Oldal 3904, Össz.:4046 ElsőElső ... 2904340438043854389439023903390439053906391439544004 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 39.031 től 39.040-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte galator's Avatar
    Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Egyetértek az elöttem szoloval! Eddig Günther az az én szemembe is aki mint moderátor és mint Mh nagyon korektül végzi a feladatát. Cordont le kellene váltani, és azt a Mh R-t is a játékba,mert az ugyanolyan mint Burmag volt
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. House Hozzászólás megtekintése
    Quote Eredetileg írta: galator Hozzászólás megtekintése
    Van itt épp elég társalgó topik, ha meg valami nem tíszta itt van kléni és Günther szerintem ők minden kérdésedre tudják a választ.
    Szerintem meg nem.
    DE, DE, DE! 42!
    Dárkmennek ki kellene neveznie egy Fórum adminisztrátort, aki csak a fórummal foglalkozik és nem a játékkal. Ki kellene venni a fórum vezetői közül azokat, akik évek vagy hónapok óta inaktívak.
    Miért ne játszhatna. Egyetértek ezen kívül vele, pl én tökéletesen el tudnám látni, kb minden szerverre ahol játszottam csináltam saját phpBBs fórumot, és pofás volt a klántagok szerint. Egyébként sem bonyolult az egész, és a mostani sajnálatos aktivitás mellett egyelőre nem is lesz az.
    Minden fórumkategóriára (kivéve a Hírek & Információkat és az Archívot) ki kellene nevezni egy, esetleg kettő moderátort (nem olyan univerzális embereket, mint pl. Cordon, akik gyakran ötvözve a játékot és a fórumot játékbeli előítéletekkel álltak a fórumfelhasználók elé).
    Ennek akkor lenne értelme, ha pörögne a fórum. De akkor tényleg.
    Föléjük raknék egy szuper-moderátort (de az ő feladatkörét elláthatná a fórum admin is). Kötelezővé tenném, hogy a multihunterek látogassák a fórumot (a fórum vezetők közt a Multihunter kategóriában lennének, és a Moderátorban).
    Dolgozok egy 'Ajánlások multihunterek számára' dokumentumon, amelyben ezt is leírom: az MHnak igenis kell játszania (hogy tudja eszik-e vagy isszák a játékot, de ezt megteheti a tesztszerveren is), illetve a fórumot látogatni kell a hírek miatt, és a játékosoknak ott segíteni ajánlott.

Regisztrált felhasználó már tud valamit Mázli's Avatar
    Regisztrált
    2010. Apr

Alapértelmezett

Üdv!
    Akkor menjünk sorba:
    1. nem, nem várom a speedet, befejeztem. Vagyok T5-n és 6-n, hogy meddig azt nem tudom, de a speedből elég volt.

2. Nem csak telefonos rendelésnél nem kapunk bónuszt a forint után, de az sms-nél sem. Egyáltalán, amit forintban fizetsz, ott nincs bónusz. Nekünk nem jár a szülinapi buliból semmi. Max a szánk.

3. na ahhoz nem tudok hozzászólni. Nem is tudtam, hogy van S6 is, csak a T6-ról tudtam. Amennyiben arról van szó, az most indult 5.-én, ergo nem lehet hónapokról beszélni.

Na, további szép estét az uraknak!

Újabb pár hét, hónap múlva majd megint erre tévedek.
    jövőd még nincsen, a múltad már nem kell

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Dr. House's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun
    kor
    34

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Guenther Hozzászólás megtekintése
    DE, DE, DE! 42!
    Nem, nem és nem!

Miért ne játszhatna. Egyetértek ezen kívül vele, pl én tökéletesen el tudnám látni, kb minden szerverre ahol játszottam csináltam saját phpBBs fórumot, és pofás volt a klántagok szerint. Egyébként sem bonyolult az egész, és a mostani sajnálatos aktivitás mellett egyelőre nem is lesz az.
    Nem arról beszélek, hogy nem játszhat, hanem arról, hogy ne töltsön be tisztséget máshol a Travianon belül, csak a fórumon.

Ennek akkor lenne értelme, ha pörögne a fórum. De akkor tényleg.
    Egyetértek.

Dolgozok egy 'Ajánlások multihunterek számára' dokumentumon, amelyben ezt is leírom: az MHnak igenis kell játszania (hogy tudja eszik-e vagy isszák a játékot, de ezt megteheti a tesztszerveren is), illetve a fórumot látogatni kell a hírek miatt, és a játékosoknak ott segíteni ajánlott.
    Én hülye!!! Kihagytam a kulcsszót!: "a fórum vezetők közt a Multihunter kategóriában lennének, és NEM a Moderátorban".
    "Én már csak ilyen vagyok. Hiszek az emberekben. Nem vagyok cinikus és nem célozgatok aljas módon. Inkább hiszem, hogy jó az ember. Maximum újra meg újra csalódok bennük..."

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik startika's Avatar
    Regisztrált
    2009. May
    kor
    24

Alapértelmezett

Este ahogy nézem szívni fogok rendesen...
    Vállalok linkekhez, ref-linkekhez, oldalakhoz való képek készítését!

Regisztrált
    2011. Jun
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Dr. House's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun
    kor
    34

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Galator
    Doki, holirtam olyat, hogy két helyen lesz a téma meghagyva?
    Másolás: Egy tárgy sokszorosítása. A sokszorosított darabok egy időben léteznek, tetszőleges helyekre elhelyezhetőek. A sokszorosításnak nem feltétele a mintadarab / előző sokszorosított darab(ok) megsemmisítése.
    Áthelyezés: Egy tárgy helyének megváltoztatása. A tárgy darabszáma nem változik, csak a helye.

Másolás például ha az egyik lapon levő szöveget rá irom egy másikra és utána törlöm az eredeti lapon levő szöveget,
    A másolásnak nem feltétele a mintadarab megsemmisítése.

tehát ezt átmásolják Darkék, majd mikor végeztek törlik ami itt van kapis?
    Igen, de ezt csak szuper-Darkman, mega-Kléni és hyper-Günther tudja megcsinálni, mivel témát másolni nem lehet. Viszont a témát áthelyezheti egyszerűen Darkman, Kléni és Günther is.

De hagyjuk már ezt a témát, nagyon jelentéktelen dolgon vitatkozunk. Légy olyan szíves, és ne reagálj erre a hozzászólásra.
    -----------------------------------------------------------------

Jön az újabb műhold. (Aki nem tud angolul, annak ott van a jobb felső sarokban a "Deutsch" felirat.)
    Úgy döntöttem, hogy ezt most nem hagyom ki. Van egy csillagásztávcsövem, amivel kémlelni fogom a műholdat, ha Magyarország felett jár. Már le is töltöttem egy műholdak helyzetét mutató programot.
    "Én már csak ilyen vagyok. Hiszek az emberekben. Nem vagyok cinikus és nem célozgatok aljas módon. Inkább hiszem, hogy jó az ember. Maximum újra meg újra csalódok bennük..."

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Istenem de fárasztó egy ember vagy te a büdös életbe belehalnál ha nem magyaráznál meg mindig mindent, illetve tied kell,hogy legyen az utolsó szó? Oké legyen áthelyezés legyen igazad, hogy az a pici porcelán cukor baba lelked meg nyugodjon végre:P
    Örült vagyok nem hülye

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2010. Jan

Alapértelmezett

Heyhó.

Speedről lehet már tudni valamit? Mikor indul, t4 lesz vagy sem, stb.

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Állitolag T4
    Örült vagyok nem hülye

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett