Oldal 4002, Össz.:4046 ElsőElső ... 30023502390239523992400040014002400340044012 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 40.011 től 40.020-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    28

Alapértelmezett

Hát, alapvetés, hogy a komoly kémes faluknak feltétlenül germánoknál kell lennie (búzafogyasztás), szóval ha római vagy gall védő vagy, akkor nem kell többezer darabokat legyártani, mert amelyik falu nincs komolyan kémekkel bevédve, azt kémes ereklyével úgyis ki fogják kémlelni.
    Addig szerintem párszáz darab bőven elég, lehetőleg egy faluból, mivel a kémek fegyverfejlesztése javítja a kémek elleni védelmüket, illetve a kémleléseik hatékonyságát.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Tesék kedves emberek újabb rakás ember egész pontosan 4 klánnyi távozik a Travián világáról a s4 miatt

Feladó:
    xy
    Tárgy:
    RE: üdv
    Elküldve:
    ma 17:51
    szia Csabi!
    körbedobhatom, de nem hiszem, lenne bárki is, akinek maradt még egy csepp kedve
    az apeh és a tökömtudja hány klán szövetsége ledarált itt mindenkit, ez nem játék, hanem egy aljas valami...
    nem hiszem, hogy valaha is travizni fogok
    sok szép emlék van mögöttem, de ez a gennyes szerver mindent elrontott..
    itt nem bajtársias harc megy, mi nemsokára teljesen eltűnünk, max végigmalmozzák a szervert a "győztesek"
    puszillak: xy
    Ha úgyérzed ölnöd kell fogj egy kalasnyikovot és tegyél rendet.

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

30 klánból álló giga szövi rém úralma gratulálok Darkman na ez a Tragédia látod, és ez még csak a kezdet:P 1 évet se adok azt maradnak csak a kis haverjaitok azt egymást támadgathatják Ennyi

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Lehet, hogy hülyének leszek titulálva, de akkor sem értem. Mi köze ehhez Darkman-nak? Félre ne értsd. És nem beleszólni akarok. Csak nem értek.

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Csak annyi ,hogy állitólag egy adott klánnak 3 szövetségese lehet de a mostani s4en például egyik oldalon egy egész szerver a másikon meg 4 darab klán áll egymással szembe. Ha csak 3 szövi lehet akkor hogy a jó fenébe ,hogy egy egész szerver ver 4 klánt? Mert be van állitva állitólag az újverzió tiltja a gerinctelen dolgokatNo meg mint mondtam adminok és Multik játszanak
    a kis haverokat segitve:P

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

A speedet kihagyom, mert elegem lett. Az utóbbin olyan dolgok történtek, hogy nincs hozzá kedvem. Azokkal paktált le az egyik klán, akik eddig nagy ellenfeleik voltak...és sorolhatnám. Egyesek miket képesek megtenni a céljaik elérése érdekében...

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: afgán Hozzászólás megtekintése
    Ha csak 3 szövi lehet akkor hogy a jó fenébe ,hogy egy egész szerver ver 4 klánt?
    Ez már a bevezetésekor sem ért semmit. Ha alacsony a játékosszám, több klán kell, hogy összefogjon hogy elegendő védőt tudjanak a csoda alá összehozni. Ez nem csalás, csak túlélés. Ezt már az első T4-es szerveren sem vette figyelembe senki, és nem is tulajdonított nagy szerepet ennek. Gigaszövik voltak, vannak, és lesznek, de nem ezen múlik, hogy ki mennyire tudja élvezni a játékot. Én előző s2-n 3 hónapig klán nélkül tengődtem, sokkal izgalmasabb, és szabadabb így. Nincs adó, nincs védő, se búzakéregetés, csak a játék.

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Lord Weed Hozzászólás megtekintése
    Ez már a bevezetésekor sem ért semmit. Ha alacsony a játékosszám, több klán kell, hogy összefogjon hogy elegendő védőt tudjanak a csoda alá összehozni. Ez nem csalás, csak túlélés. Ezt már az első T4-es szerveren sem vette figyelembe senki, és nem is tulajdonított nagy szerepet ennek. Gigaszövik voltak, vannak, és lesznek, de nem ezen múlik, hogy ki mennyire tudja élvezni a játékot. Én előző s2-n 3 hónapig klán nélkül tengődtem, sokkal izgalmasabb, és szabadabb így. Nincs adó, nincs védő, se búzakéregetés, csak a játék.
    Hát igen meg a s5ön ti is az egész szerverrel bratyiztatok a Hangyák ellen igen...

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Az s7 258. napját éli. Türelmes emberek

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: secret65 Hozzászólás megtekintése
    Az s7 258. napját éli. Türelmes emberek
    Ja ahogy meg lenne a 97dik színt mindig jön egy csoda űtő Szegény Kaptár

Ja igen Dire wolfék tehetnek a s7 elhúzásáról

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett