Oldal 3922, Össz.:4046 ElsőElső ... 2922342238223872391239203921392239233924393239724022 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 39.211 től 39.220-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. House Hozzászólás megtekintése

Szerinted az alábbiak közül mikor indul el?
    a, még a héten elindul
    b, a jövő héten indul
    c, utána indul, de nem novemberben
    d, november első felében
    e, november második felében
    f, decemberben
    g, jövőre
    h, soha nem indul el
    i, már elindult
    Ide kellett volna még írni, hogy csak egy válasz jelölhetö meg és nincs semmiféle Joker. Mert még a végén elkezdenek itt tippelgetni
    Joys the real

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Csabinak meg: komolyan megírom neked a levelet németül és még azt is megmondom melyik német email címre kell küldeni, hogy választ is kapj, mert marhára kiváncsi lennék rá

Halkan megjegyzem, hogy nem ellenségeskedésböl bárkivel (Klénivel sem) szemben, pusztán érdekelne mennyire foglalkoznának a németek ilyesmivel
    Joys the real

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte galator's Avatar
    Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Én meg csak hülyültem Egyáltalán nem fogok irni senkinek se levelet. Felölem azt csinálnak, amit akarnak, had csinálják ha kléninek és Günthernek ez okoz örömet, hogy akit utálnak azt bannolják, meg törlik a Hszeit akkor csinálják egészségükre.
    Úgy vagyok ezzel az egészel, hogy ez csak egy csicska játék és nem fogom idegesiteni magam miatta Örök bant úgyse kapok mert ha akart volna Darkman már kitiltott volna ,de tudja, nem vagyok rossz ember, csak hülye, és a hülye úgyse gondolkodik logikusan A játék is azért nem megy mert hülye vagyok a stratégiákhoz. Igy 35 évesen túlélve egy olyan betegséget amibe mások simán belehalnak én csak meghülyültem töle A matek és a hyelesirás sose ment mert hülye vagyok, ez van De anyám apám meg a csajom igy is szeret, és híres vagyok mint Travián celeb. Egyik játékos irta jól meg ha játszani nem is tudsz de marha nagy bohoc vagy és szegény lenne nélküled a Travián, tehát valahol én is viszek egy kis szint ebbe a játékba. Amúgy sok mindenhez értek de a Travihoz hülye vagyok ez van De még is szeretem valamiért a szép színes épületekért, a legozásért, a T4es hős kalandozásért, más meg nem érdekell.Ja meg van pár ember akit kedvelek,ennyi.
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik rockerboci's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Ma megvívtuk a szerver legnagyobb harcát. Sereg fele halott, hős halott. Na nem baj, inkább mi verjük a teutonos srácokat, mint fordítva. :P Jók ezek a buzgányosok. Ez hiányzott nekem.

Regisztrált felhasználó már tud valamit Mázli's Avatar
    Regisztrált
    2010. Apr

Alapértelmezett

Látom a helyzet minden égtájon változatlan.

Kivételt képez ez alól, hogy most már tudjuk: október 24.-én indul a speed.
    És ez nagyon jó.
    Ugyanis nem leszek itthon, tehát még egy aranyfalura sem csábulok el.

Éjjjen és köszönöm!
    jövőd még nincsen, a múltad már nem kell

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Hmm. Most azon gondolkodok, ha mégis T3 lenne, min siránkoznának.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte galator's Avatar
    Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Mázli szerintem azért lesznek épp elegen akik lesznek rajta és jó ez igy. Jó ez a T4 kezdem egyre jobban megszeretni
    Sőt kitaláltam azt, hogy most összeszedem magam félre rakom a nagy egomat, és okosan, komolyan multi nélkül akár aranyat véve is megpróbálok valamit összehozni. Igaz én a s2re gondoltam, hogy oda regizek be, és egy Germán accal megpróbálok elérni valamit. Úgy nézki lesz pár ember aki még szeret mert aszondták szívesen jönnek velem a s2re. Meg egyébként is megjött a kedvem egy kis csapkodásra és aszerint akarok játszani amit daw tanácsolt nekem amikor még jóbba voltunk Neki mindig bejönn az a stratégia kiváncsi leszek ha szót fogadok neki akkor nekem is bejönne. Azért csak itt vagyok 5 éve és csak ragadt rám valami a koszon kivülÉs hallom a 2x válogató szero is elfog indulni amiről kilehet jutni a bajnokságra amin nagyon elvéreztem de kijutottam én is még hozzá a szlovák 2xről Tehát ha összekapom magam szerintem tuti összehozok valamit
    Legutolsó módosítás galator által; dátum: 2011-10-13 14:37.
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik startika's Avatar
    Regisztrált
    2009. May
    kor
    24

Alapértelmezett

galator:
    te beteg vagy, az tuti, különben nem írnál ilyet

Quote Eredetileg írta: rockerboci Hozzászólás megtekintése
    Ma megvívtuk a szerver legnagyobb harcát. Sereg fele halott, hős halott. Na nem baj, inkább mi verjük a teutonos srácokat, mint fordítva. :P Jók ezek a buzgányosok. Ez hiányzott nekem.
    üdv, régen láttalak
    melyik szerveren csatázol?
    Vállalok linkekhez, ref-linkekhez, oldalakhoz való képek készítését!

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

jaj Csabi, mindig ezt mondod, hogy most jól fogod nyomni, aztán nem lesz belőle semmi.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Dr. House's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun
    kor
    34

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: galator Hozzászólás megtekintése
    Soha nem indul el

Úgy rugatom ki,hogy irok egy olyan német üzemeltetőnek aki Darknak a főnőke
    Ez olyan, mintha írnék a Posta főnökének, hogy nem jól végzed a dolgod. Lehet, hogy hazudok, de ő akkor is elbocsájt.

Quote Eredetileg írta: Joys the real Hozzászólás megtekintése
    Halkan megjegyzem, hogy nem ellenségeskedésböl bárkivel (Klénivel sem) szemben,
    Áh nem, csupán jóindulatból írnád meg, ugye?
    "Én már csak ilyen vagyok. Hiszek az emberekben. Nem vagyok cinikus és nem célozgatok aljas módon. Inkább hiszem, hogy jó az ember. Maximum újra meg újra csalódok bennük..."

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett