Oldal 3898, Össz.:4046 ElsőElső ... 2898339837983848388838963897389838993900390839483998 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 38.971 től 38.980-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte galator's Avatar
    Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Tudjátok srácok ma délelött azon gondolkodtam, hogy szerintem egy arany mentes szerveren én a legtöbb aranyozó top játékost simán leverném Pénz nélkül ők egy kis senkik lennének
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik startika's Avatar
    Regisztrált
    2009. May
    kor
    24

Alapértelmezett

Nono, egy nagyobb aranyos accba 3-an 5-en vannak kb. És arany nélkül is tudnak jók lenni.
    Vállalok linkekhez, ref-linkekhez, oldalakhoz való képek készítését!

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Jól mondod koma, aranyozó accba 3-4en vagy még többen, de ez meg engedett, de ha nekem van 3-4 multi accom az már nem, mi a különbség? 1 accba 100 ember, vagy 1 embernek 100accja van? Mindkettő tísztességtelen, és miért? Mit mondki a szabályzat? No? Had haljam! Segitek, minden egyes játékosnak csak egy felhasználója lehet,mindenki csak a saját accjáér küzdhet, a multizást nem engedhetjük meg bla bla, az Mh prófilján lehet olvasni, no ha 1nél több ember vagy egy accba az már nem jelenti azt, hogy mindenki csak a saját accjáért felel, mert ugye nem csak gipsz ődőn viszi az accot hanem ha 2en vannak akkor már Aranyosi Kázmér is beleszól a dolgokba:P És ez undoritó. 1 accot egy ember vihessen tesék átírni a szabályokat, vagy ha ez megengedett akkor 1 ember, csinálhasson annyi multit ahány accot ahány ember vihet ez igy lenne igazságos!
    Más játékokba igy van.
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

§1.3. A jelszó továbbadása szabályellenes és mint olyan büntetést von maga után. Kivétel: duál felhasználók (ahol egy felhasználót több játékos irányít). Ez csak abban az esetben engedélyezett, ha az adott játékvilágban egyik játékosnak sincsen saját felhasználója. Felhasználók, amelyek egymást helyettesítik nem lehet azonos a jelszavuk.

A dual felhasználók teljesen más kategóriába esnek, mint a multi. Nem akarok belemenni a részletekbe, csak az nem érti, aki nem akarja. Ha kifogásokat akarsz keresni, hogy mások miért jobbak nálad, tedd azt. Csak ne gondold, h majd valaki komolyan is vesz.

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Günther ha 4en visznek egy accot és ez a 4 kocka fogadok veled egy milkóba is, hiába vagy jójátékos elöbb utobb lefognak verni higyj nekem...Nem kifogást keresek, csak tudod rohadt kiábránditó,hogy amig az ő accjuk 24 órás lefedettségű az enyém max 16 mert csak le kell feküdnöm aludni, csak , el kell mennem melózni, ők meg betudják osztani a 24 órára az accot, hogy mindig egy fitt ember ott kockul, ez nem kifogás Günther ez a nagy kegyetlen valóság. Ez olyan mintha 4 embert beküldenék a szoritóba aztán mondanám nekik üssétek a bajnokot. Persze ti Mhk ezt könnyen kimagyarázzátok, mondom nézetek fel a többi stratégiai játékba amik hasonlók mint a Travi, látni fogjátok nem igy vannak kitalálva.Persze,hogy egy 4 emberes acc jobb nálam,és ez undoritó mint irtam.Hiába magyarázod a szabályzatot, azt elolvastam én is tudom mi áll benne, de azt olyan pénzéhes emberkék irták akik tojnak a dolgokra csak az a lényeg, hogy a zsebük tele legyen, de ha én és még az a sok rengeteg pénznélküli játékos nem lenne, akkor a jelenlegi 33 egynéhány ezer játékosból maradna az a 8-10000 kocka aki igy egymást csépelné, és kb 2-3 éven belül lehúzhatnátok a rolot Ezen nem gondolkodtatok el?Bocs igen is kiábránditó amikor egy 4 emberes acc hajnali 2 kor elkezd katázni,és akkor már le esek a székről és megyek aludni, ők meg fittek mert elosztják, azaz el tudják osztani a 24 órát 4 fele, és fittek,de ha egyedül külön külön accal játszanának nos akkor azért megnézném az esélyeket....
    Örült vagyok nem hülye

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

60 ember tud pocsékul vinni 1 accot, és ez fordítva is igaz. Ne hidd, hogy arany nélkül minden mostani top tönkremenne. A szervezés ugyan olyan fontos, mint bármi más. Az való igaz, hogy így nehezebb dolguk lenne, de az is, hogy ebben a környezetben is lennének normális cselekedeteik.
    Viszont mint azt te is tudod, arany nélküli szerver nem lesz, így sajnos az ilyen tudásod nem fogod tudni megmutatni :P

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Hát ha ez neked ennyire fáj, akkor miért nem viszed te is dualban az accot?
    De az érem másik oldala, milyen kitolás lenne a dolgozó emberekkel, ha csak 1 ember vihetné az accot. Jó esetben a 2 helyettes csinálna valamit, de ha nem duálozna, nem lenne esélye az egyetemisták/munkanélküliek/anyukák ellen, mert ők napi 16 órát tudják tolni, a keményen dolgozó ember meg jó esetben csak 6ot.
    Ezzel a rendszerrel mindenkinek meg van adva a lehetőség, hogy csak a tudása számítson. Mert ugyebár az online idő már nem számít, aki akar az mehet dual accba. Aki meg nem akar, az meg minek panaszkodik, saját döntése.

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Te csak ebbe tudsz gondolkodni? Mondom nem engedném hogy játékosok Mhk legyenek... Ide pártatlan ember kell, nem über kockák akik a saját elkébzeléseik alapján véli jónak a dolgokat.Attól még, hogy anyuka, vagy munkanélküli nem biztos, hogy tud is játszani, most hülyeséget irtál Günther és nem látod át a próblémámat... Tegyük fel bokszoló vagy, lejátszasz 4 mecset, kivel jóbb verekedni, 4 fitt ellenfélel, vagy 4 olyanal aki szintén 4-4 mecset vivott? No 4 ember, 24 óra osztva 4el, 1 ember 24 osztva 1el 16órát ittvan az a 1, aszondod ugye, nem hinném, munkanélküli akkor csoró, mert ráér nem biztos tud is aranyozni, és ha elolvasnátok kléni komával amit irtam akkor nem azzal van bajom, hogy aranyoznak, hanem az acc tulajainak a mennyiségével. 4 ember könnyen ver 1et erre koncentráljatok, ne az aranyozásra...Egyébként az is aztán hű de igazságos, a munkanélküli szerinted mennyire tud aranyozni? Vagy az anyuka? Megint csak hülyeséget irkáltok...Ja hogy az a 4 emberke abba az accba szegény melós emberke lenne, na ezt megent csak nem veszem be dolgoznak mint állat és melósok, köztudott, hogy alig van olyan melós aki megteheti, hogy aranyozon itt, szóval ez az érvelésetek megent csak rossz, mert fejenként keresnek60-90ezret? mondjuk nettoba,amikor télen 30000Ft a gázszámla havonta? És még tud venni, havi 80-100aranyat is ha a összes számlát kidelázza? Na nefárasszatok már. A sok emberes accok az über kockák, irodisták, ügyvédek, bankárók és felső 10000beli mukik.
    Örült vagyok nem hülye

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Mivel változás nem lesz, lényegtelen ezen vitázni, fogadd el, hogy meg van engedve, és próbálj meg ennek megfelelően játszani.

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Ennek megfelelően játszok,engem csak az érdekellne miért nem lesz változás? Hisz változás mindig mindenhol van... A T4 is egy változás ez elött 2-3 éve senkise gondolta volna, hogy ilyen verzió bekerül, a változásokat, változtatásokat el kell kezdeni, és máris változás van, persze más kérdés, ha nem is akarják az emberek.... Ugye bizonyos okok miatt...
    Örült vagyok nem hülye

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett