Oldal 20, Össz.:62 ElsőElső ... 10181920212230 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 191 től 200-ig , össz: 611

Téma: Hogy is kell travianozni?

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Jan

Alapértelmezett

Egy kérdés..két db rablotámadás között van vmi limit amit várni kell...ill hányszor támadhatok egy nap...és úgyanazt az embert?

Regisztrált
    2007. Jan

Alapértelmezett

Jah és még egy...szint különbség számít..mármint egy 200-as simán letámadhat egy fejlodő 4 emberes falut..vagy azért szabályozva van?

Regisztrált
    2007. Jan

Alapértelmezett

A katonák azok slégen is tudnak menni, vagy csak vizszintesen, és függőlegesen?

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Yeti86
    Jah és még egy...szint különbség számít..mármint egy 200-as simán letámadhat egy fejlodő 4 emberes falut..vagy azért szabályozva van?
    addig amig belépési védettsége van addig nem tudod támadni, de egyébként nincs szabályozva legjobb tudomásom szerint...

addig kell várni 2 támadásközt amig visszaérnek a katonáid (vagyis ha két csapatod van akkor semmimennyit) legjobb tudomásom szerint nincs limitálva kit hányszor lehet támadni az, hogy érdemes-e az más kérdés, mert kevés kivételtől eltekintve nem érdemes azonnal támadni újra, mert nem lesz se nyeranyaga amit ellophatsz, se új katonája, amit lemészárolhatsz...

a kivételekről röviden:

a.) kevés katonád van és nem tudsz minden nyersanyagot elhozni.

b.) katapult vagy annak megfelelő harci eszközzel több épületét le akarod szedni.

c.) nem akarod megvárni, hogy újra egy erős sereggel állj szembe akár épit, akár kap erősítést valahonnan.

d.) nem akarod, hogy egy esetleges támadás idejére a városban maradjanak az egységeid. (főleg gyors egységeknél elképzelhető, hogy az ő katonái már nincsenek a falujába, de a tieid visszaérnek mire a támadás jön, mert sokkal lassabban jönnek)

hirtelem más nem jut az eszembe, de mivel ez egy stratégiai játék egy csomó más olyan indoka lehet ennek, ami az egyedi körülményektől függ...

Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: zoleszkoo
    A katonák azok slégen is tudnak menni, vagy csak vizszintesen, és függőlegesen?
    elméletileg légvonalban számít a támadás a "jól ismert" és "közkedvelt" Pitagorasz tétel alapján.

Regisztrált
    2007. Jan

Alapértelmezett

Ha normal támadás van és nincs katona akkor mi történik?

Regisztrált
    2007. Jan

Alapértelmezett

Hát ez marha jó...nem tudom hogy csinálta...de van egy kis falucska akinek 24-es a szintje...s még védelem alatt áll..viszont már van 20 embere és fosztogat!
    Szal ez marha nagy szívás...mert visszatámadni meg nem tudom. Ez lehetséges külső segítség nélkül?
    :P

Regisztrált
    2007. Jan

Alapértelmezett

Sziasztok!!

Ezeket a kérdéseket már beírtem a höhök fórumba, de ott nem kaptam rá választ, és mondom beírom ide, hátha itt kapok..

A hösnél mire érdemes rakni?
    Érdemes-e regenerációra? ha igen, akkor mennyit regenerálódik?
    Érdemes-e támadásra és védekezésre is, vagy csak az eggyikre?
    Ja és a bónuszokra? Azok mit jelentenek?
    Előre is köszönöm a segítséget...
    Ja és bocsánat, hogy türelmetlenkedek, csak szeretném minél hamarabb elosztani a pontjaim!!!(a jó helyekre)

Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: zoleszkoo
    Sziasztok!!

1.) A hösnél mire érdemes rakni?
    2.) Érdemes-e regenerációra? ha igen, akkor mennyit regenerálódik?
    3.) Érdemes-e támadásra és védekezésre is, vagy csak az eggyikre?
    +.) Ja és a bónuszokra? Azok mit jelentenek?
    1.) teljesen a Te döntéseden múlik, attól függ milyen játékot akarsz folytatni, mire akarod használni a hősöd... (amilyen egységből érdemes csinálni)

• otthon védelemre használod: izmos védekező egység
      ilyenkor védelemre + regenerációra érdemes rakni.
    • összevissza támadsz vele: erős támadó egység
      támadás + regeneráció
    • mindenre használhat(ultimate),mindenkit kinyiró, multi killer... ilyen egységről sajna nem tudok... de ha van szólj, de még jobb ha csinálsz nekem párat

szóval mindenképpen megalkuvásokra kényszerülsz.
    az első szinten (0.) még át tudod rendezni a kiosztott pontokat
    (érdemes felnyomni a támadást és támadgatni/fosztogatni , ha meg lecsaptak akkor párnap pihi és addig a regenerációra átrakod a pontokat, ugyan ez védőegységnél csak ott nem tudod irányítani a pihit és hogy mikor támadjanak téged)

2.)érdemes, de nem 0. szinten minden pontért 5% regeneráció/nap

3.) attó' függ mire akarod használni, ha ultimate egységet akarsz belőle csinálni, akkor érdemes megosztani a pontokat, de ilyenkor iszonyat lassan fog fejlődni a hősöd
    (én pl azt csináltam, hogy támadóegység amikor éppen nem támadtam vele akkor átraktam a pontokat védelemre, amikor támadtam akkor támadásra)
    a s2.com-on azt javasolták nekem, hogy mindent a védelemre rakjak, és úgy mire megölik sokat leszed, de kiprobáltam (támadó egységgel), egy elhagyott völgy ellen a dolgot és én arra jutottam, hogy akkor öl meg több vadat, amikor támadásra rakom a pontokat.
    mind a kétszer 0. szintű hős ugyanolyan mennyiségű vad ellen, a hős haláláig egyedül küzdött.

4.) kettőt és könnyebbet!

Regisztrált
    2007. Jan

Alapértelmezett

Üdv!! Bandesz köszi szépen a segíséget, majd eldöntöm, hogy mire tegyek, de mégegyszer köszi!!