Oldal 3975, Össz.:4046 ElsőElső ... 297534753875392539653973397439753976397739854025 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 39.741 től 39.750-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Élelemhiány..először építs egy...
    Hősök házát érdemes építeni mindegyikbe. Kincstárat is építettem, de csak egyesre. Jó tudni, kinél mi van. (Az egyedi kémes és az egyedi építőmester ereklyét ki birtokolja.)

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent csiziati's Avatar
    Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: secret65 Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Miért kell állandóan, és mindenért morogni?
    Nem kötelező játszani. Nem tökéletes minden, mint ahogy máshol sem.

Nemrég oázist akartam foglaltatni hősömmel. Régi jó szokás szerint támogatásba küldtem. Nem találtam a hőst. Végül rájöttem, a hős áthelyezése négyzetbe kellett volna a pipa, és úgy a másik falu lesz otthona.
    Ezt az újítást nem értem. Azt még nem figyeltem, ha pl. nyersit is termel a hős, és támogatásba küldöm másik falumba, akkor ahonnan küldtem, abba termeli a nyersanyagot? Mert ha igen, akkor van értelme az újításnak.Ha mégsem, akkor miért változtattak?
    Mondjuk azért mert ne mindig az admin,ne mindig a németeknek,ne mindig kléninek legyeb már igaza és ne mindig nekik legyen már minden klassz. Meg lehet nézni évek ota már mindig ugyanazoknak jó csak a többiek meg nyüglüdnek! Igen is morgok

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Morogj.

Én játszani jöttem, és nem engedem, hogy elvegyék a kedvem. Se MH, se szomszéd, se más.

Klénivel meg nem vitatkozom. Mert...

Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Morogj.

Én játszani jöttem, és nem engedem, hogy elvegyék a kedvem. Se MH, se szomszéd, se más.

Klénivel meg nem vitatkozom. Mert...
    Jó játékot sok sikert.Én abba hagyom a Traviánt

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Ne hagyd abba. A TT2012-n az accot ketten vittük. Volt egy mélypont, amit úgy éltem meg, mint Te. Társamnak mondtam, nem folytatom. Mikor törlésre tette, észhez tértem. A sok beleölt éjjel, nappal, és nem szégyellem, hogy még a könnyeim is benne voltak........azt töröljük, amit annyira szeretek? A szabályok a játékban és az életben, sosem olyanok, hogy mindenkinek megfeleljenek.

Inkább maradj és morogj. Kérlek.

Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Ne hagyd abba. A TT2012-n az accot ketten vittük. Volt egy mélypont, amit úgy éltem meg, mint Te. Társamnak mondtam, nem folytatom. Mikor törlésre tette, észhez tértem. A sok beleölt éjjel, nappal, és nem szégyellem, hogy még a könnyeim is benne voltak........azt töröljük, amit annyira szeretek? A szabályok a játékban és az életben, sosem olyanok, hogy mindenkinek megfeleljenek.

Inkább maradj és morogj. Kérlek.
    Hát ez az végig nyerésre áll a szövetséged a top rabló támadó pontokba is és a csodaépitésnél fordul a dolog ez iszonyat el keseriti az embert.S10en a Klingonba voltam a szövetségünk messze menőleg végig jobb volt mint a WHD-sek erre a végjátékba a Hősők kláncsalád a WHD-mellé állt,nekünk zömmel támadó seregeink voltak a csodáinkat 0ázták

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2012. Apr

Alapértelmezett

Mindenhol ez van, nálunk MH zárolta a szövetségi vezetőinket MICSODA VÉLETLEN ESET...
    Remélem, ha majd megyek a kész seregemmel ütni, engem is zárolnak, nehogy beérjen a favorizált szövetség emberéhez.. bontani.... és valamikor hajnalban feloldani, hogy éhen haljon reggelre
    Kód:
    kléni ezt ne töröld ki, mert elég ideges vagyok!
    Legutolsó módosítás Krend által; dátum: 2012-05-12 09:26.

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

A csodaépítőnket zárolta az MH, és hajnalba oldotta........védők ezrei haltak meg. Az MH-t elbocsátották.
    Ha jól emlékszem 81-es volt a csodánk, mikor ..........de akkor is érdemes volt játszani az Exodus*-ba mert jó csapat volt. A nemzetközin is együtt játszunk.

Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

A csodaépítőnket zárolta az MH, és hajnalba oldotta........védők ezrei haltak meg. Az MH-t elbocsátották.
    Ha jól emlékszem 81-es volt a csodánk, mikor ..........de akkor is érdemes volt játszani az Exodus*-ba mert jó csapat volt. A nemzetközin is együtt játszunk.
    Ja a játék öröméért játszokmár én is ütöm a környékemet azért regizek,a harcokért a csoda meg nem érdekell.Nem fogok görcsölni, egy végjátékba se többet.

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Most a speed3 csillapítja a megvonási tüneteimet.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett