Oldal 3877, Össz.:4046 ElsőElső ... 2877337737773827386738753876387738783879388739273977 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 38.761 től 38.770-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kutya's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Kinek hány elefántja van összesen? Nekem 17.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2008. May
    kor
    22

Alapértelmezett

KB. 50 napja játszom egy szerveren az öcsémmel, 1 gépről, a multihunter bácsinak úgy eszébe jutott zárolni minket. HIÁBA kerestem a közösgéphasználat bejelölését nem találtam. De ez már rég volt. NEM tömtem, NEM támogattam őrülten, sőt, szinte semmik kapocs nem volt köztünk. Halványlila dunsztom sincs, hogy jelentett-e bárki, de erőteljesen kétlem. Most az öcsém önként töröltette magát, mivel ő volt a gyengébb akk, de valószínűleg többet felé se néz a játéknak.

HOGYAN LEHET KIKÜSZÖBÖLNI AZ ILYET?
    Mi ez?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Dr. House's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kutya Hozzászólás megtekintése
    Kinek hány elefántja van összesen? Nekem 17.
    Nekem még egy sincs, de már nagyon szeretnék találni. Egyszer láttam, de mire odaért a hős, már nem voltak ott.

Quote Eredetileg írta: Lord Gismos Hozzászólás megtekintése
    KB. 50 napja játszom egy szerveren az öcsémmel, 1 gépről, a multihunter bácsinak úgy eszébe jutott zárolni minket. HIÁBA kerestem a közösgéphasználat bejelölését nem találtam. De ez már rég volt. NEM tömtem, NEM támogattam őrülten, sőt, szinte semmik kapocs nem volt köztünk. Halványlila dunsztom sincs, hogy jelentett-e bárki, de erőteljesen kétlem. Most az öcsém önként töröltette magát, mivel ő volt a gyengébb akk, de valószínűleg többet felé se néz a játéknak.

HOGYAN LEHET KIKÜSZÖBÖLNI AZ ILYET?
    Elvileg a közös készülékhasználatot a rendszer figyeli, tehát Multihunter tévedés nehezen történhet. Szerintem ezt úgy lehet kiküszöbölni, hogy semmilyen kapcsolatot nem létesítettek egymással, és különböző időben lépkedtek be, cookie törlés is javallott.
    De ha nagyon a végére akarsz járni, szerintem kérd ki a legkedvesebb MH barátunk véleményét, Guentherét.

NEM támogattam őrülten,
    Ez most azt jelenti, hogy támogattad, csak nem őrülten? Vagy egyáltalán nem támogattad semmilyen módon?
    "Én már csak ilyen vagyok. Hiszek az emberekben. Nem vagyok cinikus és nem célozgatok aljas módon. Inkább hiszem, hogy jó az ember. Maximum újra meg újra csalódok bennük..."

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2008. May
    kor
    22

Alapértelmezett

Azt hiszem egyszer rátámadtam a támadójára.

Egyébként hogy figyelhetik? Nem láthatják, hogy épp ki ül ott!
    Mi ez?

Regisztrált
    2009. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Azt ugyan tényleg nem látják, de azt igen, hogy hányan játszanak egy gépről, és onnantól már figyeli a rendszer a kereskedelmet, támogatásokat, stb...
    "Én már csak ilyen vagyok. Hiszek az emberekben. Nem vagyok cinikus és nem célozgatok aljas módon. Inkább hiszem, hogy jó az ember. Maximum újra meg újra csalódok bennük..."

Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. House Hozzászólás megtekintése
    Nekem még egy sincs, de már nagyon szeretnék találni. Egyszer láttam, de mire odaért a hős, már nem voltak ott.
    Ha szerver1-en vagy szerver5-ön vagy, akkor tudok neked egy-egy helyet súgni, ahol van még elefánt.

Regisztrált
    2009. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Ha nem az egyes szerveren lennék, hogyan tudnék belinkelni onnan játékosokat és klánokat?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Calmarius's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    30

Alapértelmezett

Sziasztok kicsit benéztem, már jó régen voltam itt. Mi változott a Travianban a játékmenetet illetően ez alatt a másfél, kettő év alatt?

Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Calmarius Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok kicsit benéztem, már jó régen voltam itt. Mi változott a Travianban a játékmenetet illetően ez alatt a másfél, kettő év alatt?
    Semmi különöset.
    Csak a hőst el lehet már küldeni kalandozásra, a germánok tovább gyengültek stb. /Nekem ezek a lényegesebb változások, röviden tömören/.

---

Amúgy:
    http://kepfeltoltes.hu/110821/g_ci-f...toltes.hu_.png
    Kifosztom ezt a g*c*t. xD
    Legutolsó módosítás kutya által; dátum: 2011-08-21 17:13.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Calmarius's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    30

Alapértelmezett

Mit nerfeltek a germánokon?

Ha most már nem olyan fossáalázósak, mint régen, akkor lehet, hogy újra elkezdek travizni. (Mert ami nagyon felbosszantott az az volt, hogy 40 falut teleképeztem védővel, úgy, hogy 0-ás búzatermelésem volt, aztán egy 25 falus germán 1 támadással átgyalogol mind a 40 falu védelmén, mikor az össze volt vonva...)

Egyébként én most leragadtam a Klánháborúnál, 8-ason játszok 245 faluval.

Valamint továbbfejlesztettem a WTFBattles-t, kezdetben WTFBattles II volt a neve, most már StraTaDi, és nemzetközi szerver is van már, de játékos nem nagyon. (Nyilván nincs pénz bannerra.)

Lassacskán felköltözök Budapestre, ha kapok ott állást. Aztán végleg eltűnök az internetről, mert nem lesz időm élni.
    Legutolsó módosítás Calmarius által; dátum: 2011-08-21 18:22.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett