Oldal 4, Össz.:141 ElsőElső ... 234561454104 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 31 től 40-ig , össz: 1405

Téma: új fejlesztések

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Connylg's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Kalman12 Hozzászólás megtekintése
    vagy lehetne ilyenek is:
    15-1-1-1
    1-15-1-1
    1-1-15-1
    És egy 1 búzás falut ki fog megalapítani? Ez még ahhoz sem elég (speeden sem), hogy a falu popját eltartsa!

Azért nem olyan rossz ez a 7 búzás, de szerintem is kéne 12 búzás is.
    Rockerandraskam is vagyok.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. Sep
    kor
    23

Alapértelmezett

igaz
    akkor
    9-3-3-3
    3-9-3-3
    3-3-9-3

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent gabex's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jan
    kor
    25

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Connylg Hozzászólás megtekintése
    És egy 1 búzás falut ki fog megalapítani? Ez még ahhoz sem elég (speeden sem), hogy a falu popját eltartsa!

Azért nem olyan rossz ez a 7 búzás, de szerintem is kéne 12 búzás is.

Hát optimálisabb lenne a 9-nél és a 15-nél.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte playerK's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: laccy Hozzászólás megtekintése
    nemtom, de lehet lesz 8 búzás, 10 búzás, 18 búzás: ) meg minden... grafikus csomagból kiindulva, ottt még 4 mezőnek van egy-egy "placeholder" tehát lehet hogy még 4 ilyenfajta mező lesz, szerintem változatosabb lenne... meglátjuk...
    18 búzás nagyon jól hangzik. : D
    A 7 búzást meg hát... őszite leszek: baromságnak tartom. : ) Bár, így a kisebb játékosok is tudnának többbúzás mezőket szerezni, de hát az az 1 mező olyan sokat nem dob a termelésen... kivéve persze, ha beszüntetik a 6 búzást és 7-es lesz helyette, de hát az kizárt, mert úgy a többi nyersanyagtermelőből nincs ugyanannyi, és bizonyos népű játékosok előnyhöz, némelyek kisebb hátrányhoz juthatnak ezáltal.
    gabex: a 12 búzás baromi jó lenne... nagyon jól mondtad.

Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Kalman12 Hozzászólás megtekintése
    igaz
    akkor
    9-3-3-3
    3-9-3-3
    3-3-9-3
    Az a baj, hogy 6 búzamező minimum kell. Szóval abba szerintem nem kell belepiszkálni, mert egy kis csapatot a legtöbb faluban állomásoztatni kell, legalábbis én szoktam. És ha nem lenne 6 búzamező, meghalnék, annyi helyen minuszban lenne a termelés.
    Ugye 4 féle 6 búzás falu van.
    4-4-4-6
    5-3-4-6
    3-4-5-6
    4-5-3-6
    Én hiányolom az 5-4-3-6 elosztást, de baromira... germán buzi&teuton kombinációkhoz ez lenne a legideálisabb falu... az 5 vasas falu pedig szerintem rómaiaknak és galloknak az egyik legkedvezőbb (Sajnos, a többi népet nem vágom annyira, hiszen már egy ideje nem játszom, a germán maradt meg igazán, mivel az a kedvenc népem, elnézést, ha tévedek. És ha tévedek, kell olyan falu is, ami azoknak lenne a legideálíisabb), a germánoknak mértne lehetne ilyet?

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

nekem nem tetszik.ugy lenne jo ahogy most van.

Regisztrált
    2009. Jan
    kor
    25

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: playerK Hozzászólás megtekintése
    18 búzás nagyon jól hangzik. : D
    A 7 búzást meg hát... őszite leszek: baromságnak tartom. : ) Bár, így a kisebb játékosok is tudnának többbúzás mezőket szerezni, de hát az az 1 mező olyan sokat nem dob a termelésen... kivéve persze, ha beszüntetik a 6 búzást és 7-es lesz helyette, de hát az kizárt, mert úgy a többi nyersanyagtermelőből nincs ugyanannyi, és bizonyos népű játékosok előnyhöz, némelyek kisebb hátrányhoz juthatnak ezáltal.
    gabex: a 12 búzás baromi jó lenne... nagyon jól mondtad.
    Hát szerintem az lenne a jó búzás, a 12-es.

Most vegyünk egy 9 búzást. Egy-egy nyersanyagtermelő helyett búzafarm van. Ez nem dob valami sokat a búzatermelésen. Valamennyire meglátszik, hogy több lett, de nem igazán nyújtja neked azt a lehetőséget, hogy többszörözd a normál faluban építhető sereged létszámát.

A 15 búzás, vagy az ötlet, mint 18 búzás falu. Nagyon sok a búzafarm, ami nagyon jó a katonáknak, így 2-3-szor annyi sereget gyárthatsz, mint normálban. Na de ez a falu igazán annak éri meg, aki sokat Travianozik, és farmol, amivel gyorsabban fejleszti a 15-18-ast. Hiszen (pl. normál szerveren) elég sokáig tart egy 15-ös felfejlesztése, mivel saját termelése "szinte" nincsen, pláne annak, aki keveset tud farmolni a támogatás miatt.

De persze olyat kell választani, amivel megbirkózunk...

Regisztrált
    2009. Jan
    kor
    25

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: playerK Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy 6 búzamező minimum kell. Szóval abba szerintem nem kell belepiszkálni, mert egy kis csapatot a legtöbb faluban állomásoztatni kell, legalábbis én szoktam. És ha nem lenne 6 búzamező, meghalnék, annyi helyen minuszban lenne a termelés.
    Ugye 4 féle 6 búzás falu van.
    4-4-4-6
    5-3-4-6
    3-4-5-6
    4-5-3-6
    Én hiányolom az 5-4-3-6 elosztást, de baromira... germán buzi&teuton kombinációkhoz ez lenne a legideálisabb falu... az 5 vasas falu pedig szerintem rómaiaknak és galloknak az egyik legkedvezőbb (Sajnos, a többi népet nem vágom annyira, hiszen már egy ideje nem játszom, a germán maradt meg igazán, mivel az a kedvenc népem, elnézést, ha tévedek. És ha tévedek, kell olyan falu is, ami azoknak lenne a legideálíisabb), a germánoknak mértne lehetne ilyet?

Hát a Teutonnak nem valami jó az 5-4-3 fa-agyag-vas felosztás, csak a buzogányosnak. Egy Teuton 450-515-480, körülbelül ennyibe kerül, tehát vasból nem szabad 3-nak lennie, és agyagból kell 5, így 3-5-4 lenne jó a Teutonnak és ahogy mondtad, az 5-4-3 a buzinak.

Még azon gondolkoztam, hogy lehetne egy kicsit gyorsítani a katonáinkat... Pl. Gyakorlótér olyan lenne, hogy 5-ös gyüli után lehetne építeni, és nemcsak a 30 négyzetnél messzebbi, hanem mindenihez a távolságot megfelezné, vagy harmadolná. Mert normál szerveren iszonyúan lassúak a katonák. 6 négyzet az már 1 óra!!

Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: gabex Hozzászólás megtekintése
    Hát a Teutonnak nem valami jó az 5-4-3 fa-agyag-vas felosztás, csak a buzogányosnak. Egy Teuton 450-515-480, körülbelül ennyibe kerül, tehát vasból nem szabad 3-nak lennie, és agyagból kell 5, így 3-5-4 lenne jó a Teutonnak és ahogy mondtad, az 5-4-3 a buzinak.
    Nem azt mondtam, hogy teutonnak, hanem buzi&teuton kombinációnak. Mikor már nonstop gyártottam a sereget a szerver végén, és csak ezt a 2 egységtípust gyártottam, akkor komoly vastöbbletem és fahiányom volt. Pedig több fát termeltem ki mint vasat, sőt, szerintem vasas falum nem is volt. Fásból viszont többel is meg voltam áldva...
    Nemtudom, te voltál-e hasonló helyzetben, de nekem ezek a tapasztalataim.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

18 buzás bolondság! Vegyük pl.: azt ha valaki főfaluvá teszi és lekazázák a töbi faluját! akkor a nyersimezőket hogy fejleszti valamenyi vas,agyag,fa kell!!!!!!!
    12 buzás jó lenne de nagy sereg esetén kicsi!
    7 buzás arra jo hogy tobb egység lehet benn!
    6 buzás meg alap
    http://www.travian.hu/?uc=hu4_143
    <-gyere játszani velem

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett