Oldal 2, Össz.:35 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 346

Téma: Vitaindító az új szabálytervezetről

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

A battlereport nyilánosságra hozásáról szóló rész már ősidők óta a szabályzat részét képezi, és minden külföldi szabályzatban szintúgy megtalálható.Továbbá ez az amivel még soha senkinek sem volt problémája.Legalábbis én Mhs topikban sosem láttam, hogy emiatt írtak volna.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

Hát ezek megint a lustaság következményei.
    Nem a bűnösöket próbálom kiszorítani hanem mindenkit mert az úgy egyszerűbb.
    Egy dolog, sejtem mi az a kiskapu, és meg is rétem mert szabályozni kell
    Na de helyettesnél ellenőrizhető. 14 nap után ha ránéznek akkor látható a szabály szegés.
    Viszont helyettest akkor nem is védhetek, csak ha tudja etetni őket.
    Hogy zajlana egy nagy védés:
    Tisztelt klán mindenki küldjön napi 25 órai búzát mert a védett személy 2 helyettese nem küldhet búzát.
    Ja nem is 25 órai nem mehet, akkor legyen 24 + 1 órai más nyersi.
    Értem már ez profitnövelő megoldás, hogy NPC-t kelljen használni, hát megvan róla a véleményem.
    Csodánál szintén. Rendben ne lehessen akármilyen nyersit. De csak a csodafaluba, és csak búzát lehessen.
    A terveket általában hibás döntés védeni, folyamatosan védeni.

"§2.5. Minden olyan támadás amely helyettes vagy közös gépes játékosok között zajlik, tilos. Ezen opciók kikapcsolása után két nap elteltével lehet támadni az érintetteket."
    Ez is kiszúrás a csoda építőjével szemben.
    Egy terv birtokos általában helyettes a csodában és egy tartalék embernél is, vagy nála egy másik építő. Hisz ha egy ember helyettes a csodában, és a 2. terves embernél akkor láthatja ha gond van. De ő akkor sem az építő sem a terves kincstárát nem rombolhatja le katákkal, ha az ellen támadás megy?
    A tervek járatását ez ellehetetleníti!!!!
    + én is kértem meg helyettesemet már hogy légyszi nálam nincs kata de zúzd már be X, Y falumban X, Y épületet mert nem akarom 20-ról visszabontani.
    Szóval a támadás is lehetne kivételezni, a terv menekítésre.
    És kivételezni ha a támadás nem nyersanyag szerzésre megy, hanem előre megbeszélt akció. Persze ha megy is el nyersi azt vissza kell juttatni!
    Ezt lehetne jelenteni az MH-nek is, hogy kincstár bontás miatt X időben indultam. Vagy X épület bontása miatt.
    Bár ha a választ is meg kell várni akkor reménytelen. Mert az 24 órán belül nem jön. Bocsi, de ez tény...
    Ha gondolod regelj:
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_42456
    Köszi.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Forchalad's Avatar
    Regisztrált
    2007. Apr
    kor
    35

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    Amugy a csodaépítők olyan sokmindenkivel játszanak közösgépről?Én nem voltam csodaépítő, szal csak kérdem, nem ironikusan.Mert sztem az nem lehetetlenít el semmit, ha a két helyettese nem küldhet búzát a csodába.
    Én már építettem csodát és tudom, amikor helyettesként voltam beírva, a legbiztosabb forrásom az volt, ha a saját regemből ki tudtam tölteni a lyukakat, akár a 3 db 1.2 millió magtárkapacitású tápfalumból, akár a távoliakból. Ha nem keresünk kiskapukat a kiskapuk ellen hozott szabályok alól, akkor gyakorlatilag éjszaka halálra ítéljük a csoda védőit, nappal meg indokolatlanul megnehezíjük az építők helyzetét... Erre semmi szükség.
    "A stílus maga az ember." ("Le style, c'est l'homme.")

Comte de Buffon (1707-1783)

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Kedves Darkman!
    Tisztelj meg minket egy elfogadható indoklással!

Kedves H5N1!
    Ha nem építettél még csodát, inkább ne szólj hozzá!

Eddig 2 csodépítés van mögöttem.
    Ha ez a szabály lesz érvényes, akkor kedves Darkman, Neked és tisztelt csapatodnak megköszönöm, hogy leszoktattok a traviszenvedélyemről.
    Puszi
    Niké*

Regisztrált
    2009. Jan

Alapértelmezett

Üdv Mindenkinek!!

Niké és Forchalad véleményével is egyetértek!!!
    Nagyon fontosak a csodaépítésnél a helyettesek, hiszen hozzájuk tud az ember vész esetén belépni, és ha tőlük nem tudja kitölteni a lyukakat, akkor nagyon csúnya éhenhalások lesznek a védők között éjszaka,(hisz a legtöbb ember másnap suliban vagy munkahelyen van) ellenben a támadók így sokkal könnyebben beütik a csodát(kevesebb védő,stb...)Ha ezzel akarjátok izgalmasabbá tenni a végjátékot, akkor szerintem rossz helyen keresgéltek, mert kicsit morálromboló, mikor az ember kitermel magából 50000 védőt, és annak a fele nem is csatában, hanem éhenhalás következtében hal meg...
    Én is azzal a kéréssel fordulok hozzátok, hogy egy elfogadható választ adjatok erre a helyettes búzaküldése szabályra!!!

Előre is köszönöm!!

Red

Regisztrált
    2009. Aug

Alapértelmezett

Nah uj szabalyok.....ujra el kell olvasni oket....

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Pont az ilyen reakciókat akartam elkerülni azzal, hogy odaírtam,hogy hszem nem irónikus..Csupán tisztábban akartam látni.De úgylátszik a többszörös csodaépítők nagyon faxacsávók...kevés vagyok ide.

Forschaldnak kösz a választ.Jó tudni, hogy kivétel is akad.

Nikét darkman2nek érzem, csak a másik oldalt képviseli.No indoklás, csak annyi, hogy ő 2 csodát felépített.Darkman meg mondhatja, hogy ő meg tudja mivel csalnak a játékosok.Ilyen hozzáállás nem vezet sehová.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-09-01 11:29.

Travian Admin otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett valtozas...

toroltem a csodafaluk/ereklyek/stb ellatasat tartalmazo szabalybol a kivetelt
    valamint modosult az egy felhasznalo tobb jatekos resz is, mostantol dual, tehat max 2 ember vihet egy jatekost (nem en talaltam ki)
    There are only 10 types of people in the world:
    Those who understand binary and those who don`t!
    DarkBlog: http://dblog.dark-central.com

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Elnézést H5N1!
    Rád vetítettem ki a dühömet, pedig nem neked szántam!
    Még az utolsó csodaépítést sem tudtam kipihenni, és erre szembesülnöm kell egy ilyen abszurd szabálymódosítással, ami az egész csapat munkáját tenné lehetetlenné.
    Niké*

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: darkman Hozzászólás megtekintése
    valamint modosult az egy felhasznalo tobb jatekos resz is, mostantol dual, tehat max 2 ember vihet egy jatekost (nem en talaltam ki)
    Ez az amire gondolok? Hogyha mondjuk 5 külömböző személynek nincs akkountja az adott szerveren, akkor nem vihetnek együtt 1db felhasználót?

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett