Oldal 4, Össz.:25 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 31 től 40-ig , össz: 248

Téma: Hogyan kezdjünk el egy szervert, hogy sikeresek legyünk, akár kezdőként is

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Érdekes, nekünk s4-en igenis kellett játéktudás, mivel az egész szerveridőt nem kis létszámbeli fölénnyel szemben harcoltuk végig, és mindenkit sikerült szétütni (6 top10-es klán tűnt el a banzaii "segítségével")... Kell tudás, támadni tudni kell, a támadásokat leszervezni tudni kell, a katonákat használni tudni kell, védekezni, időzíteni tudni kell, nem csak itt baxod a rezet napi x órában és tolod az aranyat eszetlenül, mert előbb utóbb csúnya lesz a bukta, aztán nyomhatod a 72-t...
    Első pár héten akárki top lehet, de végig szerveridő alatt már kevesen, oda kell tudás is, hidd el.

Egész égtájas nagy szöviről meg annyit, hogy jogos, nagyrészt minden szerveren, minden égtájon kialakul, baromi kevesen használják arra ezt a játékot, amire ki van találva --> folyamatos harcolás.

Persze, hogy arany, aktivitás szükséges, ezek nélkül esélytelen vagy travin... Nem vitatom.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Most azon gondolkodom az első pár héten ezekből mit nem kell tudni.
    Egy kivételt tudok, a támadások és bevédések leszervezése.Itt komolyan ezt nem kell tudni, mert normális klán nincs.Felmerül a kérdés, hogy ezek tényleg a travian tudáson múlnak, vagy a klánvezéren, és a klánbeli játékosok hozzáállásán?
    Sokat ezek közül tudásnak sem neveznék, mert pl az időzítést 1 jó komment elolvasása után már tudod is.De aki ismeri pl a firefox működését ,annak ez sem kell.Ilyen dolgokat nemtudok a travian tudás számlájára írni.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Igaz... én mondjuk már továbbmentem a játék későbbi részébe, de ha csak az első pár hetet vesszük...

Akkor nálad a pont, arany, aktivitás, támadni, támadni, támadni...
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

nana...a védés fontosságát azért nem vitatom.Sőt.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: avelix Hozzászólás megtekintése
    Kedves Vanek!

Én azért mondtam hogy meg kell várni mivel én általában a kezdés kór aktiválok nem pedig pár nappal később így együtt jár le a védelem.
    Az lehet, de kezdéskor nem éri meg indulni. Sokkal gyorsabban tudsz fejlődni, ha később regelsz, és amikor Te még kezdővédelemben vagy; hiszen addigra a többiek már szépen termelnek, és rendesen lehet farmolni.

Azon kívül meg meg kell különböztetni a speedet a normáltól (legalábbis a legelején mindeképp, amikor az 1-2-3. szintű nyersanyagtermelőket húzza az ember), mert a normálon az elején nagyon fontos a búzamező fejlesztés; míg a speeden ráér majd a farmoktól szerezni búzát (aki volt már mindkettőn, az tudja miről beszélek, amikor a normál elején 1-1 fa- és agyagbánya után 'kötelezően' kell búzamezőt húzni, mert a búzatermelés nem fedezi a falu búzafogyasztását).

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

Ezek jó tkatikák, csak nm mindegy hogy 1 hetes lufi vagy, vagy a szeró végéig kitartassz.
    Ha segíteni szeretnél nekem akkor gyere fel a gralu.eoldal.hu ra és kattints a hirdetésre. Előre is köszönöm

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: avelix Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!

Na nekem van egy taktikám amit minden speeden alkalmazni szoktam.Ez akkor indul amint lejár a kezdő védelmed. Vagyis tudsz rabolni.

1. nap : 350 buzga, 3 as bányák, 5-7 es kaszi ez attól függ menyire vagytok aktívak.

2. nap : 700 buzogányos, 10 es kaszi és berakni 1 ünnepet.

3. nap : 1000 buzógányos, és új falu alapítása (rezi+telepesek)

Ehhez a taktikához rengeted idő kell de meglehet csinálni. Azután már csak 1 a fontos ha farmolni akartok nem legozni hogy folyamatosan menyen az ünnepség és amint új falu van tele nyomni sok sok buzival A faluknak legalább 2 óra járóföldnyi területe legyen vagyis ne érjenek össze a farmkörzetek. Na ez a kezdéshez elég . Bővebben is tudom. Ezt én már leteszteltem.
    Szia!
    Nem kötekedés képen, de az első napi 350 buzgához nem elég a rengeteg idő. Én az első napi 300 buzgát+ 3-as bányák, 10-es kaszi+főépületet szoktam kezdő stratégiának használni. Ehhez viszont nem elég csak 0-24 ben lenni, mert npc-zni kell elég sűrűn, illetve piacolni, hogy meglegyen a 300 buzga.
    Én a kezdésnapon, minimun 230 aranyat eltolok. 10x plusz számla, +4x a nyersi termelő bónuszok. E mellé jön még a 10x npc, ami + 30 arany. Így szokott meglenni a 300 buzga, 3 as bányák, 10-es kaszi+főépület.
    2. Nap non-stop buzga és farmolást. A 700 buzga, azért nem megvalósítható, mert olyan 20-30 farmot be kell ütni, így morzsolódik a sereg nem kicsit. 5-550 buzgám szokott 2. napra lenni. A top farmolóknak még kevesebb, mert ők 1 óra járóföldre mennek ki, így több morzsolódik.
    A 3. napi buzogányos mennyiség pont ezen okok miatt nem lehetséges, de a 4. napra a 2. faluban is min. 100-150 buzgának kell lennie. Az elsőben, pedig 800-900 körül.
    Úgy szoktam, hogy a 2. falu 15 búzás. Egyből kaszárnya 3 ra, és teletolom 5-6 órára buzgával. (non-stop)
    Majd farm betörés, illetve farmolás. A buzga gyártás mind2 faluban folyamatos, de az 1 faluban én akadémiát+istállót szoktam, illetve búzamezőket húzni, hogy teuton meglegyen, illetve ne kelljen elosztani a nagyon minuszos termelés miatt az egységeket. Paladint nem szoktam kiképezni, mert én feleslegesnek tartom, csak a nyersit pazarolom. Épp ezért, ki vagyok szolgáltatva a támadókkal szemben, akiket megpróbálok hazakísérni csatással. Rejtekhelyet én 8. szintre felszoktam húzni, mert, ha támadnak, és netán - a búza, akkor kellemetlen, ha elviszik az összes búzád, mert éhhalál. Az 5-6. napra a 2. faluban 5. szintű a búzamezők. 7. napra pedig mind 7-8. szintű. És húzom a rezit+hősök házát, mert én többnyire csak 150% 15b alapítok. 15b termelése a 6. nap végére 3000 fölött a +25% búza plusszal. Ekkor malmot is szoktam húzni, bár az elhanyagolható. Remélem én is tudtam segíteni.
    Aki kételkedik, stb. írjon pm-et.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Caesar21's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec
    kor
    32

Alapértelmezett

Kezdö Rómainak csak Calmarius taktikáját tudom ajánlani.
    1. fauban csak bányákat, rezit és relytekhelyet (ha kell 8-10-et). Kiköltözni a peremvidékre és megerösödni, az 1. faluból tápolni az újabbakat.
    A római a dupla építkezés miatt be is hozhatja a germánokat a 100. nap körül.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: DawiD88 Hozzászólás megtekintése
    Simisamu s1-en is ezt csinálta (samu a sas), aztán beverték a seregét, és törölt... vicces, mert heten vagy hányan vitték, meg most se kevesen csinálják...

Imádom az első hetek nagy nagy top játékosait, akiknek kb. fogalmuk sincs a játékról, csak baromi aktívak, és van aranyuk...
    .....

Daw.

"Imádom az első hetek nagy nagy top játékosait, akiknek kb. fogalmuk sincs a játékról, csak baromi aktívak, és van aranyuk... "

Főként erre válaszolnék, mert én is benne voltam a regbe.
    4-en vittük, nem 7-en. Nem vettünk aranyat, csak csináltunk.
    Simisamu accot 2-en viszik. Ott se vesznek aranyat, csak aranyfaluznak.
    Kb. fogalmuk nincs a játékról? Hallod, nekünk már ezt nem kell bizonygatnunk, mert már mi elértük amit akartunk.
    Volt még seregünk. Mint láthattad, idő hiány miatt töröltünk, mert a nyár az nyár. És ne fikázz minket, csak, ha "letettél már valamit az asztalra".

Regisztrált felhasználó most érkezett Més que un club's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Sziasztok. Rómaival szinte sosem voltam a mostanit kivéve. Le tudnátok nekem írni, hogy mikor érdemes kifejleszteni az egységeket? Gondolok itt népességre, termelésre stb.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett