Oldal 15, Össz.:25 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 141 től 150-ig , össz: 248

Téma: Hogyan kezdjünk el egy szervert, hogy sikeresek legyünk, akár kezdőként is

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik rockerboci's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Speeden nem hiszem. : )

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Sep

Thumbs down Katapultoznak, mit tegyek?

Indult a speed szerver, aztán valamivel később (kb. 1 hónap) regisztráltam.
    Játszok, építem a falum, a seregem, farmolgatok.
    Egyszercsak jön egy nálam több tízszer nagyobb játékos, és elkezdi katapultozni a falumat.
    Megkérdezem, hogy mi az oka: az a válasz, hogy klánbeli felsőbb utasításra tette ezt.
    A támadó klánvezetősége nem tud magyarázatot adni a katapultozásra, a falum lerombolására. Nem vagyok fenyegetés, de még a klánbeli játékosok legkisebb faluját sem sértem.
    A katázás következményeképpen elvesztem az egyébként szórakoztató és izgalmas játékot a környékbeli, velem egyszintű riválisokkal szemben.

Így a játék unalmassá, céltalanná válik.

A kérdésem az, hogy szerintetek ilyenkor mit lehet tenni?
    Illetve, miért lenne érdemes (bármikor is) traviánoznom? Mit rontottam el?
    Ha legközelebb regisztrálok bármely travi szerveren, hogyan kerülhetem el azt, hogy ok nélkül lekatapultozzanak?

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Server induláskor regisztrálj kb. Ez főleg igaz speedre, ott pláne ne kezdj bele egy hónappal később.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik sylvanor's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    kor
    26

Alapértelmezett

És ha kezdő vagy, akkor ne is nagyon akarj speeden érvényesülni. Bőven elég lesz a normál szerver is.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Sziasztok! Értem, köszönöm a válaszokat!

Mi/ki minősül "kezdőnek"? Honnan tudhatom, hogy már nem vagyok kezdő? Ha végigtoltam 1 speedet eddig, voltam farm, de kiverekedtem magam belőle, foglaltam falut, vettem részt klánháborúban, támogattam picit a csoda védelmét, stb., az még kezdő szint?

Vagy esetleg nem is a tapasztalat számít, hanem hogy duálozom-e, csalok-e, gyűjtögetek-e rengeteg aranyat korábbi szervereken, sok haverom van-e, aki töm/véd? Ezek közül egyiket sem teljesítem, mondhatni "casual" játékos vagyok.
    Azért kérdezem, mert a válaszodból (sylvanor) azt vettem ki, hogy ezek nélkül "kezdő" vagyok, tehát ne travizzak, vagy ne számítsak sok jóra. Vagyis casual játékosként max. a szerencsére bízhatom magam.

Ezt a játékot csak úgy lehet játszani, ha az ember véresen komolyan veszi és az életéből jelentős szeletet rááldoz?
    Normál szerveren miért lehetnék szerencsésebb?
    Legutolsó módosítás WarMachine által; dátum: 2010-04-10 22:18. Oka: tömörítés

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Normál szerveren azért lehetnél szerencsésebb, mert ott kevesebb időráfordítással is tudnál értelmes, jó játékot játszani. A speed meg kb. 3 hónap eszetlen nonstop rush... Egyik s4-es klántársam profilján a következő szöveg olvasható: "Aki alszik, lemarad!" Ez speed-en hatványozottan igaz...

Regelj be egy normál szerverre.. Persze ott is kilőhetnek, farmmá tehetnek, de azért nagyobb az esély arra, hogy odafigyeléssel, arany nélkül akár, egy nagyon jó játékban lesz részed, messze nem 0-24 aktivitással is. : )
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Calmarius's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    30

Alapértelmezett

Ha békés játékot akarsz a travianban 5 dolog kell:

- Rejtekhely az elején
    - Építés, építés, építés
    - klán mielőbb
    - haverkodás a szomszédokkal.
    - sok sok védő.

Speeden így vagyok top100... Pusztán a méretem miatt nem jönnek nekem, ha meg mégis, akkor meg tudhatják, milyen, amikor 13 falu dugig van falanxszal 20-as fal mögött... Az olyan 40k darab. Ha egy csodaverő sereget nem is fog meg. De egy olyan méretű seregből megállít 20k-t és 1 hét alatt újra előáll egy akkora mennyiségű védősereg. Persze csodaverő serege nem soknak van. És persze ha a szomszédok szólnak alájuk is tolok falanxot.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Na ja, csak ha a támadód olyan "elvetemült", hogy időzítve támadja minden faludat, akkor nem hiszem, hogy össze fogod tolni egy helyre a védőket... Vagyis de, össze fogod, csak nagy eséllyel rossz helyre (úgy 99%-ra mondom, hogy rossz helyre tolnád). És szép lassan kilövik a 40k phx, meg a 20as falak alól az acc.-ot is.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik Chr1s's Avatar
    Regisztrált
    2010. Jan
    kor
    19

Alapértelmezett

Speed-en mi 2nappal késöbb regeltünk és egy baromi jó helyre érkeztünk=).

De azért volt egy ellenségünk...

Nomálra meg 1-2 nappal érdemes regelni sztem
    Just do it^^

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte taky96's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec
    kor
    23

Alapértelmezett

Hát én csak normál szerveren futottam/futok speed-re nem lenne időm még gall-al sem... Az előregisztrációnál kezdőknek nem ajánlatos regelni,általában a profik jelennek meg a legelején,én mindig indulás után 6-8 órával szoktam regelni És eddig nem nagyon rakott profik mellé,de ez lehet puszta véletlen is. Tehát szerver indulása útán regeljünk 6-8 órával de tetszés szerint 1-2 nappal is

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett