Oldal 11, Össz.:17 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 101 től 110-ig , össz: 167

Téma: Tapasztalatok

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: CyberGen Hozzászólás megtekintése
    Hát jah. Muszály. Egyből katonára mentem. Nem építettem ki egy nyersanyagkitermelőt sem csak egyből 3-as Főépület,gyülekezőtér meg kaszárnya. 9-es népességnél volt 65 buzogányosom. Utána elkezdtem nyomni a hősök házát meg egy pár nyersanyag kitermelőt. És az a jó hogy még csak 3 napja vagyok fönt a szerveren. Megjegyzés: NEM MAGYAR SZERVER. Francia speed.
    Jah és a hősöm úgy lett 5-ös szintű hogy 5 oázis katonáit benyomtam meg a kisebb seregű gyerekeket.Most megyek a nagyobbakra.
    Nem vagyok valami helyesírás buzi, de ez már nekem is sok amit te ide beírsz.. Na meg 36 népességgel 200 buzi 1 hős 5-ös szinten..Hát kitudja, vagy nagyon nagy vagy, vagy egy kis farm..

Oázis a legjobb a fejlesztésére...
    Aha.. A helyett, hogy beütnél pár nagyobb sereget, aki farmolja akár a környéked? Oázis? Hmm..Érdekes taktika, én ezt nem igazán támogatom, de ízlés kérdése.
    Legutolsó módosítás Gabi111 által; dátum: 2009-06-04 15:01.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Vigyázz ő speed serverről beszélt..ott elég simán csinál 36os népességgel 200 buzgert és 1 hőst.Normálon sem lehetetlen, hiszen a buzamezők ha jóltudom lvl5ig egyetlen populációt sem adnak.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik sylvanor's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Don [quote] Hozzászólás megtekintése
    gondoltam, ha letiltom a leveleket, akkor nem kapok büntetőpontot, mivel az egy levéllel jön, ha nincs levél, nincs pont sem.
    lo.Ol
    Nem a levéltől függ. A pontot külön kapod, a levél pedig csak tudatja veled, hogy büntetést kaptál.
    Vagy mittomén. És az admin vagy mod így is, úgy is tud írni neked szerintem.

Regisztrált felhasználó most érkezett CyberGen's Avatar
    Regisztrált
    2009. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gabi111 Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok valami helyesírás buzi, de ez már nekem is sok amit te ide beírsz.. Na meg 36 népességgel 200 buzi 1 hős 5-ös szinten..Hát kitudja, vagy nagyon nagy vagy, vagy egy kis farm..

Aha.. A helyett, hogy beütnél pár nagyobb sereget, aki farmolja akár a környéked? Oázis? Hmm..Érdekes taktika, én ezt nem igazán támogatom, de ízlés kérdése.
    Az összes buzám 5-ösön volt 1-et kivéve meg a malom 3ason...kaja az volt elég...farmok is voltak jópáran és NPC kereskedelem is létezik...hősömet meg nem volt nehéz fejleszeni...Na de ha neked nem tetszik az amit ítam akkor ne is olvasd...Nem muszály elhinned...am sajnos tegnap beütötték a seregemet 800 teutonnal...töröltem magam... na nem baj kezdtem újat...

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik sylvanor's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    kor
    26

Alapértelmezett

Az összes buzám 5-ösön volt 1-et kivéve meg a malom 3ason...kaja az volt elég...farmok is voltak jópáran és NPC kereskedelem is létezik...hősömet meg nem volt nehéz fejleszeni...Na de ha neked nem tetszik az amit ítam akkor ne is olvasd...Nem muszály elhinned...am sajnos tegnap beütötték a seregemet 800 teutonnal...töröltem magam... na nem baj kezdtem újat...
    Ugyanazon a szerveren? Nem jobb eg újraindulón kezdeni inkább?

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Úthenger Hozzászólás megtekintése
    nem csak kicsit...
    még az elején amikor nem jön valami sok nyersi buzgók mennek főleg... arra van keret. meg a pala...
    az akadémia 15 meg az istálló 10 az első részbe elég drága mulatság szóval nem is picit számoltad el :_D

pl palád már 2. héten lehet de teut még nem láttam akkor... és nem is reális, h kemény multi nélkül megcsináld...
    talán teszteld le a germánt és utána dobj hasonló kijelentéseket
    Ha 4-5 nap alatt nem hozod össze a kémet és a paladint, akkor valamit nagyon elszúrtál... A második héten simán lehet már teuton, de általában azért nincs, mert ekkor gőzerővel készíti elő mindenki már az új falut... Már feltéve, hogy a germánt germánként használja valaki....
    Legutolsó módosítás Mougrein által; dátum: 2009-06-05 07:14.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

A játék elején nagy balgaság kiképezni a teutont...az nem farmolásra való, drága is...és jelentem a germánnak van pénze lándzsásra, a római-gall kezdőegység meg tul jól véd lovas ellen.És amióta küldetéses rendszer van, na meg amióta ki lehet nyomni a küldetéseket, azóta lehet tapasztalni érdekes dolgokat a románoknál/galloknál is.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent Úthenger's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Mougrein Hozzászólás megtekintése
    Ha 4-5 nap alatt nem hozod össze a kémet és a paladint, akkor valamit nagyon elszúrtál... A második héten simán lehet már teuton, de általában azért nincs, mert ekkor gőzerővel készíti elő mindenki már az új falut... Már feltéve, hogy a germánt germánként használja valaki....

2. hét? vagy tele van multiaccal a környéked vagy qrv inaktív és nincs ot más... akkor max
    a pala meg ráér 2. hét vége fele is a kémmel ellentétbe. az első héten már jó ha megvan...
    Legutolsó módosítás Úthenger által; dátum: 2009-06-05 11:52.

Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Úthenger Hozzászólás megtekintése
    2. hét? vagy tele van multiaccakl a környéked vagy qrv inaktív és nincs ot más... akkor max
    a pala meg ráér 2. hét vége fele is a kémmel ellentétbe. az első héten már jó ha megvan...
    Vagy egyik sem, és egyszerűen csak tudod, hogy kell lejátszani az elejét... Ha a pala ÉS a kém nincs meg 4-5 napon belül, akkor nem tudsz játszani, és ez kb. előrevetíti a sorsodat a későbbiekben is.

Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    A játék elején nagy balgaság kiképezni a teutont...az nem farmolásra való, drága is...és jelentem a germánnak van pénze lándzsásra, a római-gall kezdőegység meg tul jól véd lovas ellen.És amióta küldetéses rendszer van, na meg amióta ki lehet nyomni a küldetéseket, azóta lehet tapasztalni érdekes dolgokat a románoknál/galloknál is.
    Egyetértek. A teutont egyébként én rendszerint a katapult után képzem már csak ki, az elején még a katapult is fontosabb, mint a teuton...