Oldal 3, Össz.:25 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 248

Téma: Hogyan kezdjünk el egy szervert, hogy sikeresek legyünk, akár kezdőként is

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

3 nappal szerverstart után kell aktiválni, mert akkor egyből lehet farmolászni védelemből.
    Ja és a germánokkal nincs MNT, minden szempontból a játék legjobb népe.
    1. Jó ha velük játszol és értesz hozájuk
    2. Jó farmok és támadópont források, mert csak kaszira gyúrnak, védelmük pedig szinte semmi.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt petike99's Avatar
    Regisztrált
    2009. Aug

Alapértelmezett

speeden természetesen 2. nap 6 órakor.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Sziasztok!

Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni.Életem második szerverén indultam római néppel kb három, három és fél hónap késéssel, de a szerver végén a 7. helyen végeztem. Nekem szerencsém volt, olyan helyre kerültem a térképen, ahol elég sokan voltak, voltak jóval nagyobbak is, olyanok is akik megunták, vagy megfeledkeztek a játékról, így védelem alatt, lazán tudtam támadni akár a nagyobbakat is (persze aktívan használtam "farmkeresőt", így az elején már elég sok nyersanyaghoz tudtam jutni, még védett voltam amikor megtudtam alapítani a 2. falumat, a 3. falut meg már foglaltam és így tovább. 1 hónap elteltével, már bent voltam top 500-ban. A falvaim szinte egy helyen voltak, a játék végére 47 falut birtokoltam, ebből kb 15 falut ha alapítottam, a többit foglaltam.

Én a nyersanyagra mentem rá az első napokban, ez arra elégvolt, hogy gyorsan fel tudjam húzni a kaszárnyát, akadémiát és legyártsak megfelelő mennyiségű egységet.

Utána ment magától.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

Összefoglalom nagyjából.
    Az a lényeg, hogy:
    1. nap: Bányák főleg búza és fa
    2.-3. nap:Nagyon sok katonát gyárts
    4.-x. nap: farmolj és bányákat építs

Az a legjobb ha egy idő után így néz ki:
    Főépület 10. vagy nagyobb szint
    Kaszárnya 20. szint

Ne köss szövetsséget csak azzal akitől adót kérsz.
    Lehetőleg napi 1 órai termelést kérj, de csak 5-ös bányák után gíy neked is jó és ő is meg tud élni valahogy

Még egy ötlet ha valaki azt akarja, hogy ne támadd regeltesd újra a linkeden (ami a travian plussznál van)

3. nap így már összeszeded magad és a fő az, hogy ne köss szövetséget a gyengékkel
    Legutolsó módosítás Bejk01 által; dátum: 2009-09-15 20:00.
    Ha segíteni szeretnél nekem akkor gyere fel a gralu.eoldal.hu ra és kattints a hirdetésre. Előre is köszönöm

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Ezazz!!! napi 2 órai termelést mindenkinek"" Az évszázad tanácsa.
    Mindenki más , aki játszani szeretne az maradjon az 1 órainál.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

Bocsi javítva, már csak napi 1-et lehet.
    Ha segíteni szeretnél nekem akkor gyere fel a gralu.eoldal.hu ra és kattints a hirdetésre. Előre is köszönöm

Regisztrált
    2009. May

Alapértelmezett

Kedves Petike99!

Igen ebben igazad van hogy a kezdőknek nehezebb megvalósítani. A farmoktól már annyira nem függö a dolog mert ha rosszak a farmok akkor jársz 5 ösével valószínűleg első 3 napban sok lesz a amx és mész vissza. Mire oda érsz újra termelődik. Mondju sajnos ehez a 3 napos taktikához 24 órás farmolás kell és folyamatos sereg.

avelix

Regisztrált
    2009. May

Alapértelmezett

Kedves Vanek!

Én azért mondtam hogy meg kell várni mivel én általában a kezdés kór aktiválok nem pedig pár nappal később így együtt jár le a védelem.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Simisamu s1-en is ezt csinálta (samu a sas), aztán beverték a seregét, és törölt... vicces, mert heten vagy hányan vitték, meg most se kevesen csinálják...

Imádom az első hetek nagy nagy top játékosait, akiknek kb. fogalmuk sincs a játékról, csak baromi aktívak, és van aranyuk...

Egyébként gallal, hogy hogyan legyél top már az elején (s2-n beválik perpill - már másik topicban leírtam mondjuk) :

Küldetések végig, egy rejtekhely max-ra, piac négyes, ötös szintre, nyersanyagok 4ig, raktár 4000ig (hozzá igazítva rejtekhely), aztán lehet kipakolni mindent vasért 1:1,5 - 1:2ben, germánok adják így is a vasat mintha muszáj lenne. (közben lehozol 15-20 phx-et, inaktívra 7x7-ben jó az is)
    Ha telik a raktár, npc, kaszi 3-ra, akadémia 5, fegyverkovács 3, istálló 3, villám. : )
    Folyamatosan nyomni a villámokat, lehozni egy villám hőst, beütni a germánokat (csak azokat!!!), és tovább nyomni a villámokat, közben húzni a termelést is... És még mindig lehet venni minden mennyiségben a vasat (továbbra is szigorúan 1:1,5 - 1:2 )... Aztán rezi, telepes, új falu...

Nekem így sikerült összehozni egy top18-as támadót, és top3 hőst 3. héten GALLAL. (3 nap késésből... )

Daw.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

A játék végig az aktívságról szól, és hogy aranyad van vagy nincs....nekem nem magyarázod be, hogy később a játék nagy strtatégiát igényel, mert s6on bennvok a freedomban, és hónapok óta csak a """" vakarás megy....tegnap indítottak háborút, de ez engem nem nagyon érint , mert totál messze vagyok a támadott féltől.Vagyunk, mert ketten visszük az akkot....valszeg eljutunk a játék végéig úgy hogy normális sereggel senki sem támad ránk.
    És nem csak mi jutunk el így, mert az égtájat uraló szövetség mindenhol létrejön.
    Ha szted ehhez kell tudás, akkor biztos úgy van.

Van aki nem bírja elviselni azt az unalmat, ami egyes servereken már akár 1 hónap elteltével beköszönt.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-09-16 08:32.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett