Oldal 2, Össz.:141 ElsőElső 12341252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 1405

Téma: új fejlesztések

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Csak azt felejtettétek el hogy az ereklyéket a nataroktól kell elvenni, aztán valószínűleg a környéken lévők mind pályázni fognak rá, tehát könnyű célpont lehet az ember, és szerintem egyik ereklye sem ér sokat.
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte playerK's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: nagyakos Hozzászólás megtekintése
    Csak azt felejtettétek el hogy az ereklyéket a nataroktól kell elvenni, aztán valószínűleg a környéken lévők mind pályázni fognak rá, tehát könnyű célpont lehet az ember, és szerintem egyik ereklye sem ér sokat.
    Ebben teljesen igazad van... számomra pl. többet jelent a lustulás travi mellett, mint az, hogy jujj most van egy ilyenem és akármikor támadhatnak... Sajnos, azt kell, hogy mondjam, a kockák számára valóban izgalmasabb lesz...

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Nov

Thumbs down

Hát, szerintem meg eléggé sokat érnek. Főleg az a búzás. De a gyorsaság sem rossz. Ha meg meg lehet csinálni majd, hogy az építő veszi el az erősebb épületes ereklyét, akkor nehéz lesz rombolni ám... : )

Szóval mindegyiknek lesz értéke, meg legalább a közepén is lesz valami izgalom. Bár inkább úgy fogalmaznék, hogy a közepén lesz a végén meg nem. Mert az építés az ...

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: VanguardFighter (Ty.) Hozzászólás megtekintése
    Hát, szerintem meg eléggé sokat érnek. Főleg az a búzás. De a gyorsaság sem rossz. Ha meg meg lehet csinálni majd, hogy az építő veszi el az erősebb épületes ereklyét, akkor nehéz lesz rombolni ám... : )

Szóval mindegyiknek lesz értéke, meg legalább a közepén is lesz valami izgalom. Bár inkább úgy fogalmaznék, hogy a közepén lesz a végén meg nem. Mert az építés az ...
    Nahmost, kicsit elbeszélünk egymás mellett. A játék közepe az nem a nataroktól számolandó. Hisz a natarok megjelenésétől számítva olyan 1 hónap a szerver vége. Ezek az ereklyék ismét csak azoknak jelent pluszt, akik amúgy is erősek.
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Regisztrált
    2009. Jan

Talking

Ne veszekedjetek már !

Nagyon igaza volt az VanguardFighter-nek Ezek azok, szerintem nagyon jók ezek a cuccok Akárki akármit mond. Izgalmasabb lesz tőle a játk.

Regisztrált
    2009. Jan

Alapértelmezett

én nem veszekszem,de mire gondol?amúgy igen ez igaz izgalmas lesz.alig várom az első magyar szerót amin ez lesz.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt kovacsgellert's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Nahmost, kicsit elbeszélünk egymás mellett. A játék közepe az nem a nataroktól számolandó. Hisz a natarok megjelenésétől számítva olyan 1 hónap a szerver vége. Ezek az ereklyék ismét csak azoknak jelent pluszt, akik amúgy is erősek.
    Sajnos igen...A gyengék és a kezdők meg szívják...
    Adó 1%-a helyett: http://www.travian.hu/?uc=hu6_393 . Köszi. : -)

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. Sep
    kor
    23

Alapértelmezett

Úgy lenne a jó, ha csak egyet lehetne birtokolnia mindenkinek, és nem csak 1 lenne mindenből

Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

nem 1 van. de leírtam, asszem olvasd újra...

Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

egyébként a képből amit kitett dark kiderül, hogy lesz 7 búzás falu. De minek? 7 semmire nem elég 9 meg 15 úgy is van...

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett