Oldal 2373, Össz.:4046 ElsőElső ... 137318732273232323632371237223732374237523832423247328733373 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 23.721 től 23.730-ig , össz: 40457

Téma: Offtopic

Regisztrált felhasználó sohasem alszik Don [quote]'s Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    24

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: inad Hozzászólás megtekintése

Te amúgy arannyal toltad, mikor még játszottál?
    nem.
    © d [Q]

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

És amikor már nem játszottál?

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Agostonix Hozzászólás megtekintése
    megnéztem a blogod, kár hogy hozzászolni nem lehet, kénytelen leszek ezt itt megtenni
    House, szerintem költöztesd át máshova a blogodat, mert [Dr. House kérésére eltávolítva.]

Edit: Vedd úgy, hogy ez csak zárójeles megjegyzés. Látom, hogy ideiglenes a blogtárhely, de attól még fenntartom a tippet.

Quote Eredetileg írta: Agostonix Hozzászólás megtekintése
    Imax az írtó jó lesz, a feliratokat a szemüveged alkából kinézve olvasd, én így csináltam
    Ha nincs rajtad szemüveg, akkor csak homályos, elmosódott foltokat látsz. Legalábbis én a Karácsonyi ének 3D alatt poénból levettem, és a fél mozivászon méretű betűkből sem tudtam kivenni, hogy "Scrooge & Marley". Szóval a szemüvegre vigyázz, meg különben is vissza fogják kérni, tudtommal lopásgátló is van benne.
    Legutolsó módosítás inad által; dátum: 2010-01-10 21:23.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Andriskam's Avatar
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

Ma fél füzetet kellett irjak holnapra.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Agostonix's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. House Hozzászólás megtekintése
    A szinkronizáltra megyünk, de ahogyan már Connylg is leírta, a na'vi-k felirattal fognak beszélni.
    Jó, majd megmondom a khmm- barátnőmnek, úgy fogjuk olvasni.
    nem mindig beszélnek felirattal, néha normálisan (mondjuk fele-fele arányban, am. ha tudsz angolul, minimális tudás is elég és elolvashatod a 3D-s angol feliratokat ami szintén fent van)

House, szerintem költöztesd át máshova a blogodat, mert én meg Zselé (magyarul két 14 éves, unatkozó gyerek) is fel tudjuk törni a blog.com-ot. Persze nem tennénk meg semmi szín alatt, csak illusztrálni próbáltam, hogy még egy zöldfülű is képes lehet bejutni hozzád és a neten keresztül megszégyeníteni. Próbáld meg inkább a Bloggert. Mondjuk valószínűleg az sem tuti, de hát egyrészt nincs tökéletes biztonság, másrészt azt a módszert, amivel a blog.com feltörhető, a Blogger automatikusan letiltja.

Edit: Vedd úgy, hogy ez csak zárójeles megjegyzés. Látom, hogy ideiglenes a blogtárhely, de attól még fenntartom a biztonságtechnikai tippet.
    vagy blog.hu
    nem tudom az nekem valahogy bejött eddig, és cask indapass regi felhasználók szólhatnak hozzá, de az sokmindenre jó

Ha nincs rajtad szemüveg, akkor csak homályos, elmosódott foltokat látsz. Legalábbis én a Karácsonyi ének 3D alatt poénból levettem, és a fél mozivászon méretű betűkből sem tudtam kivenni, hogy "Scrooge & Marley". Szóval a szemüvegre vigyázz, meg különben is vissza fogják kérni, tudtommal lopásgátló is van benne.
    épp ezért mondom hogy legyen rajta a szemüveg, és az alján nézzen ki a feliratokra (így a feliratokat pont jól fogja látni, ha arra fókuszál, és közben a 3D-s jelenetek is élvezhetőek fél szemmel nézve)

ha nincs rajtad szemüveg akkor olyan mint ha bandzsítanál, vagy ha részeg lennél, kiváncsi vagyok milyen lehet így megnézni egy kancsalnak a filmet

Quote Eredetileg írta: Andriskam Hozzászólás megtekintése
    Ma fél füzetet kellett irjak holnapra.
    az nem sok, nekem holnap földrajz TZ
    meg csomó írásbeli cuccom is volt

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Dr. House's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

A a szem fókuszálása miatt van. Ugyanis a 3D környezetet a szemed fókuszálóképességének kihasználásával készítik el.

------------

Inad, légyszíves töröld ki a feltöréses részt a HSZ-edből, ugyanis tudomásul vettem, és nem akarom, hogy bárki is kedvet kapjon hozzá!
    Köszönöm.
    "Én már csak ilyen vagyok. Hiszek az emberekben. Nem vagyok cinikus és nem célozgatok aljas módon. Inkább hiszem, hogy jó az ember. Maximum újra meg újra csalódok bennük..."

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Már nem csak indának kellene kitörölnie. Amugy meg itt nagyon hamar ír az ember új oldalt.Sokan elolvasták már, és nem akalak megijeszteni, de ha valaki fel akarja törni a blogod,akkor megteszi...Ha tényleg olyan könnyű.Én spec asse tom hogy fogjak hozzá szal...

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. House Hozzászólás megtekintése
    A a szem fókuszálása miatt van. Ugyanis a 3D környezetet a szemed fókuszálóképességének kihasználásával készítik el.
    Köszönöm.
    hmm.. szerintem ez csak a Digitális 3D re vonatkozik
    az iMAX sokkal modernebb technika
    ugye az imax 3D-st 2 kamerával készitik, és az egyik kamerás képet csak az egyik, a másikat pedig csak a másik szemeddel látod (szemüvegben)
    tehát olyan mint ha rendesen látnál 2 szemmel és ott lennél élőben, ezért van ha leveszed a szemüveget eltolva látod kétszer majdnem ugyanazt, és bandzsitás érzésed támad
    am. néha imaxban fáj az ember szeme, én már 4 filmet láttam imaxba, 40 perc után fájt a szemem (mondjuk ebből 3 film csak tudományos bemutató, dokumentumfilm volt, valami űrállomásról, meg nascar versenyekről és a titanicról, ezek 50 percesek és az imax bemutatására készitették őket)

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    Már nem csak indának kellene kitörölnie. Amugy meg itt nagyon hamar ír az ember új oldalt.Sokan elolvasták már, és nem akalak megijeszteni, de ha valaki fel akarja törni a blogod,akkor megteszi...Ha tényleg olyan könnyű.Én spec asse tom hogy fogjak hozzá szal...
    én inkább egy travi accot törnék fel mint egy blogot XD
    na jó maradjunk annyiban hogy nem szép dolog feltörögetni
    én egyszer véletlenül feltörtem egy email címet
    Legutolsó módosítás Agostonix által; dátum: 2010-01-10 18:07.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Hogy lehet "véletlenül" feltörni?
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: DawiD88 Hozzászólás megtekintése
    Hogy lehet "véletlenül" feltörni?
    úgy hogy csináltam egy emailt arra hogy ha regelek valahova azt írom be, valami ketchupos dolog volt, de nem tudtam hogy mi a címe, beírtam a címet gmailban és a jelszót, és belépett, kiderült hogy másnak hasonló névvel ugyanaz volt a jelszava (ugyanaz volt szinte mindkettőnkenek mint a felhasználónév)
    és láttam hogy a srác aktívan levelezik, valami küföldi volt, jött is 4 levele gondolom válasszolok már, de aztán inkább nem tettem meg... hihi
    tehát hasonló emailcímünk volt, egyugyanaz jelszóval

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett