Oldal 34, Össz.:35 ElsőElső ... 2432333435 UtolsóUtolsó
Eredmény 331 től 340-ig , össz: 346

Téma: Vitaindító az új szabálytervezetről

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Connylg's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    26

Alapértelmezett

Van neki oka, hogy a hős neve mégis Románcigány, és nem Francia. Kétlem, hogy a név úgy jött létre, hogy találomra kiválasztott az illető egy népnevet.
    Rockerandraskam is vagyok.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: napcsepp Hozzászólás megtekintése
    Megint visszaolvasgattam.
    Lehet reklamálni, hogy a profilokon magyar-agol nevek lehetnek. A falunevek-hősnevek magyar-angol, vagy közismert nevek legyenek, ez elfogadható, egyet értek.
    Mindig példákat kértek arról, ha valami nem tetszik.. ám legyen, falunév s10-ről:
    Coitus inter mammas

Szép latin névnek tűnik... már nem él a szerver, nem hiszem, hogy árulkodás lenne ha ide másolom... de érti ezt valaki? Netán... leforítsam? Súgok.... szexel kapcsolatos.. szép, kulturált falunév... a 12 évesek úgyse értik, talán..

Vagy meg lehet nézni Telepigermán ( nem eredeti gamer ) hősének nevét is.. Megb***lak
    Nem nézegetem tovább. Ha multihunter lennék, úgy botlanék ezekbe, egy figyelmeztetés és átnevezés kérés, utána második esetnél raktárt takarítanék. Egyértelműen le van írva nem csak ebben, hanem a régebbi szabályzatban is, a nevek, profilok senkit sem sérthetnek: ez bizony a hősre is vonatkozik, hiszen a profil részét képezi, tök felesleges külön szabályzatba megfogalmazni, szerintem.
    Szia madárka.

És ha én azt a nevet adom a hősömnek hogy: MagyarGádzsi akkor engem is zárolhat? Hiszen a tag akiről szó van egy romániába élő roma srác. Nem mellesleg remek ember. Szóval akkor hogy is van ez?

Bigi
    http://www.travian.hu/?uc=hu2_11090 <--- a farmok megváltása :P

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Fizrogj's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    ◦§4.4. Amennyiben ezen szabály bármely pontja érvénytelenné válik, az nem érinti a szabály egészét, csak az adott pontot. Érvénytelen pontok az adminisztrátok által a lehető leggyorsabban módosítandóak. A módosított pont az aktuális esetre azonnal alkalmazható, akkor is, ha a módosítás még nem került kihirdetésre.

Valóban nem lett még szabályozva a hősök neve amióta az is nyilvános a játékosok előtt.
    Nem kötelező egyetérteni az mh-val, sem velem, de a románcigány név véleményem szerint nem elfogadható.

Akkor értelmezzük a szabályt...

"§4.4. Amennyiben ezen szabály" --- Ergo csak a §4.4. --- Ha "szabályzat" lenne odaírva mutogathatnád büszkén

"Érvénytelen pontok" --- nem érvéntelen, Hiányos

Az, hogy mi a TE véleményed teszek rá, szabály van? NINCS!!! Te írtad... Ezekután hogy mersz zárolni? 1 hétre, ilyenről sztem senki nem halott még. Olyanról már lehet, hogy zárolás, levelezés, büntetés, oldás. Nem kerek perec kijelenteni, hogy 1 hét ha nem tetszik tudod hova mehetsz.

Jah és szabályváltoztatás is volt nem is olyan rég (amit ti nagon sikeresen elfelejtettetek kihírdetni még azután is, hog fellett rá hívva a figyelmetek, és még mindig a "hamarosan szabálvlátozás" szerepel a főoldalon....) szóval belelehetett volna írni a hősöket ha ez téged ennyire érdekel, de nem lett beleríva...

De titeket a "Rohadék" hős név is sért (másik acc). Lehet magára vette az MH? Eseleg te? Ezen se tudom mi a sértő, főleg, úgy, hogy senki ellen nem irányul, szimplán csak tükrözi a tulaj egyéniségét azokkal szemben akiket nem kedvel...
    Nah meg MH belepiszkít a profilunkba is, pedig ott se volt semmi szabályellenes... És azthiszem nagy igazság volt oda leírva hiába vagyunk jó gamerek eléd és kedves MH barátaid önkényes zárolgatása ellen nem tudunk elég védőt betolni...

Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Ez történt az említett esetben is. Az mh kérte a játékost írja át. Ő nem volt hajlandó, hanem elkezdett kötekedni. Az mh átírta neki. Erre a játékos olyan nevet adott a hősének, amivel az mh-t sértegette. Miután lezártam 1 hét pihenőre már rólam nevezte el a hősét.
    Nem hiszem, hogy olyan nagy kérés volt. Mindenféle zárolás és vita nélkül el lehetett volna intézni az egészet.
    Engem meg sért, hogy leromáz... Továbbá megzsarol, ami Tilos és a játékszabályzatban is ott van rá a szabály...

Nah akkor hogy is van ez?

az pedig nem hinném, hogy sértő név lenne egy hősnél, hogy: "ÖrülMHhaJátszik"

apropó, ha szerinted sértő az a szó, hogy "románcigány" te itt minek is írkálod? Kléni azthiszem gyevo se fog haragudni, ha kap pár büntetőpontot ezért, elvégre szerinte ezt nem szabad : ]

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Fizrogj Hozzászólás megtekintése
    Engem meg sért, hogy leromáz... Továbbá megzsarol, ami Tilos és a játékszabályzatban is ott van rá a szabály...

Nah akkor hogy is van ez?

az pedig nem hinném, hogy sértő név lenne egy hősnél, hogy: "ÖrülMHhaJátszik"

apropó, ha szerinted sértő az a szó, hogy "románcigány" te itt minek is írkálod? Kléni azthiszem gyevo se fog haragudni, ha kap pár büntetőpontot ezért, elvégre szerinte ezt nem szabad : ]
    Csak, hogy tovább szidhass: 2 hét pihi.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó sohasem alszik Don [quote]'s Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    24

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Marchus Hozzászólás megtekintése
    Szomorúnak tartom, hogy a szubjektív elbírálásod miatt egy társunk egy hétig zárolva lesz. De ha itt tartunk, utánanéztem a wikipédiában: a cigány egy népcsoport, a románcigány a Románia területén letelepült népcsoportot jelenti. Ha a hős neve "Francia" lenne, akkor is ragaszkodtál volna a név megváltoztatásához? Szerintem nem.

Gyevocska, megbocsáss, de szerintem kettőtök közül inkább téged lehetne rasszizmussal vádolni, amiért egy népcsoporttal kapcsolatba azonnal negatív gondolataid támadtak.
    ha francia lenne a hős neve, valóban Gyevo-t lehetne rasszizmussal vádolni. de mivel nem francia a hős neve, hanem románcigány ( a cigány szó helyett, a népcsoportra mostanában romát mondunk, mert a cigány sértő ), így nem Gyevo a rasszista.
    &#169; d [Q]

Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

****** írta:

Hi!

Hát ez komoly....
    Nagyon szeretnek minket szívatni, próbálnak mindenbe belekötni, még ha nincs is igazuk...
    Az új szabályzatba már tudod hogy mi lesz, mi változik?
    Üdv.

Tessék gyevo... baszki TOP 50 játékos, előző szerón szintén.
    2. legnagobb serege volt, ami el is döntötte a szerver végét.
    Törzsgyökeres banzaii-os, rossz játékos már nem is lehet.

Ő mégsm értesült az új szabályzatról, mert nem szokása fórumot olvasgatni és minden nap megnézni mi van a szabályzatban. a Főoldalon pedig még mindig megtévesztő információ szerepel...

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Nov
    kor
    46

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Bigboy76
    Szia madárka.

És ha én azt a nevet adom a hősömnek hogy: MagyarGádzsi akkor engem is zárolhat? Hiszen a tag akiről szó van egy romániába élő roma srác. Nem mellesleg remek ember. Szóval akkor hogy is van ez?

Bigi
    Szia Bigi Boy ( hiányoltalak hét végén a bulin )
    Ha Te börtönszlenges nevet akarsz a hősödnek.. :P

Ha rám valaki azt mondaná: Románcigány vagy, besértődnék, erősen... ugyan fegyverrel sem lehetne rám fogni, egyszerűen a kinézetemnél fogva, de még a hasonlítgatás is sértene...

MagyarGádzsi: nem zavar. Ilyen egyszerű eldönteni, sértő-e egy név, vagy sem.

Gádzsi:
    Roma nyelvből átvett magyar szleng kifejezés. Jelentése: elsősorban (nem-cigány) nő, asszony. Rapperek is előszeretettel használják.
    Azaz a hősöd neve ez lenne: Magyar Nem Roma Csaj
    Engem nem sért a tartalma..
    Legutolsó módosítás napcsepp által; dátum: 2009-09-09 20:58. Oka: finomítás..
    "Magam vagyok sorsom ura, lelkem hajóján kapitány"
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_7153

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Fizrogj Hozzászólás megtekintése
    ****** írta:

Hi!

Hát ez komoly....
    Nagyon szeretnek minket szívatni, próbálnak mindenbe belekötni, még ha nincs is igazuk...
    Az új szabályzatba már tudod hogy mi lesz, mi változik?
    Üdv.

Tessék gyevo... baszki TOP 50 játékos, előző szerón szintén.
    2. legnagobb serege volt, ami el is döntötte a szerver végét.
    Törzsgyökeres banzaii-os, rossz játékos már nem is lehet.

Ő mégsm értesült az új szabályzatról, mert nem szokása fórumot olvasgatni és minden nap megnézni mi van a szabályzatban. a Főoldalon pedig még mindig megtévesztő információ szerepel...
    Mindössze egy kattintás, és láthatja az új szabályzatot. Nem hiszem, hogy ez olyan megerőltető lenne...
    Ha levesszük a főoldalról, utána mibe fogtok belekötni?
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Csak, hogy tovább szidhass: 2 hét pihi.
    Szánalmas amit művelsz.

Mire alapozod a dolgot?
    Megtörtént a szabálysértés (legalábbis szerintetek), ródd ki a büntetést, bonts x százalékot, aztán oldd fel Fizrogj-ot.
    Egy szerver végjátékának alakulásába nyúlsz bele ezzel a két hét zárolással.
    Gratulálok.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett