Oldal 6, Össz.:25 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 51 től 60-ig , össz: 248

Téma: Hogyan kezdjünk el egy szervert, hogy sikeresek legyünk, akár kezdőként is

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Kraganath's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: avelix Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!

Na nekem van egy taktikám amit minden speeden alkalmazni szoktam.Ez akkor indul amint lejár a kezdő védelmed. Vagyis tudsz rabolni.

1. nap : 350 buzga, 3 as bányák, 5-7 es kaszi ez attól függ menyire vagytok aktívak.

2. nap : 700 buzogányos, 10 es kaszi és berakni 1 ünnepet.

3. nap : 1000 buzógányos, és új falu alapítása (rezi+telepesek)

Ehhez a taktikához rengeted idő kell de meglehet csinálni. Azután már csak 1 a fontos ha farmolni akartok nem legozni hogy folyamatosan menyen az ünnepség és amint új falu van tele nyomni sok sok buzival A faluknak legalább 2 óra járóföldnyi területe legyen vagyis ne érjenek össze a farmkörzetek. Na ez a kezdéshez elég . Bővebben is tudom. Ezt én már leteszteltem.

ez nem lehetetlen egy kicsit?Főleg,hogy most kezdőkről beszélünk..

amúgy ki vagy krisz,még nem láttalak?

Regisztrált felhasználó most érkezett Més que un club's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: krisz2 Hozzászólás megtekintése
    Személy szerint nem szoktam megölni a kezdő hősömet, mert az addig szerzett pontjai nagyon jól jönnek, sokáig meg nem húzom a hős kiképzését.
    Tökre feleslegesnek tartom amúgy, hogy milyen is a hős.
    Miért?

1. Sosem támadok vele egyedül, mindig a csapattal megy, ezért is kell a támadási bónusz, akkor meg már tökre mindegy hogy milyen is az a hős.

2. Egyedül sosem véd, így tökre felesleges szintén, a védő bónusz az, ami a legjobban érvényesülni fog, az is a saját védőimre.

Persze ez csak az én hozzá állásom, de mire kifejlesztesz egy EC-t, addig rég 1-2 szintű birodalmi vagy légiós hősöd lehetne, akár testőr is.
    Azért nem csak a támadó bónusz és a védő jó.Gondolj bele. Mikor megcsinálod a hőst és 5 pontot elnyomsz a támadásra, annak az értéke tuti nagyobb lenne, mintha +1% támadási bónuszra nyomnád. Olyan 750-1000-es sereg körül már egyébként lehet nyomni a hősre a Bónusz pontokat. Én azt tudnám javasolni, hogy Főként a támadót meg a regenerációt föl kell vinni, meg azért a védőre is egy kicsit, aztán utána már nyugodtan lehet a Bónusz pontokra nyomni.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Més que un club Hozzászólás megtekintése
    Főként a támadót meg a regenerációt föl kell vinni, meg azért a védőre is egy kicsit, aztán utána már nyugodtan lehet a Bónusz pontokra nyomni.
    Regeneráció?
    Minek?
    Elég napi 20-25.
    Annál többhöz már folyamatos harc kell, akkora sereged meg úgy sincs.

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: inad Hozzászólás megtekintése
    Regeneráció?
    Minek?
    Elég napi 20-25.
    Annál többhöz már folyamatos harc kell, akkora sereged meg úgy sincs.
    Na tessék. Szóval egy új tipp, info amit tudok szolgáltatni. A hőssel ütni kell a minél gyorsabb fejlődéshez az oázisokat a környékeden. Vagy, hát én így szoktam. Sokkal gyorsabb fejlődés és hidd el, visszajönnek majd a katonák ára, ha arra kerül sor. Harcszimulátorral ki lehet számolni, hogy túléli a hős-e vagy nem. Ha igen mehet nyugodtan egyedül is. Én úgy szoktam, hogy a sereggel meg a hőssel beütöm az oázist, utána meg folyamatosan jönnek állatok, azokat meg simán hőssel. Nekem bevált.

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Hidd el, nem jön vissza az ára, még 100-as hős se tud egymaga beütni egy klánszintű védelmet, az oázis, az más kérdés.
    Engem valahogy jobban tűzbe hoz, hogy élő emberrel harcolok és nem egy algoritmussal.

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: inad Hozzászólás megtekintése
    Hidd el, nem jön vissza az ára, még 100-as hős se tud egymaga beütni egy klánszintű védelmet, az oázis, az más kérdés.
    Engem valahogy jobban tűzbe hoz, hogy élő emberrel harcolok és nem egy algoritmussal.
    Nem azt írtam, hogy mást nem támadok, csak azt, hogy így könnyebb fejleszteni. Másrészről nem úgy értettem, hogy visszajönnek a katonák ára, hanem ha nagyobb csatákba bonyolódsz, akkor sokkal kevesebb katonát vesztesz, mintha mondjuk 1-2 szinttel gyengébb hősöd lenne és nincsen mondjuk +1-2%-os támadási bónuszod. Azért ezen akár csaták is múlhatnak.

Regisztrált felhasználó
    Regisztrált
    2009. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Més que un club Hozzászólás megtekintése
    Azért vagyok gondban most hőssel, mert a római nem olyan egyértelmű, mint a gallnál és a germánnál. A gall bűn nem Villám hőst csinálni és a germánnál, meg nem Paladint. De itt a római egy kicsit más. Azt mondjátok, hogy Impit vagy Birodalmit kéne csinálnom. Az a baj, sztem a Birodalmi nem jó (mármint hősnek). Lassú, gyenge (lovasokhoz képest), hiába viszem fel 1-2.szintre, ha csinálok egy Caesaris hőst aminek kb. ugyanolyan értékei lesznek így. Az Impivel meg az a bajom, ha már úgyis föl kell tolni az Istállót 5-re, akkor már inkább fölnyomom azt 10-re és akkor egy lényegesen erősebb hősöm lesz. Ezért tetszik nekem annyira a EC. Nem kell fölöslegesen fölnyomni az akadémiát 15-re, hogy a játék legerősebb katonájából hőst csináljunk.
    Szerintem a rómainak a cézár hős ugyanolyan menőzés, mint a germánnak a teuton lovag, nincs semmi értelme. Persze a döntés rajtad áll...
    Legutolsó módosítás Wazav által; dátum: 2009-09-18 17:34.

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Wazav Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a rómainak a cézár hős ugyanolyan menőzés, mint a germánnak a teuton lovag, nincs semmi értelme. Persze a döntés rajtad áll...
    Azért ez túlzás, hogy menőzés. Aki germánnál teuton hőst csinál, sztem az rosszul döntött, mert amíg azt bárki kifejleszti... A rómainál viszont 5 szint választja el egymástól a 2 egységet. Azért az nem mindegy, hogy 5 szint Istálló, vagy 7 szint Istálló és 10 szint Akadémia.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

sziasztok
    már ittis csak a nagy képüségek mennek
    350 buzgó 1nap...huuuu
    ^még bányákatis huz..^+csinálja az ünnepséget....xd
    ennyi bar...t

Regisztrált
    2008. Oct