Oldal 4031, Össz.:4046 ElsőElső ... 30313531393139814021402940304031403240334041 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 40.301 től 40.310-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Most komolyan, nehogy már ezt a kevés játékost azzal indokold, hogy az AVG tehet róla!! Nevetséges...

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent tomlovag's Avatar
    Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

De de ők ők tehetnek mindenről a fő mumusok

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Nem létezik/létezett/fog létezni olyan szerver, ahol nincsenek "mumusok", mivel az ellenséget mindig annak tekintjük. De ha még ők is a hibásak, vannak max. 200-an, amit másik 6000 játékos könnyedén felfalhatna.

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kléni Hozzászólás megtekintése
    Nem létezik/létezett/fog létezni olyan szerver, ahol nincsenek "mumusok", mivel az ellenséget mindig annak tekintjük. De ha még ők is a hibásak, vannak max. 200-an, amit másik 6000 játékos könnyedén felfalhatna.
    Ja a banzaiiosokat eddig senki se falta fel Meg probáltam én is meg sok öreg róka még de nekünk se ment Amúgy nincs is baj ezzel mert sokukat becsülők és tisztelek csak a új vezetőjük egy .....:P Nem írom le mert akkor tiltást kapok. Visszasirom a régi időket. Inkább Ford , DAW és Fiz száz milliószor mint a sulivan. nevezetű

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik MassaSami's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep
    kor
    19

Alapértelmezett

Wow,Krytos azaz Cystem tegnapelott fennt volt.
    A Forum a forumozoke es nem a modike!!!!!!!!!!
    "MassaSami azert van h Massat hiresitse"(MassaSami): D

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

AVG lenyomott mindenkit ?! Te rosszul vagy összerakva .... Az, hogy téged kiszedett 1 játékosuk, még nem jelenti azt, hogy az egész szervert szétszedték. Gondolkodj már Csabi... bár neked ez nehezen megy. Majd kapsz egy 10 falus accot megint, aztán keménykedsz, hogy te végigtoltad a szervert izomból...
    Legutolsó módosítás SrNoob által; dátum: 2014-07-27 12:10.

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: SrNoob Hozzászólás megtekintése
    AVG lenyomott mindenkit ?! Te rosszul vagy összerakva .... Az, hogy téged kiszedett 1 játékosuk, még nem jelenti azt, hogy az egész szervert szétszedték. Gondolkodj már Csabi... bár neked ez nehezen megy. Majd kapsz egy 10 falus accot megint, aztán keménykedsz, hogy te végigtoltad a szervert izomból...
    Ember akadj már le rólam mert kezdem már ezt baromira unni. A most véget ért speedet is saját accal nyomtam végig és nem kaptam. A Selejtezőn meg kiköltöztem és a regisztrációs falumat én ajánlottam fel foglalásra cserébe nyersikel támogatott a foglaló szóval a provokálást és a kötekedést is tartsd meg magadnak ember:P Az outlaws meg egy rakás 0 legós emberke ha rájuk gondolsz...

Regisztrált felhasználó sohasem alszik Don [quote]'s Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    24

Alapértelmezett

nezegettem az adatlapokat. H5N1 mostmar rohadt oreg lett, meg kellett allapitanom. Rogton utana azt is, hogy 7 ev alatt en sem fiatalodtam **siros szmajli**

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Don [quote] Hozzászólás megtekintése
    nezegettem az adatlapokat. H5N1 mostmar rohadt oreg lett, meg kellett allapitanom. Rogton utana azt is, hogy 7 ev alatt en sem fiatalodtam **siros szmajli**
    Ha a regisztrációs dátumot nézzük mikor ide a fórumra regiztetek akkor lehet, hogy öregek vagytok de ha a kort ki hány éves akkor szerintem én vagyok a rangidős

37 év

Más téma szerintetek lesz még klasszik szerver? Mert ezt a klasszik speedet jól el szúrtam de szívesen játszanák klasszikon még igaz nem magyaron hanem egy nemzetközi szeron és meg nézném a sok magyar kocka droid ott mit érne el Én meg be kéredzkednék egy külföldi top klánba azt röhögnék,hogy az Annot csapkodja a új klánom

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: tomlovag Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó volt az Anno csak az volt a gond, hogy olyanokat is csapkodtak akik más szervereken velük voltak Tehát én úgy gondolom aljas dolog ha a barátok , régi harcostársak egymást ütik csak azért mert az Anno jól meg lett szervezve és ezt diktálta. Ha jól tudom Mentha bárhol vagy nem támadsz meg barátokat, ismerősöket. Legalábbis ezt tőled hallottam. Ja készülni egy szerverre nehéz amikor ennyire bizonytalan az indulása a szervereknek. Arról volt szó ahogy vége a speednek 2 hét és elindul ezzel szemben még mindig az időpontot se tudja senki
    És ez mi a fenéért lenne gond? Ebben a játékban egyszer szövetségesek vagyunk, máskor pedig két különböző klánban harcolunk. Semmi baj nincs azzal, hogy a volt játékosok egymás ellen játszanak, megmérettetik erejüket, vagy éppen korábbról ismert tagot bontanak vissza. Ilyen alapon ha a családtagjaimmal játszok valami csoportos társasjátékkal, akkor már baj van? Teljesen lényegtelen, hogy ki van a másik oldalon, csak az számít, hogy a játéktudása jobb-e, és ő nyer-e.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett