek szerintem nem fog sikerülni.gondolj bele, hogy egy kezdő az első nap 350 buzogányost csinál 3-as bányákat és 7-es kaszit. ha megtámad a buzgerekkel meg fogsz lepődni! ja meg farmok is kellenek , hogy ez jó legyen.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Hát nem tom...
    Gall taktika, amivel a top 1500 körül lehet lehet hasítani (én mondjuk eléggé nyomattam a sereget is mellé, egy igaz pophuszár ezzel be tud jönni szerintem a top 8-900 köré.)
    Folyamatosan bányák, bányák, az első két nap csak bányák.
    Harmadik nap rejtekhely amíg csak nyersivel bírod. Küldikben a kereskedelmet választani, hogy minél előbb legyen piac az NPC kereskedelemhez.
    (Ha van travis ismerős, akkor tűzön-vízen rávenni hogy a ref-edről regeljen, így nem kell fizetni aranyért).
    Mikor 3-4 napja rádjárnak a farmolók (ezért kell nagy rejtekhely, mert ha 0-kat visznek akkor átmennek uncsiba és mindig ugyanannyival jönnek), akkor már elég jól tudod, mennyivel jönnek, nyomatni ezerrel a csapdákat.
    Ha nagy germán van a közeledben, akkor túszokkal vele jól lehet egyezkedni, fel kell ajánlani, hogy a védője leszel és elengeded a foglyait, ha többet nem jön.
    Utána meg ő úgyis lecsapja neked a többi farmolót, mer érdeke hogy védőket gyárts neki.

Germán:
    Ez nagyon egyszerű, de igazi kockának kell lenni és napi 5-6 óra travi alap.
    Szóval itt is nyúzatni mindenkit a ref-fel, és mielőbb kaszit nyomni.
    Buzger-buzger-buzger, 1 percig se legyenek otthon katonák, menni és gyilkolni mindenkit a 7x7-ben (3 buzgert küldesz 1 emberre, mert akkor a patkánya nem okoz neked kárt+jó germán a serege 4-5*-öse körüli sereggel rendelkezik).
    A továbbiakban nyomni a raktárat meg magtárat, mielőbb rezidencia, ünnep és telepedés.
    Ha jó megy a farmolás, akkor búzaoázisokkal körülvett 7x7-be, ha rosszul, akkor fásba és ott is nyomni a buzgereket.
    Ja és Spartacus jól mondja, a sereg az első, az építkezés másodlagos.
    Ja és nem árt 1-2 gallt-rómait védőnek fölvenni.

Római taktikát nem tudok.
    Azt a népet sose tudtam komolyan tolni.

Regisztrált felhasználó most érkezett Més que un club's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Én egy meg nem nevezett szerveren, azt megtudtam csinálni, hogy 120-as népességgel 100 légióst csináltam. A rómaival ugyanúgy lehet játszani, mint a germánnal, csak egy kis szerencse kell hozzá és, hogy ne szerverinduláskor regisztrálj. A többi jön magától. A germánnak a 15 buzogányosát 2 nap alatt leütöttem. 5-6 nap után, pedig már a gallokat is ütöttem. Sztem így is lehet jól játszani, csak kitartás, jó környék és szerencse kell hozzá.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: inad Hozzászólás megtekintése
    [...]
    Ja és Spartacus jól mondja, a sereg az első, az építkezés másodlagos.
    [...]
    Szerintem viszont a sereg és az építkezés arany középútját kell megtalálni. Nem jó se abba a hibába esni, hogy a sereg mindenáron, mert esetleges farmtalanság mellett iszonyú gondba is kerülhet az ember (legalábbis ha mindenki nekiáll az elején rejtekhelyet felhúzni) - nekem már volt szorult helyzetem ilyen miatt, 1 teljes napon keresztül nem tudtam értékelhető nyersit elhozni (természetesen én nem speedről beszélek), a termelésem meg nem volt olyan nagy, mert a bányákat elhanyagoltam (úgy voltam vele, hogy majd megszerzem nyersiből - és nem jött össze, mert nem tudtam szerezni csak rengeteg vasat). De az se jó, ha az ember nekiáll, és csak a gazdaságot viszi, mert később már hatalmas különbség lehet az aktívan farmoló és a passzívan építkezők között.

Nem tudom, ki olvasta Nizdam blogját, ott Ő úgy említette, hogy speeden germánnal 4-es bányák mellett érdemes elkezdeni felduzzasztani a sereget, a többiekkel 5-6-os bányáknál - és ez a taktika náluk nagyon is bevált. Talán második héten regeltek, de onnantól (amíg egyéb indokok miatt nem törölték a felhasználót) egyértelműen a legerősebb és leggyorsabban fejlődő játékosok voltak.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett