Oldal 3929, Össz.:4046 ElsőElső ... 2929342938293879391939273928392939303931393939794029 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 39.281 től 39.290-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    28

Alapértelmezett

Azért egy világhírű zongoravirtuózt Bartókkal vagy Kodály Zoltánnal összehasonlítani elég furcsa, főleg, ha hajlandó vagy figyelembe venni a munkásságukat, amit szerintem nem tettél meg. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy a sör jobb, mint az almás pite, pedig azon kívül, hogy elfogyasztod őket, semmi közük nincs egymáshoz.

galator, valamelyik hozzászólásodban azt állítottad, hogy művelt vagy. Mit gondolsz, a helyesírás nem tartozik hozzá az alapműveltséghez? Másrészt pedig, csak azért, mert szórakozni járok ide, még nem írok úgy, mint egy tanyasi analfabéta. :-]

Regisztrált felhasználó már tud valamit Mázli's Avatar
    Regisztrált
    2010. Apr

Alapértelmezett

Csak én jöttem rá rögtön, hogy kicsoda pulykatojás?

Imádom Lisztet, különös tekintettel a Magyar rapszódiára és a Szerelmi álmok című gyönyörű darabjára.
    Viszont vele összehasonlítani Kodályt vagy Bartókot kissé nagyon fura.
    Ez olyan lenne mintha a nagyi rétesét hasonlítanád a boltihoz.
    Jó, jó de mégsem az igazi. Ezzel nem akarom leszólni Kodályt vagy Bartókot. Értékes munkát végeztek, de nem azt amit Liszt.

Ami a helyesírást illeti: nem azért írok helyesen, mert különben rám szólnak, hanem azért mert tisztelem annyira az anyanyelvemet, hogy vigyázok rá mind kimondva, mind írás formájában. És ez nem jelenti azt, hogy én sosem hibázom. Mindenkivel előfordul, hogy figyelmetlen, de azért ne legyünk még büszkék is rá!

A Firefox alapból aláhúzza a hibákat. Legalább a szép piros vonalkákat illő lenne észrevenni és utána nézni vajh' miért is színez ez nekünk?!
    jövőd még nincsen, a múltad már nem kell

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Érdekes egyébként, hogy az osztrákok is sajátjukként tisztelik. Nem arról van szó, hogy tagadnák magyar származását, nem vitatják, hanem Lisztet fontos események, évek kötötték Ausztriához. Tanult pl Bécsben is, és rengeteg hangversenyt is tartott az osztrák fővárosban.
    Nem csak ismert, de népszerű zeneszerző is az osztrákok között.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Dr. House's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun
    kor
    35

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: pujkatojas Hozzászólás megtekintése
    Szép napot mindenkinek.üdv Deák Csaba alias galator
    Azt a ro**dt eget! Őszintén mondom, hogy ilyen elszánt embert még keveset láttam mint te.
    Valamint, ugye nem akarsz a betegségekkel versenyezni? Ezeket nem lehet összehasonlítani, mind a kettő nagyon szörnyű dolog. Egyébként amit a zeneszerzőkről írtál, azt már vegyük úgy, hogy az én nevemben reagált rá Dire Wolf.

Quote Eredetileg írta: horolo1.2 Hozzászólás megtekintése
    meg úgy általában mindenkitől, aki hisz a kollektív bűnösségben. Így jártál.
    A hozzászólásodnak sem ezt a részét nem értem,
    Másrészről az iszonyatos hungarizmust ( amit persze te döntesz el, hogy mi számít annak, kimás? ) kezdhetnéd a helyesírás gyakorlásával. Pl: http://hu.wikisource.org/wiki/A_magy....C3.ADt.C3.A1s
    ( az idézőjeleidért meg már csak zárójelben írok. HA nincs időd minden alkalomkor, amikor használni akarod őket sc/kb 4 másodpercet azzal tölteni, hogy kikopizod őket, akkor kapcsold ki a Lisztet, és szállj magadba. ( vagy tanítsd meg a grízlimajmodat, ahogy én tettem a sajátommal, miután meguntam, hogy már sokszázadikra keresek rá a gugliban az idézőjelre ) )
    sem ezt!
    "Én már csak ilyen vagyok. Hiszek az emberekben. Nem vagyok cinikus és nem célozgatok aljas módon. Inkább hiszem, hogy jó az ember. Maximum újra meg újra csalódok bennük..."

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik rockerboci's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct
    kor
    27

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. House Hozzászólás megtekintése
    Hol vagy Rockerboci?
    Szombaton én is ezt kérdeztem. Nyíregyházán az intenzíven keltem fel. Pénz nélkül. Vonaton 10 rongyra megszekszualizáltak, plusz várom a rendőrségi bírságot. Jó buli volt.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kutya's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

http://www.travian.hu/gold.php?c=176f7d-hu1-85306c
    Valakinek ingyen 19 arany? Csak egyszer lehet felhasználni, szóval a leggyorsabb kapja meg!

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Ahogy látom, én voltam az első. Nem hittem volna, hogy engedi aktiválni, gondoltam jelszót kér vagy ilyen... Viszont jól jött, épp nem volt aranyunk.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Dr. House's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun
    kor
    35

Alapértelmezett

Távolítsd el a linket, mert látom Kléniék falvának nevét.
    "Én már csak ilyen vagyok. Hiszek az emberekben. Nem vagyok cinikus és nem célozgatok aljas módon. Inkább hiszem, hogy jó az ember. Maximum újra meg újra csalódok bennük..."

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. Feb

Alapértelmezett

Nem látod.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: horolo1.2 Hozzászólás megtekintése
    Nem látod.
    Arany áthozat
    Az ehhez a linkhez tartozó arany már átutalásra került Madárkalitka felhasználónak a s3.travian.hu világba.
    A falut tényleg nem látod

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett