Oldal 3, Össz.:5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 45

Téma: Szükséges épületek?

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: TurcsY
    Köszönöm. Ezáltal falunként +1 helyet nyerek

Ja igen, ha az 1. faluba palotát tettem, lebonthatom utólag a követséget és átrakom a 2.-ba vagy a paluta követség nélkül nem fog menni?
    Ha 10. szintű a palotám, akkor nem tudom fejleszteni, ha utólag lebontottam a követséget?
    na ezt ne kérdezd mert én az első falumba rezidenciát építettem!
    Szeretem a virágokat és a kisállatokat!

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

nekem 1ik falumban sincs követségem már, és nincs semmilyen változás ez miatt, max, ha kirúgnak akkor nem tudok klánba lépni, amíg nem építek 1et amúgy miért pont palotát kérdezel? mert nem feltétele 1ik a másiknak, és amúgy a követség semelyik épületnek nem feltétele, csak a klánba lépésbe kell, ha kapsz meghívót.

Quote Eredetileg írta: TurcsY
    Köszönöm. Ezáltal falunként +1 helyet nyerek

Ja igen, ha az 1. faluba palotát tettem, lebonthatom utólag a követséget és átrakom a 2.-ba vagy a paluta követség nélkül nem fog menni?
    Ha 10. szintű a palotám, akkor nem tudom fejleszteni, ha utólag lebontottam a követséget?
    "Ismertető - olvas --> megért --> használ --> elfelejt --> megint olvas --> tanul" (Forchalad)
    használd a keresőt, hasznos

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett hmm

Vagy hogyha Klánt alapitasz!

Minden út Kómába vezet!!

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: tengeri
    Mi történik ha a 2. falumba építek egy követséget, és az 1. falumban lebontom?
    Olvassál már 2-vel vissza!

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent tengeri's Avatar
    Regisztrált
    2007. Mar

Alapértelmezett Re: Szükséges épületek?

Quote Eredetileg írta: Gézengúz
    Ugye nincs annyi hely a faluban, hogy minden épülettípust felhúzzunk. Pláne ha kis erdőt szeretnénk csinálni nyersanyagunk védelmében
    A következő épületek mennyire fontosak?

Fafeldolgozó
    Agyagégető
    Vasöntöde
    Malom
    Pékség
    Gyakorlótér
    Nagy Kaszárnya
    Nagy Istálló
    Kereskedelmi központ
    Kőfaragó
    Erre visszatérve adok egy tippet.
    Malom és Pékség sztem mindegyik faluba fontos, és fafeldolgozó, agyagégető, vasöntöde meg a főfaluban szükséges, mivel hogy végtelen szintig lehet építeni a határföldeket, és akkor nyilván több nyersit nyersz velük, mintha egy olyan faluba építenéd ahol max. 10 szintig lehet építeni a határföldeket.
    (persze ezeket az épületeket mindegyik faluba lehet építeni, de sztem csak a főfaluban érdemes)
    A rend a balgák mentsvára a zseni átlátja a káoszt.
    A birodalom falai a harcosok, a határ a dárdák hegye.
    Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Regisztrált
    2007. May

Quote Eredetileg írta: tengeri
    Ugye nincs annyi hely a faluban, hogy minden épülettípust felhúzzunk. Pláne ha kis erdőt szeretnénk csinálni nyersanyagunk védelmében

Fafeldolgozó
    Agyagégető
    Vasöntöde
    Malom
    Pékség
    Gyakorlótér
    Nagy Kaszárnya
    Nagy Istálló
    Kereskedelmi központ
    Kőfaragó
    Erre visszatérve adok egy tippet.
    Malom és Pékség sztem mindegyik faluba fontos, és fafeldolgozó, agyagégető, vasöntöde meg a főfaluban szükséges, mivel hogy végtelen szintig lehet építeni a határföldeket, és akkor nyilván több nyersit nyersz velük, mintha egy olyan faluba építenéd ahol max. 10 szintig lehet építeni a határföldeket.
    (persze ezeket az épületeket mindegyik faluba lehet építeni, de sztem csak a főfaluban érdemes)
    Akkor afőfalum ne legyen 15búzás?
    Oda nem szívesen raknék fafeldolgozót stb.

Regisztrált
    2007. May

Fafeldolgozó
    Agyagégető
    Vasöntöde
    Malom
    Pékség
    Gyakorlótér
    Nagy Kaszárnya
    Nagy Istálló
    Kereskedelmi központ
    Kőfaragó
    Hátha olvassa még valaki. Fafeldolgozó, agyagégető, vasöntöde, ezek olcsó épületek relatíve, és a nem-15 búzás falukba mindenképpen érdemes építeni.
    Malom szintén, ugyan az 5-s szintje kicsit drága, de lehet egyből pékséget építeni, amit 4. szintig szintén megéri mindenhol felhúzni, 5. szint már húzósabb, ez igazán 9 és 15 búzás falvakban éri meg.
    Gyakorlótér oda kell, ahol nagyobb sereged, katapultjaid vannak, a szimpla termelő falukba felesleges.
    A Nagy kiképzőket meg fogod érezni, ha kell. Amikor már tényleg csordulsz túl a nyersitől, és nagyon kell a sereg. Mert egy idő után az építkezések bagatell összegekbe kerülnek(kivéve a főfalu termelői, de a főfalu brutál mód termel, és az építési idő alatt simán megtermeli magának a nyersit a kövire), és nem alapítasz falukat, így minden pénz mehet a seregbe...
    Kereskedelmi központ elsősorban római játékosoknak kritikus, a termelő falukba elfér, ott nem kell katonaság, a többibe meg úgyis főleg érkezni fog az anyag, és nem onnan menni... de nekem elfért eddig mindenhol... a követség egyébként elég sok cp-t ad, és amíg van hely, érdemes mindenhol tartani egy 1. szintű rejteket: 1 cp-t termel, és nem kerül gabonába
    Kőfaragót meg csak a fővárosban tudsz felhúzni(ami NEM az a falud, amiben a palota van, ismét elmondva), ezért hülyeség a kérdés

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

tovább bőviteném a kérdések sorát:
    ha felhuztam egy akadémiát kifejlesztettem fullra mindent és lebontom attól még tudok képezni katonákat?
    (GONDOLOM NEM)de azért megkérdem..
    én gall vok és mostmár fullosan tele vok nins helyem a kőfaragóra se a pékségre....
    uhogy sztem a rejtekhelyeimtől(2 van összesen) bucsut veszek v van vmi más amit érdemes lenne lebontani?

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: frogyy
    tovább bőviteném a kérdések sorát:
    ha felhuztam egy akadémiát kifejlesztettem fullra mindent és lebontom attól még tudok képezni katonákat?
    (GONDOLOM NEM)de azért megkérdem..
    én gall vok és mostmár fullosan tele vok nins helyem a kőfaragóra se a pékségre....
    uhogy sztem a rejtekhelyeimtől(2 van összesen) bucsut veszek v van vmi más amit érdemes lenne lebontani?
    Az attól is függ, milyen épületeid vannak... Például, ha jó a védelmed, szerintem a csapdakészítő feleslegessé válik... a rejtekhelyekkel együtt... szeintem még a tanácsháza is mehet, ha van elég falud már... (szerintem 3 falu elég, ha 4 falud van, foglalhatják a főfalut is...)

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: OnkieJoe
    Az attól is függ, milyen épületeid vannak... Például, ha jó a védelmed, szerintem a csapdakészítő feleslegessé válik... a rejtekhelyekkel együtt... szeintem még a tanácsháza is mehet, ha van elég falud már... (szerintem 3 falu elég, ha 4 falud van, foglalhatják a főfalut is...)
    Onki, ezt mégis honnan veszed? Amit sokszor idézgettetek az semmit nem állít arról, hogy mi van 4 falu felett. Hidd el, NEM LEHET ELFOGLALNI A FŐFALUT. Ennyi, nincsenek feltételek.

Froggy a te kérdésedet kismillió helyen kibeszélték már, keress rá, köszi.

Jáj, az ontopik részét elfelejtettem... ha támadnak, akkor azt szüntesd meg. Ha nem, akkor a csapda és a rejtek felesleges, bontsd le!