Oldal 9, Össz.:35 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 81 től 90-ig , össz: 346

Téma: Vitaindító az új szabálytervezetről

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Jan

Alapértelmezett

Sziasztok!

Látom sok értelmes ember van itt, ezért megpróbálok ide írni.

Mi értelme szabályokat hozni, ha nem tartjuk be? Vannak akkora csalások amiket még egy amatőr is észrevesz és meg is tudja indokolni. Megírom a MH-nek, hogy egy játékos szerintem botozik, mert itt bukott el lassan 400 buzogányt 3 emberen a klánban a hármasával küldött buzogányaival. Ez azt jelenti, hogy kiküldött 133 támadást három emberre és észre se vette, hogy 0 ment belőle haza.

Tud erre valaki ésszerű magyarázatot adni ez miért nem botozás?

Visszaírja a MH, tudja hogy csal a gyerek, de nem zárolhatja mert megtiltotta neki az Admin.

Lassan olyan lesz ez a játék, mint a való életünk. Tele van korrupt vezetőkkel és játékosokkal. Nem az zavar, hogy csal hanem amikor lebukik és ezt látja egyszerre 100 ember, visszaírja 1 hogy ő már pedig nem csal. Biztosan adakozásból küldi a védőpontokat a klán felé.

A másik dolog amikor egy klán vezetője kilép a klánjából, egyszemélyes klánt alapít NE TÁMADJ FALUT FOGLALOK NÉVEN!

Miért lépett ki a klánjából? Mert a saját embereitől foglal falut. Ezt egy egyszerű analyserrel látni lehet, nem kell hozzá MHnak lenni.

Amit említettem szerintem 2 ősrégi szabály. Ezt a 2 szabályt nem tudják betartani. Mindegy milyen szabályokat hoznak ha amúgy is lehet csalni.

Elnézést ha rossz fórumban reklamáltam, de kijött belőlem.

ÜDV:OP-ToTo

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Elméletileg ha ilyet látsz, akkor feldobhatod az Mhnál...mármint, ha azért lép csak ki a klánból, hogy falut foglaljon..Próbáltam s6on és zárolva lett a kölök. A büntetés annyi, hogy a falut,amit így foglalt törlik, meg minimum 1 nap zárolás.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-09-02 07:45.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

s6on szövetségestől is foglaltak volt hogy 5-6 falut mi lett a büntetés??? Minket zűroltak hogy ne szóljunk bele a munkájába ....
    df

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Ezt elég nehezen hiszem el.Sztem ferdíted a történteket.Csak azért zároltak, mert beleszóltatok a munkájába? a-a..volt ott más is, amit elhallgatsz előlünk.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-09-02 08:48.

Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: OP-ToTo Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

egy játékos szerintem botozik, mert itt bukott el lassan 400 buzogányt 3 emberen a klánban a hármasával küldött buzogányaival. Ez azt jelenti, hogy kiküldött 133 támadást három emberre és észre se vette, hogy 0 ment belőle haza.

Tud erre valaki ésszerű magyarázatot adni ez miért nem botozás?

Visszaírja a MH, tudja hogy csal a gyerek, de nem zárolhatja mert megtiltotta neki az Admin.

ÜDV:OP-ToTo

Szia!

Nem értem, hogy miért gondolod, hogy ez botozás? 133 támadást kiküldeni nem téma..., hogy miért pont 3 buzogányost küld nem tudom, de lehet, hogy pont volt 400db fölösleges buzogányosa.

Az MH válasza... nos legalább ne vágná saját maguk alatt a fát.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

Lehetne kérni hogy az MH-ra is vonatkozzonak a játékszabályok és valamiféle erkölcsi kódex? Eset: Egyik szerveren MH egy zárolt játékosnak azt írta hogy feloldja bünti nélkül ha az x szerveren lévő felhasználójának csinál aranyfalukat.Édes egy pofa! Ugye? Ki és milyen módszerek alapján válogat MH-kat? Sűrűn nyúl mellé az illető.
    Mert amíg ilyen alakok felügyelik a játék tisztaságát addig csinálhattok inkvizíciós szabályokat is,akkor sem lesz egy pontja sem amit nem szegnek meg!

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Sunrise Hozzászólás megtekintése
    Lehetne kérni hogy az MH-ra is vonatkozzonak a játékszabályok és valamiféle erkölcsi kódex? Eset: Egyik szerveren MH egy zárolt játékosnak azt írta hogy feloldja bünti nélkül ha az x szerveren lévő felhasználójának csinál aranyfalukat.Édes egy pofa! Ugye? Ki és milyen módszerek alapján válogat MH-kat? Sűrűn nyúl mellé az illető.
    Mert amíg ilyen alakok felügyelik a játék tisztaságát addig csinálhattok inkvizíciós szabályokat is,akkor sem lesz egy pontja sem amit nem szegnek meg!
    Aranyos!

nah lényeg:
    Sziasztok!

Mostmár muszáj volt regiznem a fórumra, mert ezt a szabálymódosítós tervet nem tudom megállni szó nélkül.

Az hogy egyszerre több szerver indul, olykor havonta 2 is, csak a játék színvonalát rontják el,DE azzal hogy ilyen szabálymódosításra akarnak rákényszeríteni minket, ez már azért SOK!

Ezt a traviant 2éve nekem úgy mutatták be barátaim, hogy egy ingyen, böngészőböl játszható startégia Háborús játék. Izgalmas és érdekes.
    Alig 2 év alatt, és főleg ezzel az új szabályváltozás felhozatalával számomra nem egyértelmű, mi a Traviant irányító-szerkeztő cég érdeke: az, hogy egy olyan játékot hozzanak létre, amivel sok ezer magyar, és külföldi személy számára lehetőséget adnak egy nagyon érdekes startégiai játék részvételében, vagy az hogy mindenki aki regisztrál erre a játékra, igenis kölcsön is rá, Jó sokat?

Rengetek Pont üti egymást Kivétel-kivétel stb...
    új verzio-új játékelemek bevezetése: Ereklyék lényege pl ez volt? Ezek behozatalával rávenni majd az embereket ezzel az új szabállyal arra, hogy vegyetek aranyat, mert nem tudjátok majd magatokat bevédeni?
    Ha majd Google-ba beírom a traviant, kiad rengeteg oldalt, de majd átlesz irva az alulírott szöveg is: Böngészőből játszahtó fizetős játék-ra?

Sokan azért játszanak hogy kikapcsolodjanak. Nem azért hogy Pénzt áldozzanak a kikapcsolodásukra...arra ott a nyaralás, de hogy játékra, mert KELL?!
    Tény veszem az aranyat, és sokan veszik, de ők más felfogásban is játszák ezt...ne tegyük már ezt a játékot kötelező profit szerzés céljából működő startégiai játékká...

Senki se fogja élvezni a következőleg elindulo szervereket, ezekkel a szabályokkal.
    Vannak akik csalnak, saját magam jelentettem fel 1klántársamat, és rengetek személyt multizás miatt, bizonyitékot is elküldtem..mégsem csinált semmit az MH.

Itt nem szabályváltozásra van szükség, hanem aktívabb fellépésre az MH-k részéről... Miaz hogy multizósokat hagynak játszani, de aki egyszer a helyettesébe belép és lefarmolja saját magát(ismétlem: 1SZER!) azonnali zárolást kap...akik meg üldögélnek 2-3multiregen, és tömik magukat vele, késöbb a multiregek faluit elfoglalják, azok semmi büntetést sem kapnak?
    nem értem a szives szerkeztők-adminok logikáját, de ha tényleg ilyeneken godnolkodnak nem is szeretném megérteni.

Helyesírásért elnézést, nincs kedvem átnyálazni hol van hol nincs

stach666-bazsuu

Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

§1.5. Amennyiben kettő vagy több játékos egy számítógépről játszik, a közös játékidő teljes tartalmára kötelező beírni a közös számítógép használatát és befejezéskor törölni.

Ez a szabály nekem nem teljesen világos. Ezekszerint van arra lehetőség, hogy ha a haverok átjönnek pókerezni, akkor belépjenek az én gépemről, ha előtte benyomjuk a közösgépet? (több klántárs személyes ismerős). Ha utána töröljük a közös géphasználatot, akkor később lesz nyoma az MH-nál annak, hogy be volt írva?
    Valahogy így volt ez a szabály régen is, de akkor sem működött. MH simán zárolt úgy, hogy 2 éve közös gépen játszottam a barátnőmmel, hiszen együtt éltünk... egyszer csak úgy gondolt és kérdés nélkül zárolt, elmondása szerint ezért, igaz utána bünti nélkül oldott (36 óra zárolás volt ez).

§3.3. A felhasználói és a klánprofil nyelve angol és/vagy magyar lehet csak.

Ezzel a szabállyal nagyjából én is egyetértek, bár a latin nyelvű idézetek megszállottjai nem hinném, h boldogok tőle : )

§3.6. Harci cselekmények jelentéseinek nyilvánosságra hozása mindkét fél beleegyezése nélkül sem a játékban, sem pedig a Travian fórumban nem megengedett. Ugyanez vonatkozik a játékbeli levelezésre valamint eMailre is.

Ami a jelentések részét illeti, szerintem baromság (tudom, hogy nem új szabály). Én levelet is úgy írok egy másik embernek, hogy azt akár nyilvánosság előtt is vállalhassam, de egye fene, levéltitok stb. Node a jelentéseket egyrészt az egész klán látja (ez eleve 60 embert jelent), másrészt pedig ha valaki engem megtámad, azzal vállalta, hogy felfedi a seregét. Az a jelentés már az enyém, szerintem azt csinálok vele amit akarok. Ha nem a jelentést adom ki, hanem szépen leírom annak tartalmát (ekkor meg ekkor ennyi katonával támadtak, ennyit vesztettek), akkor az már szabályos? Ha Traviloggal örökítem meg az kimehet? Végülis az nem hivatalos travian jelentés, akár kézzel is bepötyöghetem annak tartalmát...

Ami az MH-k munkáját illeti, az utóbbi időben sajnos náluk is erősen higulni látszik a társaság. Szerintem ez részben annak is köszönhető, hogy régóta játszunk már itt, előbb utóbb mindenki mindenkit ismerni fog, így óhatatlanul a Multihuntereknek is kialakul egy olyan ismeretségi köre, akik felé adott esetben részrehajló lesz. Én is voltam már ilyennek kedvezményezettje és szenvedő alanya is, tehát tudom miről beszélek...
    Igazából azzal a véleménnyel értek egyet, hogy alapvetően nem a szabályokat kell szigorítani, hanem az MH-k munkáját kéne jobban felügyelni, személyüket jobban megválogatni.

Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

"Az a jelentés már az enyém, szerintem azt csinálok vele amit akarok"

ha így gondolod és kirakod akkor megbüntetünk érte.

nincs elfogultság az MH-k részéről, ezt ki merem jelenteni. Isten előtt mindenki egyforma

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Forchalad's Avatar
    Regisztrált
    2007. Apr
    kor
    35

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: RealCool Hozzászólás megtekintése
    nincs elfogultság az MH-k részéről, ezt ki merem jelenteni. Isten előtt mindenki egyforma
    Isten előtt valóban.
    "A stílus maga az ember." ("Le style, c'est l'homme.")

Comte de Buffon (1707-1783)

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett