Oldal 4001, Össz.:4046 ElsőElső ... 30013501390139513991399940004001400240034011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 40.001 től 40.010-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

secret tudom én mindig rinyálok meg én vagyok a 0 ember meg hasonlók de nekem se tetszik ami itt ebbe a játékba megy
    Tudod itt van egy nagy baráti társaság és ha ők rá mennek egy adott szerverre akkor te hivhatsz bármilyen jó klánt vagy szövetséget ti lesztek a gyengébbek. Ami a mostani s4en megy az vicc 30 klánból álló szövetség alázz egy két klánból álló baráti társaságot és ráadásul még szapulják is azt a két szerencsétlen klánt. És miért? Mert ők nem akarnak nyalizni az ama bizonyos baráti giga társaságnak akik már állandóan úralják az összes szervert. Ahogy látom jó formán már csak ők maradnak és aki valamit is el akar érni ebbe a játékba az el menekül külföldi szerverekre Persze tudom én mindig rinyálok meg siránkozok de tudod barátom én is el szeretnék érni valamit de itt a magyar szervereken nem lehet.
    Ha úgyérzed ölnöd kell fogj egy kalasnyikovot és tegyél rendet.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Ezt már másoktól is hallottam, hogy inkább külföldi szerveren folytatják. A legutóbbi speeden nem volt olyan egyszerű a csodaépítők feladata, mint az előtte lévőknek. A legutóbbi az nov.19.-én indult, ha jól emlékszem. Még csak 3 speeden, és a TT2012 magyar kvalis szerverén játszottam, előtte az s5-ön, tehát nem sok tapasztalatom van, de ami van, abból nem minden pozitív.

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Én se a játék miatt rinyálok. Mert ha jobb a másik játékos akkor oké széttszed no de az összes szerveren mindig ugyanazok az arcok nyernek állandóan? Ez nem furcsa? Olyan nincs hogy mindig mindenkit le tudnak verni. Nekem sincs rá bizonyitékom de én is azt mondom itt akiknek joga van a bizonyos dolgokhoz azok keze tuti bele nyúl a dolgokba a haverjaik érdekébe!!!

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Ez így igaz. És ez már nem játék. Ami állítólag fejlesztő hatású...de ebben már nem hiszek.

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Secret figyeled a naptárt. Elöször 13-a volt szerver indulás majd 15-ére magyarázták, most már 18-án indulnak egységesen a bajnoki szerverek!!! Ez egyre jobb lesz És az ereklyék se jönnek időbe a Natarok se mindig megy a kavarás És ha reklamálni mersz jön kléni és bannol a fórumról a játékba meg a korupt Mhk. Darkmant meg semmi se érdekli írunk neki egy emailt még annyira se tisztel meg, hogy válaszra méltasson. Szóval vicc ez az egész. Mondom a kis barátaikat segitik nekik mindig jó legyen. Ilyen Dire wolf, Meg Lord Weedek nek mindent meg adnak

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

A német nem tudhatta, hogy mikor van ünnep, de ez nem mentesíti őket.

A fórum vezetőivel semmi bajom. Ez olyan, mintha az újság kihordóját szidnám a hírek miatt.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    28

Alapértelmezett

Hah, igen, mi mindent megkapunk, csak azért, mint az általános iskolában, pofára osztályozzák a népet a fórumokon.

A 15-ei indulás elcsúsztatása szerintem nem olyan nagy gáz, nem várható el, hogy valaki egy nemzeti ünnepen dolgozzon. Volt már hasonlóra példa ereklyékkel és építési tervekkel is.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: afgán Hozzászólás megtekintése
    Mondom a kis barátaikat segitik nekik mindig jó legyen. Ilyen Dire wolf, Meg Lord Weedek nek mindent meg adnak
    Igen, a való életben is szponzorál a Travian Games Gmbh, Darkmant pedig több éve zsarolom, és ha nincs meg a hét / 600 arany bónusz egy szerveren, akkor bizony megy a telefon a fejeseknek.
    Így megy ez.

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Lord Weed Hozzászólás megtekintése
    Igen, a való életben is szponzorál a Travian Games Gmbh, Darkmant pedig több éve zsarolom, és ha nincs meg a hét / 600 arany bónusz egy szerveren, akkor bizony megy a telefon a fejeseknek.
    Így megy ez.
    Úgy megy ez, hogy állandóan bepofázol weed már nagyon kezdem unni. Mert kléni kicsi kedvece vagy csak azért teheted meg te kis gyáva köcsög. Foglalkozzál anyádal annak ugassál az lehet őrül neki. Egyszerüen elegem van belöletek. Meg ebböl a fos szar trágya játékból is ahol ilyen szar alakok beszologatnak az embernek.Dugjátok fel magatoknak ezt a szar csicsa trágya szarságot.

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Kémekből mennyit érdemes gyártani?

Olyan germán támadót keresek, akinek római védőket gyártanék a speed szerveren.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett