Oldal 3892, Össz.:4046 ElsőElső ... 2892339237923842388238903891389238933894390239423992 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 38.911 től 38.920-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte galator's Avatar
    Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Na ennyi volt, már is elment a kedvem az újszervertől! Azért rakot ki a klánvezér abból a klánból amibe voltam mert épiteni akarja a szövi rendszerét, de a másik klán vezére aszondta ha engem kirak akkor köt csak vele szövetséget, ez aztán a gerincesség hajrá Travián jól van!!! Hát igen egyre jobban utálom már ezt a játékot. Ts6 szerver leirva, mikor indul a következő új szero? Most már feljegyzem ki és mi teszi tönkre a játékomat:P
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik startika's Avatar
    Regisztrált
    2009. May
    kor
    24

Alapértelmezett

Ha tényleg ennyitől elment a kedved a játékban már a 4. nap, akkor ne sajnáltasd magad. Ha nem valami nevesebb klán, akkor keresel egy másikat, és alkalomadtán megbosszulod.

Vagy lehet "Ezel" módra. Törölni, és a legvégén all-in a volt klánvezérre. Utána más névvel újra beregelni, és nem felfedni magad és majd alkalomadtán. Legütősebb: belépsz oda, aztán a végén átállsz a másik oldalra... És megírni a teljes klánnak, hogy ezért.
    Vállalok linkekhez, ref-linkekhez, oldalakhoz való képek készítését!

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: startika Hozzászólás megtekintése
    A számolás fölösleges, előzetes felmérés után küldtem el a hősömet szerezni.
    Elvileg 14-9-9-5-öt kellett volna hoznia, ehelyett 10-10-9-9-et hozott (jól számoltam), de csak jobb lett
    Azért szép az elefántok száma
    Azt hogy? A fenti példámból tökéletesen levezethető a 10-10-9-9

Quote Eredetileg írta: galator Hozzászólás megtekintése
    Hát nem Günther mert Ts6on 6 csapdával mentem, volt vagy 5 tigris és 5 medve,is de a 6 csapdával 2 patit, 2 kigyót 1 medvét és 1 tigrist hoztam, az 2-2 és 1-1 akárhogy is nézzükk, és volt még más milyen állat is abból nem is kaptam
    Senki sem érti amit írtam?
    6 csapda:
    vagy 10 pati, 10 kígyó, 5 tigris, 5 medve
    1-1-1-1
    1-1 elfogyott a csapda
    2-2-1-1<--eredmény
    Pontosan annyit hoztál amennyit a számítás szerint kellett.
    De ugyanennyit hoztál volna 2pati, 2 kígyó 10000tigris, 100000medve esetén is.

Regisztrált
    2009. May
    kor
    24

Alapértelmezett

Ahonnan hoztam, ez volt az arány: 60-38-41-21, és 38 csapdám volt. Lett 10-10-9-9 a 14-9-9-4 helyett, de egyáltalán nem baj.

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Startika!
    Nem erröl van szó, beregiztem , aztán észrevettem a havert aki az emlitett klánvezér aki kirakott a klánból Ez az acc a második volt ugye,Aki kirakott a klánból az ő klánja és a szövi klán akinek a vezére kirakatott azok ketten dny -legjobb klánjai, szerinted farm klánba belépve van esélyem ellenük egyedül? Szerintem nincs, az első accom törlés alatt volt, igy az farm lett azzal sincs esély 3dik accal regizek 3 nap múlva mire törlödik az accom? 3 nap alatt iszonyat lemaradok addig ra a klánvezér akkora elönyre tesz szert, hogy a TS6on sose érem utol Aranyra nincs pénzem tehát veszett ügy Azért meg csak fölösleges 3dik accot regizni, hogy farm legyek, mert 4nap+3nap az 7 nap hét nap alatt már mindenki fényévekre lesz tölem.Annyira meg nem vagyok jó játékos és mint irtam aranyozni se tudok, hogy ledolgozzam a hátrányt. Lehet, hogy te zsir prófi vagy de én nem sajna ez van
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Ahonnan hoztam, ez volt az arány: 60-38-41-21, és 38 csapdám volt. Lett 10-10-9-9 a 14-9-9-4 helyett, de egyáltalán nem baj.
    Nem tudom, hogy honnan szeded ezeket a számokat, de hogy még mindig nem érted, hogy mit írok, az tuti.
    Szavakkal leírom: a csapdák egyesével telítődnek, mégpedig sorban, mindegyik típusú állatból betesz 1-et 1-et a csapdákba, amíg az állattípusokon körbe nem ér. Ha körbeért újrakezdi, amíg el nem fogynak a csapdák, vagy az állatok.
    Tehát:
    13 csapda
    11Pók (p) - 5Kílgyó (k) - 2Medve (m) - 30Tigris (t)
    1. kör: betesz 1p - 1k - 1m - 1t (elfogyott 4 csapda, marad 9)
    2. kör: 1p - 1k - 1m - 1t (megint elfogyott 4 csapda, de a medvék is elfogytak, marad 5 csapda)
    3. kör: 1p - 1k - 0m (mivel elfogytak) - 1t (3 csapda elfogyott, maradt2)
    4. kör: 1p - 1k és itt fogyott el az utolsó csapda is
    Összesítve: 4p - 4k - 2m - 3t

Ha a példánk hősének lett volna kis esze, akkor 13 csapda helyett csak 11-et használt volna el, és nem fogott volna be 2 gyenge állatot: akkor 3p-3k-2m-3t lenne

Ha most sem értitek, akkor feladom.

Ja, a fenti példádból kiindulva:
    60-38-41-21 -ből a csak a 10-10-9-9 jöhet 38 csapdánál, az állatok számának aránya egyáltalán nem számít, nem is tudom honnan vetted.
    Legutolsó módosítás Guenther által; dátum: 2011-09-09 01:48.

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Én már megértettem
    Örült vagyok nem hülye

Regisztrált
    2009. May
    kor
    24

Alapértelmezett

Jó, este megértettem.
    Asszem az egyik oázis-hős leírásban volt, hogy arányosan jönnek az állatok. Nem baj, legalább tudjuk már, hogy jönnek.

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Ki tudja,hogy mikor indul új szero? De nem T4 hanem a régi 3.6-os verziójú?
    Örült vagyok nem hülye

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Ha tényleg ennyitől elment a kedved a játékban már a 4. nap, akkor ne sajnáltasd magad. Ha nem valami nevesebb klán, akkor keresel egy másikat, és alkalomadtán megbosszulod.

Vagy lehet "Ezel" módra. Törölni, és a legvégén all-in a volt klánvezérre. Utána más névvel újra beregelni, és nem felfedni magad és majd alkalomadtán. Legütősebb: belépsz oda, aztán a végén átállsz a másik oldalra... És megírni a teljes klánnak, hogy ezért.
    Szerintem nincs szükség arra, hogy megmagyarázd neki, hogyan legyen népművészeti cserépedény. Csaba, még mindig rosszul fogod fel ezt az egészet, nem konkrétan a te véredet akarják szívni (bár az előéletedet tekintve ez is meglehet), hanem a stratégiájuknak voltál útban. Ez egy ilyen játék.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett