Oldal 4029, Össz.:4046 ElsőElső ... 30293529392939794019402740284029403040314039 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 40.281 től 40.290-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Akkor mi a probléma? Játszhattál a speeden. Ugye nem azt várod, hogy minden héten induljon egy új szerver, hogy amikor te törölsz valahonnan, vagy éppen véget ér egy, akkor arra regisztrálhass? Ez pont fordítva működik: a szerverek számát a játékosok számához igazítják arányosan. A játékosok 80% amúgy se tud/akar 5 szerveren játszani egyszerre, így ha hetente indulna új, mindegyiken lenne 1000 játékos, akkor pedig azért hisztiznél, mert nincs elég játékos az adott szerveren, akit a nagy tudásoddal legyőzhetsz. A hu1-re, és az európai szerverre még egyáltalán nem késő regisztrálni. A szervereknek pont hogy nincs hamar végül. 250 napos játék a normál szervereknél közel sem mondható rövid időnek. Ezzel szemben amióta visszajöttem, már indult jó néhány új szerver, amire regisztrálhattál volna. Bár kitalálom, hogy van már felhasználód rajtuk? Mert mint ahogy évekkel ezelőtt, most is minden nap itt vagy, ha esik, ha szakad, ha döglesztő kánikula van, de minden szerverre "benézel", a felén meg "komolyan játszol" is. Az tehát nem igaz, hogy nincs lehetőséged új szerverekre regisztrálni. Csak akarni kell.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: tomlovag Hozzászólás megtekintése
    De ha már ennyire mesélni van kedved meséld el ki törölt a haverjával szégyenszemre mikor a Kaptár elverte a popsijukat?: Ja te meg a Falja cimbid
    Arra a szerverre gondolsz, ahol a Kaptár és a Neo háromégtájas szövetséget hozott össze (a három darab klánunk, nagyjából 200 emberünk ellen), ha jól emlékszem, kb. 14 klánnal, majd akkor töröltünk a top20-ból, mikor 90. szintű csodánál az előbbi háromégtájas szövetség elkezdte önmagát bontogatni? Igen, szégyenszemre töröltünk, mi a győzelemért játszunk, az, hogy néhány ellenfél ehhez csak úgy tud igazodni, hogy masszív túlerővel próbálja megerőszakolni a játékot, már nem a mi dolgunk, értelmetlen volt maradni.

Persze a törlésekről te is tudnál mesélni, egy szerveren képes vagy 10-15 felhasználóval is felbukkanni, majd a játékot "örökre abbahagyni".

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Egyébként szerintem a sajtos palacsinta a legjobb. Te melyiket szeretitek?

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent tomlovag's Avatar
    Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Dire de én nem is fényezem magam. Azonkivűl a 9 év alatt rengeteg klánba iszonyat sok játékost segítettem védővel és nyersivel is. Szóval nem kell az a duma ki a jóbb és ki a rosszabb. Lényeg voltam nyerő szövetségben is és vesztesben is. Csatáztam az igazán nagyokkal is a régi klasszik speedeken és ez a lényeg. Az, hogy saját csodát nem építettem még nem is nagyon érdekel nem akarok saját csodát építeni de például elsők között voltam akik a legjobb támogatói voltak sbi85 csodájának az első s3on
    Amúgy a mazsolás-túrós palacsintát és a csoki pudingost imádom a legjobban

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Ja Amúgy díre nem is tudom a s5ön ki van giga szövetségben szóval a te szádból érdekes,hogy leszólod a Kaptár 3 égtája szövijét amikor te olyan szövibe vagy ami vagy 20 klánból áll

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik MassaSami's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep
    kor
    19

Alapértelmezett

Abba a háromégtájas szövibe én is benne voltam még.
    A Forum a forumozoke es nem a modike!!!!!!!!!!
    "MassaSami azert van h Massat hiresitse"(MassaSami): D

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Csabi, elfelejtettél számolni?

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dire Wolf Hozzászólás megtekintése
    Csabi, elfelejtettél számolni?
    Jó 12 nem 20

Ja és a most végetért speedet 8 faluval klán nélkül zártam talpon állva és senkinek nem lettem a farmja , sőt a Erdély területén voltam szóval nem kéne leszólni, hogy nem tudok játszani. És azért volt csak 8 falu mert nem akartam többet. De simán meg lett volna a 25 falu is:P Szóval ennyit arról ki tud játszani...
    Legutolsó módosítás tomlovag által; dátum: 2014-07-20 11:22.

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Meddig tépitek még egymás haját?

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Én is szívesebben beszélnék a palacsinta evésről meg a sör majálisokról de Dire az aki le néz állandóan

Díre gyere a speci szerverre dajkapok néven vagyok azt mutasd meg ,hogy hogy kell ott játszani Egye fene szívesen lejátszom 1-1 be veled

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett