Oldal 4033, Össz.:4046 ElsőElső ... 30333533393339834023403140324033403440354043 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 40.321 től 40.330-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Igaz, megvédene a kezdővédelem... úgy könnyű

Büntetésben
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: brian_l Hozzászólás megtekintése
    Igaz, megvédene a kezdővédelem... úgy könnyű
    Nem izgat a kezdővédelem Az volt a gond a klasszikkal, hogy későn regiztem és cél nélkül

Más téma:

Szeretnék bocsánatot kérni a két admintól a bunkó viselkedésemért. A harag beszélt belőlem. Valóban nem így kell valamit le rendezni hanem kulturált módon.

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: juk Hozzászólás megtekintése
    Nem izgat a kezdővédelem Az volt a gond a klasszikkal, hogy későn regiztem és cél nélkül

Más téma:

Szeretnék bocsánatot kérni a két admintól a bunkó viselkedésemért. A harag beszélt belőlem. Valóban nem így kell valamit le rendezni hanem kulturált módon.
    Rendben, kapsz még egy esélyt.

Felhívom figyelmed, hogy az utolsó esélyt kaptad. A jövőben vagy higgadtan írsz, reagálsz, vagy megint le foglak zárolni.

Nem szeretnénk ezt, jelzésértékkel kapsz most egy utolsó esélyt. Csak rajtad áll élsz e vele.

Saxo

Büntetésben
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: saxo Hozzászólás megtekintése
    Rendben, kapsz még egy esélyt.

Felhívom figyelmed, hogy az utolsó esélyt kaptad. A jövőben vagy higgadtan írsz, reagálsz, vagy megint le foglak zárolni.

Nem szeretnénk ezt, jelzésértékkel kapsz most egy utolsó esélyt. Csak rajtad áll élsz e vele.

Saxo
    Köszönöm igérem vissza fogom magam és mielőtt írnák el számolok 10 ig. Gyakorlatilag tényleg nem rajtatok múlik a dolog hanem a németeken csak az ember már mérges mert bár mi hihetetlen azért 9 éve játszok és valahol szeretem játszani ezt a játékot hisz már rég abba hagytam volna, csak az a gond sok dolog idegesit amit ezek az új verziók behoztak a játékba Például most is egy harci pajzsért csak 150 ezüstöt kaptam az árverésen és ez nagyon elkeserítő De erről nem ti tehetek hanem az újítás. Jó lenne bevezetni azt ha 1000 ezüstöt nem adnak egy bonus tárgyért akkor az kerüljön vissza ahhoz aki kitette árverésre mert mint most is ett az elkeseredés

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Erről azért ne feledkezz meg.

Büntetésben
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kléni Hozzászólás megtekintése
    Erről azért ne feledkezz meg.
    Csak az a gond, hogy itt én vagyok a farkas és ti a juhok

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Rosszul látod.

Büntetésben
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Rosszul látod.
    És szerinted érdekel a véleményed?:P Mert egyáltalán nem. Saxonak tettem igéretet te nem érdekelsz.
    Ha problémád van velem játszuk le a s2ön Pompeius néven vagyok észak nyugaton:P

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Szerintem erre a fórumra pont azért járunk, hogy egymás véleményeit olvasgassuk, hiszen ez a fórumok célja. Ha te kizárólag Saxo-val beszélgetsz, akkor privát üzenetet írj neki. Mellesleg nem kell, hogy érdekeljen a véleményem, mert ahogy azt korábban oly jól megfogalmaztad, minden játékos egyformán fontos, így én is azt írok ide, amit akarok. Azt már meg se említem, hogy nem véleményt írtam, hanem a saját érdekedben figyelmeztettelek arra, hogy a dolgokat egy idő után nem lehet bocsánatkéréssel megoldani. Mivel már megszámlálhatatlan alkalommal eljátszottad azt, amit a történetben a juhász, csodálkozok, hogy még egy esélyt kaptál, illetve remélem, ez alkalommal tényleg utolsó lesz. A helyett pedig, hogy itt utálkozol, és játszod a nagy fiút, aki mindent jól tud, senki hozzá nem szólhat, inkább örülj, hogy van aki még foglalkozik a bajoddal, és visszaszólás helyett tanácsot ad.

Büntetésben
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Szerintem erre a fórumra pont azért járunk, hogy egymás véleményeit olvasgassuk, hiszen ez a fórumok célja. Ha te kizárólag Saxo-val beszélgetsz, akkor privát üzenetet írj neki. Mellesleg nem kell, hogy érdekeljen a véleményem, mert ahogy azt korábban oly jól megfogalmaztad, minden játékos egyformán fontos, így én is azt írok ide, amit akarok. Azt már meg se említem, hogy nem véleményt írtam, hanem a saját érdekedben figyelmeztettelek arra, hogy a dolgokat egy idő után nem lehet bocsánatkéréssel megoldani. Mivel már megszámlálhatatlan alkalommal eljátszottad azt, amit a történetben a juhász, csodálkozok, hogy még egy esélyt kaptál, illetve remélem, ez alkalommal tényleg utolsó lesz. A helyett pedig, hogy itt utálkozol, és játszod a nagy fiút, aki mindent jól tud, senki hozzá nem szólhat, inkább örülj, hogy van aki még foglalkozik a bajoddal, és visszaszólás helyett tanácsot ad.
    És te adsz nekem tanácsot? Még ha Dire wolf vagy Radul vagy a többi remek játékos adna tanácsot meg is fogadnám akiknek max irigységből szólok be de a tudásukat el ismerem de te kléni itt csak mint fórum módi mutatkoztál be eddig játékosként nem szóval mint írtam majd ha 1-1 be legyőzöl valamelyik szerveren adhatsz tanácsot addig csak jót röhögök rajtad Most is úgy állok a selejtező szerveren, hogy kijutok a Fináléra és te hol vagy ott? Szerintem sehol szóval nem köl a tanácsod Saxo adott tanácsot azt megfogadom,már csak azért is mert még a fórum módisághoz is ezer milliószor jóbban ért nálad..

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett