Oldal 3970, Össz.:4046 ElsőElső ... 297034703870392039603968396939703971397239804020 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 39.691 től 39.700-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó sohasem alszik Don [quote]'s Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Azt fogom tenni, gyakorolni. Pl itt. ( művészi megnyilvánulás gyakorlásának lépései: 1: művészi megnyilvánulni 2: a visszajelzéseket fogadni => ez a hely tökéletes, leszámítva az itt tartózkodó _műértők_ arányát )
    © d [Q]

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Amennyiben hárman vagyunk jelen, és ketten nem veled értünk egyet, akkor azt nem hiszem meggyőző bizonyítéknak az igazságod mellett, kléni. Találj ki valami mást ( bele fogsz futni a tények bebizonyíthatatlanságának problémájába, ezáltal a tény tény voltának definíciójába ) Hajrá.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Ebben a pillanatban épp egyedül vagyok belejentkezve a fórumra, tehát mégis csak igaz az állításom

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Legyen. Néha többen adnak neked igazat, néha meg nem, ugyanabban a kérdésben. Mivel a (valami) igazságtartalma időben konstans, a neked igazat adók aránya meg nem, ezért semmiképp sem lehet a kettő közt lineáris kapcsolat. Nemdebár? Valami mást kéne keresned, ami igazolja a (valami)-t.
    © d [Q]

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent csiziati's Avatar
    Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kléni Hozzászólás megtekintése
    Ebben a pillanatban épp egyedül vagyok belejentkezve a fórumra, tehát mégis csak igaz az állításom
    És kik azok a többen kléni? A barátaid? Azok biztos neked adnak igazat, de ha megkérdeznénk az összes fórumozót és játékost , akkor is a te pártodat fogók lennének többen? Lehet de nem biztos

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2012. Apr

Alapértelmezett

csizati
    Vegyél fel skypen: Krendrian (Krend) és akkor dumálunk s1ről (már konkrét kezdő taktikám van a szövetség elkezdéséhez), sajnos kitörlődött az ezelőtti beszélgetésünk ( VALAHOGY) ,de offtopicból csak nem fog eltűnni.

Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Krend Hozzászólás megtekintése
    csizati
    Vegyél fel skypen: Krendrian (Krend) és akkor dumálunk s1ről (már konkrét kezdő taktikám van a szövetség elkezdéséhez), sajnos kitörlődött az ezelőtti beszélgetésünk ( VALAHOGY) ,de offtopicból csak nem fog eltűnni.
    Szia bocsi kicsit zűrös a hetem , de ígérem felmegyek holnap 6-7 körül a skypra Szerintem kléni törölte mert nem oda illő topikba beszélgetünk

Regisztrált
    2012. Apr

Alapértelmezett

Kaptam 2 nap bant is rá amikor szóltam érte, ha mindent töröl egy inaktív fórumról akkor még inkább kihalt lesz, voltam én is moderátor egy fórumon, "kissé" többen használták, de ez a fórum se volt mindig ilyen ahogy a több ezer hszből látszik, mi történt? Valami update hónapokon át?

Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Krend Hozzászólás megtekintése
    Kaptam 2 nap bant is rá amikor szóltam érte, ha mindent töröl egy inaktív fórumról akkor még inkább kihalt lesz, voltam én is moderátor egy fórumon, "kissé" többen használták, de ez a fórum se volt mindig ilyen ahogy a több ezer hszből látszik, mi történt? Valami update hónapokon át?
    Én is voltam moderátor , sőt Admin is voltam egy másik játékba, azért merek klénivel vitatkozni a fórumon mit szabad és mit nem dolgokról
    Egyébként csak megjegyzem szomorú vagyok, hogy ilyen kevesen vagyunk játékosok, mert így kevés szerver van.
    Jó lenne csalni játékosokat ,hogy a régi kedves szervereket is el lehessen inditani. Mondjuk azért is jó lenne mert elszúrtam a x2-öt is meg a speedet is és így jelenleg a s1 lesz a vigasztalódás. Hiába a régi öreg rókákat nagyon nehéz túlszárnyalni már

Regisztrált
    2012. Apr

Alapértelmezett

Vigasztalódni akarok én is, mert s2 egy darab fos, tele van kém accokkal a szövetségünk... nem részletezem, de érdekes, hogy egyes inaktív tagokra még fake se ment amikor búzát bontottak minden 2. embernél szóval nagy a hátrány :P
    Izgulok, hogy jó helyre tesz-e majd le a "random generátor" jó kívülre tegyen,el attól a randa natar zóna közeléből búzaoázisok közelébe de ha betesz a szürke szájába, akkor az első leszek, aki bent tesz le falut a natarokhoz...

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett