Oldal 2, Össz.:25 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 248

Téma: Hogyan kezdjünk el egy szervert, hogy sikeresek legyünk, akár kezdőként is

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Zipper's Avatar
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

Sziasztok,

Szerintem teljesen hülyeség hogy a rómaiak kezdőknek való.Simán lefarmolnak és még csapdát se tudsz csinálni.A gallok remekül megfelelnek a 2000-res rejtekhelyel+csapdával a béna farmolókat is le lehet állítani.Mivel 4 10 szintű rejtek elég a telepesre és az új falut messze elrakja ahol nem farmolják.Ráadásul a gall katonák gyorsak így a távolság nem akkora akadály.Persze ezt csak a szerverindulákor kell csinálni mert különben lekatapultoznak.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt petike99's Avatar
    Regisztrált
    2009. Aug

Alapértelmezett

Szerintem is. A galloknak könnyebb életben maradni az elején. tipp nekik:küldit megcsinálni, 1 rejtek 10-re, bányák 5-re kaszárnya 3-ra, phalanxok, csapdakészítő 5-re + csapdák.Aztán rezi + telepesek, új falu ki messzire, ott nyugiban az első falut megismételni, és így tovább.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Hát nem tom...
    Gall taktika, amivel a top 1500 körül lehet lehet hasítani (én mondjuk eléggé nyomattam a sereget is mellé, egy igaz pophuszár ezzel be tud jönni szerintem a top 8-900 köré.)
    Folyamatosan bányák, bányák, az első két nap csak bányák.
    Harmadik nap rejtekhely amíg csak nyersivel bírod. Küldikben a kereskedelmet választani, hogy minél előbb legyen piac az NPC kereskedelemhez.
    (Ha van travis ismerős, akkor tűzön-vízen rávenni hogy a ref-edről regeljen, így nem kell fizetni aranyért).
    Mikor 3-4 napja rádjárnak a farmolók (ezért kell nagy rejtekhely, mert ha 0-kat visznek akkor átmennek uncsiba és mindig ugyanannyival jönnek), akkor már elég jól tudod, mennyivel jönnek, nyomatni ezerrel a csapdákat.
    Ha nagy germán van a közeledben, akkor túszokkal vele jól lehet egyezkedni, fel kell ajánlani, hogy a védője leszel és elengeded a foglyait, ha többet nem jön.
    Utána meg ő úgyis lecsapja neked a többi farmolót, mer érdeke hogy védőket gyárts neki.

Germán:
    Ez nagyon egyszerű, de igazi kockának kell lenni és napi 5-6 óra travi alap.
    Szóval itt is nyúzatni mindenkit a ref-fel, és mielőbb kaszit nyomni.
    Buzger-buzger-buzger, 1 percig se legyenek otthon katonák, menni és gyilkolni mindenkit a 7x7-ben (3 buzgert küldesz 1 emberre, mert akkor a patkánya nem okoz neked kárt+jó germán a serege 4-5*-öse körüli sereggel rendelkezik).
    A továbbiakban nyomni a raktárat meg magtárat, mielőbb rezidencia, ünnep és telepedés.
    Ha jó megy a farmolás, akkor búzaoázisokkal körülvett 7x7-be, ha rosszul, akkor fásba és ott is nyomni a buzgereket.
    Ja és Spartacus jól mondja, a sereg az első, az építkezés másodlagos.
    Ja és nem árt 1-2 gallt-rómait védőnek fölvenni.

Római taktikát nem tudok.
    Azt a népet sose tudtam komolyan tolni.

Regisztrált felhasználó most érkezett Més que un club's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Én egy meg nem nevezett szerveren, azt megtudtam csinálni, hogy 120-as népességgel 100 légióst csináltam. A rómaival ugyanúgy lehet játszani, mint a germánnal, csak egy kis szerencse kell hozzá és, hogy ne szerverinduláskor regisztrálj. A többi jön magától. A germánnak a 15 buzogányosát 2 nap alatt leütöttem. 5-6 nap után, pedig már a gallokat is ütöttem. Sztem így is lehet jól játszani, csak kitartás, jó környék és szerencse kell hozzá.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

Na akkor úgy időzitsd az aktiválásodat hogy akkor legyen vége a kezdő védelemnek amikor 100% aktív vagy. Egyedül sose fog első lenni. Kivéve ha 22 órát aktív vagy 1 napon minimum. Vannak taktikáim amivel első lettem, de azt nyilvános helyen nem szivesen osztom meg. És venni kell aranyat is.
    de le is írom a taktikát hogyha valaki kérdezi.
    Ha segíteni szeretnél nekem akkor gyere fel a gralu.eoldal.hu ra és kattints a hirdetésre. Előre is köszönöm

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Én szeretném felhívni a figyelmet egy ellentmondásra. Jelenleg a téma címe nem arról szól, hogy a kezdők hogyan induljanak; hanem hogy hogyan lehet toplistás játékosnak lenni. Vagyis ha ez előbbire kellenének tanácsok, akkor ilyetén módon kellene megváltoztatni a címet is.

Azon kívül csatlakozom a most már lassan többséghez: a kezdőknek mindenféleképpen érdemesebb először a küldiken végigmenni, és gallt választani. A küldi végén pedig első a rejtekhely 10-es szint; aztán jöhet a többi.

Avelix:
    Nem kell megvárni a kezdővédelmed végét, mivel kezdővédelemből a legviccesebb dolog kitámadni. Felmérheted a többiek erejét úgy, hogy ha esetleg erősebbek lennének, akkor sem tudnak visszatámadni.
    Ja, és nem szabad elfelejtkezni a jó klánról sem. Minél hamarabb egy erős(nek tűnő) klánba be kell lépni, mert ha egyedül vagy egy kisebb klán is simán érzékeny veszteségeket tud okozni (mi pl. az s8-on egy speedről átjött illetőt kaptunk el úgy, hogy első héten még top támadó rangú volt, aztán meg simán fel lett őrölve).

Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

de ha top akarsz lenni a kezdés az eggyik legfontosabb
    Ha segíteni szeretnél nekem akkor gyere fel a gralu.eoldal.hu ra és kattints a hirdetésre. Előre is köszönöm

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

-SimiSamu- s2 tp player 1 hét hátrányból indult.
    Ehhez képest folyamatosan 60 pop körüli előnnyel vezeti a szervert, top 3 a heti támadóban és rablóban.
    Tovább is van, monnyam még?

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: inad Hozzászólás megtekintése
    [...]
    Ja és Spartacus jól mondja, a sereg az első, az építkezés másodlagos.
    [...]
    Szerintem viszont a sereg és az építkezés arany középútját kell megtalálni. Nem jó se abba a hibába esni, hogy a sereg mindenáron, mert esetleges farmtalanság mellett iszonyú gondba is kerülhet az ember (legalábbis ha mindenki nekiáll az elején rejtekhelyet felhúzni) - nekem már volt szorult helyzetem ilyen miatt, 1 teljes napon keresztül nem tudtam értékelhető nyersit elhozni (természetesen én nem speedről beszélek), a termelésem meg nem volt olyan nagy, mert a bányákat elhanyagoltam (úgy voltam vele, hogy majd megszerzem nyersiből - és nem jött össze, mert nem tudtam szerezni csak rengeteg vasat). De az se jó, ha az ember nekiáll, és csak a gazdaságot viszi, mert később már hatalmas különbség lehet az aktívan farmoló és a passzívan építkezők között.

Nem tudom, ki olvasta Nizdam blogját, ott Ő úgy említette, hogy speeden germánnal 4-es bányák mellett érdemes elkezdeni felduzzasztani a sereget, a többiekkel 5-6-os bányáknál - és ez a taktika náluk nagyon is bevált. Talán második héten regeltek, de onnantól (amíg egyéb indokok miatt nem törölték a felhasználót) egyértelműen a legerősebb és leggyorsabban fejlődő játékosok voltak.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik startika's Avatar
    Regisztrált
    2009. May
    kor
    24

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Bejk01 Hozzászólás megtekintése
    Na akkor úgy időzitsd az aktiválásodat hogy akkor legyen vége a kezdő védelemnek amikor 100% aktív vagy. Egyedül sose fog első lenni. Kivéve ha 22 órát aktív vagy 1 napon minimum. Vannak taktikáim amivel első lettem, de azt nyilvános helyen nem szivesen osztom meg. És venni kell aranyat is.
    de le is írom a taktikát hogyha valaki kérdezi.
    megkérdezem
    nem szabad germánként az utolsó küldetést megcsinálni, hanem nyomni a kaszit, 1-2 7x7-essel peace, 1 úgy is kimegy, 1 germánnal mnt, azt más kiviszi
    és k***a idegesítő, mikor a kezdővédelemből támadnak meg (tapasztalat)
    ja, és szerencse kell, hogy lehetőleg később legyen a kezdővédelem vége, mint a többieknek
    Vállalok linkekhez, ref-linkekhez, oldalakhoz való képek készítését!

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett