Oldal 3, Össz.:35 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 346

Téma: Vitaindító az új szabálytervezetről

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

Szerintem az lessz. En valamelyest nem banom ha limitaljak, mert egy emberes account nem bir versenyezni egy 5 emberessel, akik oly nagyra tarjak magukat, holott mindegyik 1/5. Tisztelet a kivetelnek, de altalaban el vannak szalva maguktol, pedig egy az egyben nem lennek olyan nagy aszok. Ezert is van keves jatekos, ami nallam az egyik fajo pont. Talan a 3 jobb lett volna es az is inkabb amiatt, hogy nem latom ennek az ellenorzesi modjat.
    Aki peldaul tobb helyrol jatszik : otthol, sulibol, munkabol, mobilnet, szuloktol, stb. az akkor most barmikor szamithat buntetesre, mert a MH csak annyit lat hogy ide tobb IP-rol jarkalnak, ezt 5-en viszik, megbuntetem. A jatekost kenyszeritik hogy bebizonyitsa igazat, kozben pedig a MH sem tudja bizonyitani azt hogy toibben viszik.
    Most komolyan kerdezem, mi alapjan fognak biralni az MH-k, hogy tudjak megkulomboztetni hogy egy accountnak tobb mint 2 gazdaja van, vagy pedig egyszeruen csak tobb helyrol lepnek be de nem tobb mint 2 ember.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Forchalad's Avatar
    Regisztrált
    2007. Apr
    kor
    35

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Careca76 Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan kerdezem, mi alapjan fognak biralni az MH-k, hogy tudjak megkulomboztetni hogy egy accountnak tobb mint 2 gazdaja van, vagy pedig egyszeruen csak tobb helyrol lepnek be de nem tobb mint 2 ember.
    Csatlakozom Careca kérdéséhez.
    "A stílus maga az ember." ("Le style, c'est l'homme.")

Comte de Buffon (1707-1783)

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett Dual acc

Quote Eredetileg írta: darkman Hozzászólás megtekintése
    toroltem a csodafaluk/ereklyek/stb ellatasat tartalmazo szabalybol a kivetelt
    valamint modosult az egy felhasznalo tobb jatekos resz is, mostantol dual, tehat max 2 ember vihet egy jatekost (nem en talaltam ki)
    Sziasztok!

A németeknél ez olvasható: Um Missverständnissen vorzubeugen: Unter den in Travian bekannten Wort "Dual" verstehen wir 2 bis X Spieler Accounts
    Azaz a "Dual" alatt 2 vagy több játékos értendő.

forrás: http://forum.travian.de/showthread.p...30#post1364330

captainriker
    Legutolsó módosítás captainriker által; dátum: 2009-09-01 11:52.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Calmarius's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    30

Alapértelmezett

Mondjuk ebben a több emberes dologgal annyi a gáz, hogy csak akkor lehet megmondani, hogy tényleg több ember viszi, ha egyszerre van bent az a több. Na de most a többemberes accok kezelői általában megpróbálják elkerülni, hogy egyszerre többen legyen bent, mert abból gondok lesznek. Elég ha csak arra gondolunk, hogy elnyomnál egy építést, és közben valaki átkapcsolja alattad a falut, és akkor máris a másik faluban azon a helyen lévő épületet építed, és ugyanez igaz szinte az összes akcióra, amit a traviban csinálsz.

Legalább is nem tudom elképzelni, hogy hogy detektálják, ha 2-3 ember megbeszéli egymással, hogy mikor van váltás ás lényegében egyszerre csak egy játékos van bent. Sütikben nem nagyon bízhatnak, mert az ff3.5 alapértelmezésben kilépéskor törli őket.

Vagy talán az IE biztonsági réseit kihasználva spywaret töltenek le a felhasználó gépére? Nem hiszem...
    Legutolsó módosítás Calmarius által; dátum: 2009-09-01 12:37.

Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

valamint modosult az egy felhasznalo tobb jatekos resz is, mostantol dual, tehat max 2 ember vihet egy jatekost (nem en talaltam ki)
    most komolyan, ha hárman viszünk egy felhasználót, zárolni fogtok érte?
    mert akkor innentől kezdve a Magyar Travinak itt a vége...
    ---

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Darkman aszonta nem az ő ötlete, vagyis valszeg németéktől származik..max ott is mostanában lesz szabályzatváltás.

Nekem az a kérdésem, hogy a már meglévő akkok amiket többen visznek, azok is büntetve lesznek? vagy csak az ujonnan induló servereken vezetik ezeket be lassanként?

edit: és bizony bizony, németéknél is kinnvan forumos hírben az uj szabályzat, hogy JÖN JÖN JÖN...Szal aki külföldi serverre akart menekülni, annak most összetörtem a terveit asszem.
    http://forum.travian.de/showthread.p...30#post1364330

Nemtom, hogy mi van meg mi nincs benne.annyira nem vok jó németből.Elég sok a kék rész.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-09-01 12:57.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Aug
    kor
    33

Alapértelmezett

örülök hogy a buzaküldös szabály modosult,szerintem igy egész elfogadhato lessz...

hirtelen megállt bennem is az ütö,mert eddig egyedül vagy 1ik haverommal vittük a regeket,de nem birtuk,még ketten is alig tudjuk beosztani a teendöket,és kövi speedre terveztem 1 csapatot 4 emberrel,haver 2 nöci meg én,namost 2 hét volt mire letárgyaltam mindenkivel hogy ki mikor mit fog tenni nagyjábol erre meg itt is változás gyanuja merült fel,remélem ezt nem gondoltátok komolyan,mert igy megint csak rengeteg ember felhagyna a travival...

remélem a német forditás helytállo,és nem lessz gond a 4-5 emberes regekkel

üdv,mindenkinek

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

Na kérem itt a jó magyar átok ismét! Van egy remek játék amit nagyszerűen lehet játszani......külföldi nem agyonszabályozott szervereken.Ám a magyar főokosok mit tesznek? Elkezdik önhatalmúlag szabályozgatni és szépen esik a játékosok száma.Na de ez nem elég ám! Még tovább írogatják át a szabályokat és olyannyira hogy már maguk sem értik. Nagyon okos! Esetleg ha egyszerűbben lehetne kérni mert nem minden játékosnak van ám jogi diplomája.Na meg nem kéthetente kéne módosítgatni hanem egyszer lefektetni és passz.Egy megjegyzés:nem minden magyar szülő áll anyagilag úgy hogy minden gyerek kapjon saját számítógépet.Lásd:közösgép használat.

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Tisztelt DarkMan!

Megkérdezném hogy a blogodon sajnálkozol hogy csökken a létszám akkor miért hozol olyan szabálymódosításokat hogy még jobban csökkenjen?

Én így fordítom a német szabályzatot :

(Ellenőrizte egy német cégnél dolgozó ismerősöm)

A jelszó továbbadása szabálysértés és büntetendő. Kivétel a többes acc.
    Ezek csak akkor engedélyezettek, ha a közös accon belüli játékosoknak nincs további felhasználójuk az adott világban. A játékosok, akik egymást sittelik, vagy közös géphasználatra vannak beírva nem használhatják ugyanazt a jelszót.
    Magyarázat: ez nem változott, mindössze a szabály szintaktikai változtatása, a félreértések elkerülése végett a travianban jól ismert „Dual” szó alatt a 2 –től x számú játékosig terjedő több felhasználós accot értjük
    Legutolsó módosítás dfafan által; dátum: 2009-09-01 13:55.
    df

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: faller Hozzászólás megtekintése
    örülök hogy a buzaküldös szabály modosult,szerintem igy egész elfogadhato lessz...

hirtelen megállt bennem is az ütö,mert eddig egyedül vagy 1ik haverommal vittük a regeket,de nem birtuk,még ketten is alig tudjuk beosztani a teendöket,és kövi speedre terveztem 1 csapatot 4 emberrel,haver 2 nöci meg én,namost 2 hét volt mire letárgyaltam mindenkivel hogy ki mikor mit fog tenni nagyjábol erre meg itt is változás gyanuja merült fel,remélem ezt nem gondoltátok komolyan,mert igy megint csak rengeteg ember felhagyna a travival...

remélem a német forditás helytállo,és nem lessz gond a 4-5 emberes regekkel

üdv,mindenkinek
    4-5 emberes reg... Hajra!
    Maradok a jolbevalt en + esetleg mikor hosszabb idore lelepek 2 helyettes.... felallasban.
    Igy is lehet jatszani, nem kell 5 ember 1 acc-hoz.... kiveve a vegjatekban, amikor jobb ha tobben tudtok figyelni a dolgokra!!!

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett