Oldal 3971, Össz.:4046 ElsőElső ... 297134713871392139613969397039713972397339814021 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 39.701 től 39.710-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2012. Apr

Alapértelmezett

COMBOPOST
    De amúgy vicces, most is 7en olvassák a témát, de egyiknek se jutna eszébe hozzászólni valamit

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent csiziati's Avatar
    Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Krend Hozzászólás megtekintése
    COMBOPOST
    De amúgy vicces, most is 7en olvassák a témát, de egyiknek se jutna eszébe hozzászólni valamit
    Jobb is ha nem szólnak hozzá

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    29

Alapértelmezett

Itt nem azzal van baj, hogy alapvetően nincs igény az aktivitásra - én is valahogy idetaláltam -, de mikor offtopicban minden második fikázzuk klénit és amúgy is béna az egész rendszer oldalra jut egy olyan, amin valami értelmeset is lehet olvasni, akkor én is elgondolkodok, hogy ugyan, miért szivatom magam azzal, hogy egyáltalán megpróbáljam ezt a sok baromságot elolvasni?

Multi- és kémaccok pedig mindenütt vannak. Ha multigyanús egy játékos, jelentsd az MH-nak, a kémek gyakorlatilag szabályosan működnek - már ha nem társul multival a dolog -, ilyenkor reménykedj abban, hogy legalább a búzát és a védőket rendesen küldi. :P

A szürke zóna mellett/zónában pedig vicces, második szerverem, hogy ott éldegélek, mint hal a vízben, a legnagyobb probléma csupán annyi, hogy nem kicsit messzire kell menni a jó farmokért. (Zárójelben jegyzem még meg, hogy mindezek mellett 9 órára vagyok katapultokkal a legközelebbi gyorsítóval sem rendelkező ellentől, szóval azért vannak hátrányok is bőven. )

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2012. Apr

Alapértelmezett

Jah bent nem hátrány, ha nem vagy szívbajos De legalább neked is 1 köpésre vannak ők, akár egy keresztbetámadás is mehet, akkor az ő serege is éhenhal

Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dire Wolf Hozzászólás megtekintése
    Itt nem azzal van baj, hogy alapvetően nincs igény az aktivitásra - én is valahogy idetaláltam -, de mikor offtopicban minden második fikázzuk klénit és amúgy is béna az egész rendszer oldalra jut egy olyan, amin valami értelmeset is lehet olvasni, akkor én is elgondolkodok, hogy ugyan, miért szivatom magam azzal, hogy egyáltalán megpróbáljam ezt a sok baromságot elolvasni?

Multi- és kémaccok pedig mindenütt vannak. Ha multigyanús egy játékos, jelentsd az MH-nak, a kémek gyakorlatilag szabályosan működnek - már ha nem társul multival a dolog -, ilyenkor reménykedj abban, hogy legalább a búzát és a védőket rendesen küldi. :P

A szürke zóna mellett/zónában pedig vicces, második szerverem, hogy ott éldegélek, mint hal a vízben, a legnagyobb probléma csupán annyi, hogy nem kicsit messzire kell menni a jó farmokért. (Zárójelben jegyzem még meg, hogy mindezek mellett 9 órára vagyok katapultokkal a legközelebbi gyorsítóval sem rendelkező ellentől, szóval azért vannak hátrányok is bőven. )
    Pedig kellene erről beszélni Az Admin nem törődik elégé a dolgokkal a Módik és Mh-k nak elég szabad póráz van adva, a játékban nincs semmi plusz dolog, extra dolog semmi kedvezés a játékosoknak És mindezek tetejére jön a velős válasz ha nem tetszik mind ez nem kötelező játszani Ahelyett,hogy azt írnák, igen valóban elkéne gondolkodni,hogy közel 3 év alatt miért is csökkent a játékosok száma kb 75 %-al kevesebbre

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Egy termék elétciklusában van olyan, h hanyatlás...nem feltétlen a gyártó hibája. A Travi régi játék, tény h többet lehetne érte tenni.

Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Guenther Hozzászólás megtekintése
    Egy termék elétciklusában van olyan, h hanyatlás...nem feltétlen a gyártó hibája. A Travi régi játék, tény h többet lehetne érte tenni.
    Voltak próbálkozások verseny szerver és mikulás szerver, aztán az a tábor ami állítólag jelentkező hiányába kudarcba fulladt ez mind mind rossz hozzá állás és rossz szervezés és rossz kivitelezés miatt csődölt be szerintem

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Tegnap a speed3-on kaptam olyan gyalázkodó levelet, hogy feljelentettem a játékost.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

És ezzel most mi mit kezdjünk? Vannak ilyen játékosok, ezt kell tenni.

Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: secret65 Hozzászólás megtekintése
    Tegnap a speed3-on kaptam olyan gyalázkodó levelet, hogy feljelentettem a játékost.
    Ha felnyomod azzal csak neked lesz rosszabb Bontja és bünteti a Mh esetleg zárólja és egy farmal kevesebb, de te tudod

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett